Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Klinsi64
24.06.2026 12:33
dlaczego palestra curvą jest?
Claudio
24.06.2026 12:26
mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum
AveCaesar
24.06.2026 12:06
Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto
Dzonyy
24.06.2026 11:50
Piekna atmosfera.
Claudio
24.06.2026 11:37
kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.
Jacenty
24.06.2026 11:27
wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka
Kredence
24.06.2026 11:15
Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie
Kredence
24.06.2026 11:07
Jełopem i złodziejem do tego
Kredence
24.06.2026 11:07
Jesteś największym bezmózgim na tej stronie
Kredence
24.06.2026 11:03
Jesteś debilem absolutnym
Kredence
24.06.2026 11:03
Łajdak i szkodnik xd
Kredence
24.06.2026 11:02
Weź chłopie dej se spokój
martins2000
24.06.2026 11:01
Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć
Dzonyy
24.06.2026 10:54
Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja
Cny
24.06.2026 10:54
a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego
Dzonyy
24.06.2026 10:54
No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.
Komentarze (35)
<br />
Ja odnosiłem się sceptycznie do Milito, ale nie przekreślałem go. Bardziej widziałem go w roli dobrego rezerwowego. Ale teraz cieszę się, że się myliłem. Co do Motty zdania nie zmieniam.<br />
<br />
Sculli ma swoje plusy. Nie za drogi, mało zarabia, Włoch w kontekście LM. Teraz jest mocne alibi do pozbycia się Manciniego, Suazo i Obinny, ale oni nie chcą odchodzić niestety. Jasno powinien im dać trener i zarząd do zrozumienia, że są niepotrzebni, nie sprawdzili się i są wystawieni na listę transferową.
Często jednak się myliłem co do nowych zawodników Interu i mam nadzieję, że w przypadku Sculliego będzie podobnie, bo na chwilę obecną nie widzę nic dobrego w tej transakcji. Cena też rewelacyjna nie jest biorąc pod uwagę, że niewiele więcej kosztował np. Rafinha albo Azpilicueta. Kiedyś transfery a la Sculli załatwiało się za 2 bańki no ale to już niestety przeszłość.
bede smutny jak do nas dolączy <img src="/files/emoticons/8" alt="
<br />
Sculli to nie wybijajacy skrzydlowy, ale dlatego placimy dosc male pieniadze za niego, a nie 30 baniek. Jest to z pewnoscia zawodnik, ktory ma byc w obwodzie, a nie zawodnik pierwszego skladu. Do tego wyglada na to, ze naszym nowym Balotellim bedzie Coutinho, na ktorego w klubie licza, ze wbije sie do skladu predzej czy pozniej. Kupimy jakiegos bardzo dobrego skrzydlowego, ktory nie ma duzo lat, i co wtedy z Coutinho ?<br />
<br />
Gosc jest obgrany w Serie A, w Genoi z roku na rok gral lepiej, podstawowy gracz, malo kosztuje, male zarobki. Nie ma co plakac.
się pewnie jak z Milanem skończy...
<br />
No i wiemy kto przejmie 14nastkę
<img src="/files/emoticons/38" alt="<vuvuzela>" />
<br />
No ale cieszy fakt, że Poulsen jest już w L'poolu także jest duża szansa, że będziemy mieli jeden znakomity transfer w tym mercato i to właśnie na Marszczerano będę czekał<img src="/files/emoticons/10" alt="
skoro nie mamy kasy na transfery to coraz mniej widzi mi sie pomysl Javiera,na tych pozycjach jest komu grac,a tak kase z Mario mozna by machnac na kogos w jego miejsce<br />
co do Milito i Motty,Motte chcialem tylko temu ze gral w Barcie to mysle moze skonczy sie gra dluga na Zlatana niech sobie radzi,a zaczna troche klepac<br />
Milito pamietalem z gry w hiszp,gral swietnie ale co do transferu nie bylem pewny,z racjji wieku<br />
kazdy ma prawo sie pomylic,i nie mja co wiecznie komus wypominac<img src="/files/emoticons/10" alt="