Plotki transferowe

Van Persie wzmocni Inter? (34)

Autor:
Źródło: footballpress.net
prawie 16 lat temu
768
34

Być może, Inter Mediolan spróbuje ściągnąć na Giuseppe Meazza holenderskiego piłkarza Arsenalu, Robina Van Persie.

 

Po 26-latka Rafa Benitez próbował sięgnąć jeszcze do Liverpoolu. Hiszpan nie ukrywa, że najbardziej pożądanym wzmocnieniem formacji ataku wciąż pozostaje Carlos Tevez, jednak alternatywny Van Persie wydaje się być bliższy przeprowadzce do Mediolanu.

 

Holender po Mundialu najprawdopodobniej opuści Arsenal. O Zawodnika już pytał Juventus i Bayern.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.06.2010 o 12:47 przez mAlEc7
mAlEc7
Może i chłopak jest dobry ale to bez sensu...jest Milito, Eto'o i Balotelli...to już lepiej sypnąć kasą na kogoś lepszego...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.06.2010 o 12:40 przez Mate1908
Mate1908
Całkiem niezły z niego grajek, ale mimo wszystko nie widzę dla niego miejsce w Interze. Lepiej wyłożyć trochę kasy i ściągnąć do Mediolanu Teveza.
26.06.2010 o 11:06 przez mati1908
mati1908
taa...i poł sezonu spedzi w szpitalu z włoskimi obroncami
25.06.2010 o 23:15 przez SlimShady
SlimShady
W sumie grajek bardzo dobry, idealnie by pasował to naszego zestawienia 3 napastników on po po boku Eto na środku Milito bardzo by fajnie wyglądało. Boje sie jednak o konkrecje w rzutach wolnych. Bo w Holandii non stop jest problem miedzy nim a Sneijdrem, ponoć obydwaj panowie serdecznie sie nie cierpią. Także Van Piersie należy to typowych połamańców.<br />
Ja osobiście liczę na Teveza, choć uważam, że tej formacji nie trzeba koniecznie wzmacniać. Najbardziej potrzebny to jest ofensywny pomocnik, miedzy innymi co umiałby zastąpić Wesa a nawet można zagrać dwoma ofensywnymi. Tu bym stawiał na Elano, VdV albo Gourcufa.
25.06.2010 o 23:11 przez pablo77
pablo77
ja bym bral Aguero mlody i swietny i przy okazji Branca moglby przyszpanowac umiejetnosciami negocjaci i zbic cene do 35-40mln ;D
25.06.2010 o 23:02 przez Mateusz17
Mateusz17
Montenegro o Forlanie to ja juz pisałem na starym koncie z 3 lata temu,zajebiaszczy gosciu
25.06.2010 o 22:27 przez konrados
konrados
niezle by było dobrze sobie radzi w Arsenalu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.06.2010 o 21:23 przez Harvester
Harvester
Z wielkim żalem trzeba stwierdzić, że to tylko plotka
25.06.2010 o 20:40 przez adriano:)
adriano:)
Kolejna głupia plotka.
25.06.2010 o 19:16 przez chidehu
chidehu
JASNE, że chciałbym aby u nas zagrał, jednak wenger go nie puści, nie ma co robić sobie nadziei.
25.06.2010 o 18:52 przez montenegro
montenegro
Wedlug mnie Van persie moglby sie sprawdzic w Interze,lecz jest za drogi i raczej u nas nie zagra.Najlepszym rozwiazaniem jest Tevez chociaz cena tez jest wysoka,ale takie umiejetnosci,które posiada Tevez musza kosztowac.Chodzi mi tez po glowie Forlan,ktory wedlug mnie idealnie pasuje do Interu,lecz taki transfer jest raczej nierealny
25.06.2010 o 18:30 przez piotrekninter
piotrekninter
no i sas wszystko wyjasnil, ciekawe czy ty bys nie odszedl jak taka padaka jak Berba by gral a gracz ktorego chcialy niemal wszystkie silne kluby lawe grzeje<br />
zreszta i tak do konca sie nie dowiemy czy ten konflikt to wina Fergusona czy samego Teveza
25.06.2010 o 18:26 przez sas111
sas111
krystiantuc---&gt; nie prawda. Ferguson nie widzial Teveza w pierwszej 11 bo wolal Rooneya i Berbatova.. nie chcial tez zaplacic za niego bodajze 24mln funtow. noi City zaplacilo tej firmie ktora byla wlascicielem jego karty i zaproponowala mu kontrakt ktory go zadowolil co mnie nie dziwi..
25.06.2010 o 18:19 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
piotrekninter alex mial miejsce dla teveza w skladzie i chcial zeby zostal. lecz tevez poszedl za kasa do MAN CITY. to nie bylo tak jak napisales. Dla niego kasa sie liczy...
25.06.2010 o 18:17 przez dooc
dooc
Zdecydowanie podzielam zdanie Piotrka. Tevez to koleś stworzony do gry w Interze. Jego oddanie drużynie i waleczność to coś co w Interze ceni się najbardziej. Moim zdaniem jedynym napastnikiem, który mógłby wzmocnić naszą siłę ofensywną w ataku jest Tevez. Persie jest za słaby fizycznie i strasznie kontuzjogenny więc lepiej dla niego i dla Interu będzie jego pozostanie w Arsenalu.
25.06.2010 o 18:05 przez piotrekninter
piotrekninter
popiel bzdety piszesz,Tevez to wojownik,walczy do upadlego,czesto jak z lawy wchodzil w united to takie bramy walil ze glowa mala, ale Alex wolal Berbatova<br />
a mi pomysl Van Persiego sie podoba, bo jest to napastnik ktory umie grac na boku, Persie-Milito-E2 byloby mocne, a ze sie lamie to by Pandev za niego wchodzil<br />
dla mnie Persie jest lepszy od Pandeva, ktory po 2 swietnych miesiacach siadl nam
25.06.2010 o 17:35 przez sas111
sas111
popiel33---&gt; Tevez dobrze gra w slbych ligach<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> czlowieku Premier League jest obecnie uznanwana za najlepsza lige swiata... Tevez dobrze gra w slabych zespolach<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> mowisz o Manchesterze United czy Manchesterze City<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a widziales moze jakis wystep ligowy teveza<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
25.06.2010 o 17:17 przez fred
fred
i tak nie istnieje taka mozeliwosc zeby van Piersi przeszedl do Interu.... z reszta nawet slusznie<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
25.06.2010 o 17:07 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
plotka raczej,a poza tym ten sam typ piłkarza co Pandev więc nie przydałby się nam.<br />
popiel33- <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
Pozdro FoRzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.06.2010 o 16:52 przez Dzyl
Dzyl
Lubię go, jest dobry ale dla nas zbędny. Chyba że byśmy się pozbyli Balotelliego.
25.06.2010 o 16:52 przez Tomekk
Tomekk
nei chcialbym go zbyt szklany
25.06.2010 o 16:32 przez piter0806
piter0806
potrzebny to on raczej nam nie jest
25.06.2010 o 16:16 przez sas111
sas111
nie wierze w to. a pozatym wolalbym Robinho ktory bylby znacznie tanszy.. (obecnie gra w Santosie)
25.06.2010 o 16:11 przez rejbel
rejbel
Chyba za Sneidera, nie od dzisiaj wiadomo że ci piłkarze za sobą nie przepadają. Taki transfer popsuł by tylko morale
25.06.2010 o 16:11 przez Odet
Odet
RvP ja mówię zdecydowane NIE<br />
zresztą Moratti szybko nie wyda wielkich pieniędzy (a zdaje się że o takie chodzi)<br />
Pozdr.
25.06.2010 o 16:06 przez Michal_fci
Michal_fci
fajnie by bylo ale watpie
25.06.2010 o 16:02 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
oO van Persie jest wyśmienity... nie przejdzie do nas, bo taki transfer to kwestia min. 30 mln €. jak można w ogóle powiedzieć o nim, że jest słaby? żartujecie sobie, prawda? ps. na Teveza bym nie liczył. w ogóle nie wydaje mi się, że sprowadzimy jakiegoś wielkiego napastnika, mamy raczej przesyt: Pandev, Eto'o, Balo, Milito. ew. ten Cavani, on chyba jest najbardziej prawdopodobny. będzie wielki zakup w pomocy, nie w ataku.
25.06.2010 o 16:02 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
a ja sie wyroznie, i powiem ze czemu nie? całkiem całkiem<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.06.2010 o 15:50 przez microsoft666
microsoft666
Lepiej napiasac kto nie wzmocni Interu<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.06.2010 o 15:49 przez Rufus
Rufus
Zwykła plota. Jestem na NIE.

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się