Wywiady z trenerami

Van Bommel: Nasza mała zemsta (5)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około miesiąca temu
1338
5
Van Bommel 2

„Myślę, że zagraliśmy całkiem nieźle i z dużą odwagą” tymi słowami rozpoczął wywiad pomeczowy holenderski szkoleniowiec PSV Eindhoven Mark van Bommel. Holender powiedział również, że był to „mały rewanż” za brak czerwonej kartki dla Samira Handanovicia w pierwszym starciu obydwu drużyn.

- Biorąc pod uwagę to w jakim stylu zaczynaliśmy nasze zmagania w Lidze Mistrzów w porównaniu do meczu na Giuseppe Meazza widać różnicę w naszej grze.

- Zmiany w składzie, które przeprowadziliśmy były spowodowane tylko ze względów taktycznych. Nie mieliśmy żadnych kontuzji w drużynie. Byłoby to czymś nieprawdopodobnym, gdybyśmy przeszli dalej, ale musimy pozostać realistami.

- Nasz pierwszy mecz przeciwko Interowi miał fundamentalne znaczenie. Gdyby wtedy Samir Handanovic został odesłany na trybuny to może właśnie my cieszylibyśmy się z awansu do rozgrywek Ligi Europy.

- Nasza grupa była bardzo trudna, ale mogliśmy się wiele nauczyć dzięki tym spotkaniom.

- Inter? Nie interesowało mnie to co się działo w meczu Barcelona-Tottenham. W Lidze Mistrzów pokazaliśmy, że możemy rywalizować ze wszystkimi. Zdobycie punktu na Giuseppe Meazza to coś pięknego.

 

 

 

Zobacz też

Luciano Spalletti konferencja

Pomeczowy wywiad z Luciano Spallettim (0)

14.01
11:27
Jose Mourinho

Mourinho: Najlepszy zespół, który prowadziłem? Inter (8)

17.01
23:58

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.12.2018 o 11:28 przez DonDawido
DonDawido
A gdzie jest cytat z tytułu newsa? ;)
12.12.2018 o 23:26 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Goń się leszczu!
12.12.2018 o 20:54 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Sami nie potrafiliście podejść pod bramkę frajerze ;/
12.12.2018 o 19:19 przez Tihi
+1
Tihi
Chciałbym tylko nadmienić że ten Pan widocznie oglądał inny mecz, statystyki mówią same za siebie posiadanie piłki 60 do 40, strzały na bramkę 22 do 4, celne 9 do 4 etc etc... Gdyby nie sabotaż asamoah to nie mieliby nawet pół sytuacji na zdobycie bramki, byli zmiazdzeni przez nas i tak na prawdę cud ich uratował przed przegrzaniem tego meczu...
12.12.2018 o 18:42 przez InteristaNagato
+6
InteristaNagato
Utkaj pi*de flecie, bo i tak jesteś gównem wraz ze swoimi dzieciakami. Nie pozdrawiam.
PS Milito 2:0!

Shoutbox

Miszczu 18.01.2019 08:48

Sam Milan nie zrozumiał tej kary, bo jest to kiepsko wyjaśnione. Stąd odwołania i spotkania.

Luki165 18.01.2019 08:47

Ja w sumie o szczegolach nie wiedzialem. Generalnie troche beka jest z tych postanowien . Szkoda ze nie ma informacji ile zyskow kapitalowych musza miec na kazdy rok kary.

Miszczu 18.01.2019 08:45

Ale czego nie przetłumaczyli? Komunikatu Uefa z przed miesiąca? Przecież od miesiąca jest trąbione o tym, że się odwołują od tego.

InteristaNagato 18.01.2019 08:45

xdddddddd

Luki165 18.01.2019 08:45

Wychodzi na to ze beda musieli zbilansowac budzet do czerwca 2021. Ograniczenie do 21 zawodnikow w pucharach i zatrzymanie 12 mln za lige europy

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21694

Liczba newsów: 32546