
Według La Gazzetta dello Sport w kręgu zainteresowań Interu Mediolan pojawiły się trzy nowe nazwiska.
Jonathan Pitroipa to burkiński piłkarz, występujący na pozycji lewoskrzydłowego. Obecnie jest zawodnikiem Stade Rennais. Nerazzurri są w stanie zaoferować za niego 4,5 mln euro. W obecnym sezonie zagrał w 18 meczach i zaliczył 4 asysty.
21-letni Ezequiel Rescaldani to typowy środkowy napastnik grający w Vélez Sársfield. Portal transfermarkt.de wycenia go na 2,2 mln euro. Jego zaletami są na pewno wysoki wzrost bo aż 191 cm, a także posiadanie włoskiego obywatelstwa. Obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych ponieważ w 19 grach zaliczył tylko 3 bramki.
Ostatnie nazwisko które się pojawiło to Tonny Trindade de Vilhena. Obecnie jest zawodnikiem Feyenoordu Rotterdam. Ten 19-letni młodzieżowy reprezentant Oranje zazwyczaj gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Obecny sezon może zaliczyć jako niezły ponieważ w 17 ligowych występach strzelił jedna bramkę i zaliczył 3 asysty.
Komentarze (13)
kupno i wypożyczonko, jest na to sałata? nie sądzę
reszta NIE
STOP ALTERNATYWOM ALTERNATYW