Plotki transferowe

Udinese czeka na ruch Interu (46)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
676
46

Negocjacje w sprawie transferu Alexisa Sancheza nabierają tempa. Inter wydaje się mieć pewną przewagę nad konkurencją za sprawą samego zawodnika, który chce pozostać we Włoszech.

 

Nerazzurri byli już bardzo blisko pozyskania Chilijczyka, co potwierdził jeden z dyrektorów mediolańskiego klubu, Piero Ausilio: "W listopadzie Sanchez praktycznie był nasz, ale Udinese przeniosło transakcję na czerwiec"

 

Teraz, Friulani zostali zasypani ofertami potencjalnych nabywców, jednak największą złożył Manchester City. Kwota zaproponowana przez Anglików opiewa na 30 milionów euro. Udinese czeka więc na kontrofertę ze strony Interu, jednak sam zawodnik zamierza pozostać we Włoszech i trafić pod skrzydła Leonardo.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.05.2011 o 14:02 przez el_loco
el_loco
#45 o to mi chodziło mówiąc o Tevezie. Wczorajszy mecz pokazał wszystkie jego zalety. Dodam że nie są to jego pełne możliwości, dopiero co wrócił po kontuzji! Niestety już go raczej w Interze nie zobaczymy!
18.05.2011 o 10:37 przez MarcinPL
MarcinPL
Tevez nie przejdzie. <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> walczmy o Sancheza.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.05.2011 o 07:53 przez madmike
madmike
po wczorajszym meczu City zmieniam zdanie i chcę ich obu w przyszłym sezonie! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.05.2011 o 21:22 przez madmike
madmike
#42<br />
zagrać na jeden czy dwa kontakty to Tevez potrafi, tu Ci przyznaję rację, natomiast nie wiem czy taka gra ja tobie ty mnie na małym polu przyniesie Interowi korzyści;<br />
było kilka meczów w tym sezonie kiedy to nie wyszło nam na dobre i raczej uważam, że powinniśmy szukać skrzydłowych, którzy mogliby schodzić do boku i dogrywać piłki w pole karne<br />
co więcej, wydaje mi się, że pozowliłoby to skupić sie np. Maiconowi bardziej na obronie i nie doprowadzałoby to do sytuacji kiedy środkowy obrońca schodzący do boku zostawiałby za sobą ogromną lukę w środku;<br />
<br />
wracając do Sancheza, to rzeczywiście ryzyko jest, tylko jest też powiedzenie kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.05.2011 o 20:56 przez piotrekninter
piotrekninter
30 mozna dac, wiecej nie warto, bo Sanchez poki co 1 dobry sezon, i nie ma pewnosci czy nie pęknie
17.05.2011 o 20:40 przez el_loco
el_loco
#41 widać że nie wiesz jak gra Tevez! Faktycznie na skrzydła on nie biega ale za to sam organizuje grę wychodząc do środka pola i albo z kimś klepnie albo pójdzie sam! Sanchez jest niepewnym graczem który pokazał się tylko w serii A. Nie wiadomo czy da sobie radę na wyższym levelu jakim jest LM, pozatym Udine gra inną piłkę niż Inter. Nie wyłożyłbym nigdy 30 baniek w ciemno! Obawiam się że może być z niego drugi Q77 dlatego mam co do niego wątpliwości!
17.05.2011 o 18:48 przez madmike
madmike
jak wróci Wally to powinno być z obroną zdecydowanie lepiej <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> do tego powrót Maicona do normalnej formy i git!<br />
<br />
i raczej nie zgadzam się żeby Tevez był lepszym wyborem od Sancheza, dlatego, że jest mniej kreatywny i sprawdza gorzej gra na skrzydle, a moim zdaniem to Inter aktualnie potrzebuje właśnie skrzydłowego żeby miał kto dorzucać piłki na nos do Pazziniego;<br />
mamy kilku napastników więc kolejni zawodnicy wykańczający akcję nie są zbytnio potrzebni
17.05.2011 o 18:26 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
potrzebna jest obronaa ... jak widze błedy obrońców co oni teraz robią , to troche glupio , Praktycznie cała obrona do wymiany . A co do Sancheza , to 30 to jest za duzo . to juz wole Kuna i Teveza
17.05.2011 o 18:16 przez Kusy
Kusy
30 milionów to przesada
17.05.2011 o 17:49 przez zanetti22
zanetti22
Czuje w kościach, że pójdzie do MC i to będzie już koniec jego kariery.
17.05.2011 o 17:40 przez Castellazzi
Castellazzi
Sanchez i tylko Sanchez <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Proszę niech go ściągnął <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.05.2011 o 17:09 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
17.05.2011 o 16:59 przez luuki
luuki
Czuję, że Alexis chce grać w Interze, z resztą sam powiedział, że zostaje we Włoszech <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.05.2011 o 16:49 przez Fqrve
Fqrve
uciesze sie tylko zalezy za jakie pieniadze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.05.2011 o 16:34 przez sas111
sas111
przeciez Sanchez nie gra w bayernie tylko w udinese<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.05.2011 o 16:30 przez dodo_IM
dodo_IM
Dawać 30 baniek plus Pandev i jest nasz o ile Pandev chciałby iść do Bayernu.
17.05.2011 o 15:59 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Znając Morattiego to 30 mln nie da. Dla niego wyłożyć 15 mln to już niewiadomo co, bo przecież on widzi tylko finansowe fair play. Będzie proponował pewnie 15 mln + Muntari lub Suazo...
17.05.2011 o 15:51 przez mAlEc7
mAlEc7
I mam nadzieję, że na kontrofertę Interu długo czekać nie trzeba będzie...<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
17.05.2011 o 15:48 przez sas111
sas111
Sanchez, Hazard i Ganso - to by byla bajka<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale trzeba tez pomyslec o chociaz jednym wzmocnieniu w obronie
17.05.2011 o 15:41 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Zapomniałem dodać Montolivo, tylko on do tej trójki i naprawdę zrobimy ładne zakupy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.05.2011 o 15:39 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Napiszę kolejny raz, że jeśli Moratti chce w następnym sezonie pokonać Milan (co będzie trudniejsze niż kiedykolwiek) i zdziałać coś w LM (minimum półfinał) to musi kupić Sancheza, chce zostać we Włoszech, więc ma tylko jedną drogę do wyboru. Niech Moratti wkońcu sypnie kasą jak to było z Mourinho. Efekty było widać. Do tego Hazard, którego podobno chcą kupić i Criscito i jesteśmy ustawieni. Dokupić jeszcze kogoś dobrego i jedziemy po mistrzostwo.
17.05.2011 o 15:15 przez Dzyl
Dzyl
Dać 20 mln + Pandev lub Muntari i będzie dobrze.
17.05.2011 o 14:49 przez Kubusa10
Kubusa10
No to sobie poczekają <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.05.2011 o 14:38 przez pepesanchez
pepesanchez
................... Castelazzi......................<br />
<br />
Santon.... Ranocchia... Chivu... Nagatomo<br />
<br />
................Stankovic...Motta.......&shy;...­<br />
<br />
....................Coutinho............&shy;­........<br />
<br />
..Pandev......Milito.......Castaignos<br />
<br />
ławka rezerwowych <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.05.2011 o 14:22 przez pepesanchez
pepesanchez
................... Cesar......................<br />
<br />
Maicon.... Lucio... Samuel... Zanetti<br />
<br />
.........Cambiasso...Montolivo..........&shy;<br />
<br />
....................Sneijder............&shy;........<br />
<br />
..Sanchez.......Pazzini.......Etoo<br />
<br />
Taki sklad by styknął na przyszły sezon<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.05.2011 o 13:42 przez czarnoniebieski
czarnoniebieski
Ja mimo wszystko wolę Tevez. Jest to zawodnik z najwyższej pólki a Sanchez jest jeszcze nie ograny na poziomie międzynarodowym. Z Tevezem tak ale nie jego kosztem
17.05.2011 o 13:31 przez MiRas.
MiRas.
Skończ marudzić, bo to jest irytujące i żałosne.
17.05.2011 o 13:31 przez microsoft666
microsoft666
wieczny talent,takich w europie to dziesiątki są
17.05.2011 o 13:30 przez microsoft666
microsoft666
a nie?
17.05.2011 o 13:24 przez Radek20
Radek20
Jak dla ciebie Montolivo to ten sam poziom co Muntari to gratuluję. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się