
Brazylijczyk został ukarany za kolejne nieprofesjonalne zachowania. Jego odejście ze Stadio Giuseppe Meazza wydaje się niemal pewne. Podobno kwota około €15 mln zadowoli działaczy Nerazzurrich.
Potencjalnymi wzmocnieniami są Drogba, Milito i Acquafresca. Niestety ulubieniec Mourinho z Chelsea nie mógłby zagrać w Lidze Mistrzów, więc jego transfer odłożono by do końca sezonu. 29-letni Milito byłby na pewno dużym wzmocnieniem, lecz wyciągnięcie go z Genui będzie bardzo trudne.
21-letni Robert znajduje się obecnie na wypożyczeniu i mógłby wrócić do Interu. Jednakże napastnikowi brakuje doświadczenia w grze dla tak dużego klubu jak ten z Mediolanu. Trudna sytuacja w ataku może spowodować, iż piłkarza o polskich korzeniach zobaczymy w czarno-niebieskiej koszulce szybciej niż początkowo zakładano.
Komentarze (26)