Plotki transferowe

Wielki transfer Thohira? Może Hulk (25)

Źródło: football-italia.net
ponad 12 lat temu
519
25

Według dzisiejszych raportów Inter może popisać się w styczniu spektakularnym ruchem transferowym - na celowniku znalazł się ponoć Hulk z Zenitu Sankt Petersburg.

 

ItaSportPresss przekonywała, że Erick Thohir w zimie chce sprowadzić na Stadio Giuseppe Meazza wielkie nazwiska i sięgnie głęboko do portlefa, aby sprowadzić Brazylijczyka. Były gracz Porto dołączył do zespołu Rosjan w 2012 roku, chociaż łączony był z największymi klubami w Europie. 27-latek nie ma problemu z regularnym strzelaniem, jednak popadł w konflikt z kolegami z drużyny. Aby kupić gwiazdę Kraju Kawy Inter musiałby wyłożyć kwotę rzędu 45 milionów euro. Koszt tego transferu wydaje się zbyt wielki na budżet Interu. A wy, drodzy fani, jak uważacie? Wolicie jednego, solidnego Hulka czy dwóch, trzech graczy po ok. 15 milionów?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (59)

27.06
08:20
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.12.2013 o 22:40 przez Kusy
Kusy
lepsza opcja z trzema zawodnikami zdecydowanie !! !
18.12.2013 o 18:05 przez kibol123
kibol123
FCI.pl Wielcy znawcy filozofowie Tak pierd... nie stac nas nie stac nas pije ktorys z was kawe z ksiegowym Interu ?? nikt nie wie jakimi srodkami bd inter dysponowal wiec po co takie glupoty wypisywac ?? Gosciu kupil klub ale nie stac go na Kucke i czy bd hardzil to sie okaze trza czekac
18.12.2013 o 15:02 przez SlimShady
SlimShady
Jeśli Thohir chce zaznaczyć swojao becność w klubie i tak tak zwany prezent na początke mjsi sięgnąć głęboko do portfela. Moratti np. umiał 40 mln za Vieriego i to super skutkiem bo walił bramki za bramkami.
Jestem ciekaw ile by Altetico Madryt chciała za Diego Coste.
18.12.2013 o 09:32 przez inter_21
inter_21
Skoro Thoir nie będzie robił wielkich transferów to po co tu przyłaził? Mogło zostać po staremu. Zbuduje stadion? Z tą polityką to Inter będzie już zawsze średniakiem to i stadionu nie będzie miał kto wypełnić. Chyba każdy wie czym by się skończyła opcja 3 graczy po 15 baniek przy umiejętnościach branki...
18.12.2013 o 08:58 przez Paliuka
Paliuka
Nie wierzę już w takie transfery Interu, ale wciąż wolałbym takiego jednego Hulka od trzech starzejących się graczy typu Bianchi. Jak pokazały transfery Zarate, Kumanovicia czy Schelloto kupowanie na ilość nic nam nie daje.
18.12.2013 o 08:20 przez Piotrekfci
Piotrekfci
wolimy Hulka + 3 graczy za 15 mln :]]] a tak na serio to za 45 baniek można chyba wyrwać już Di MArię który wydaje mi się byłby lepszym posunięciem chociaż nie wierzę aby przy braku LM chciał przejść do nas :((
18.12.2013 o 01:32 przez Gajdzik
Gajdzik
Thohir cały czas podkreślał, że nie będzie wielkich transferów, więc wątpię żeby mogło dość do takiego transferu, chociaż nie wiadomo, może się wkurza po ostatnich wynikach Interu, MM kiedyś był bardzo niecierpliwy, zobaczymy jaki jest nowy prezydent...
18.12.2013 o 01:08 przez Vancore
Vancore
Hmm a moze zamiast hulka vucinic pinilla i bianchi ? ludzie nie ma takich transferow... kto mu bedzie placil co tydzien miliardy dolarow
18.12.2013 o 00:03 przez Dejwid
Dejwid
No dla takich transferów to warto zmieniac właściciela, ale Thohir to gołodupiec i swoje juz wydal na klub, a na transferach będzie oszczędzał.
17.12.2013 o 23:24 przez Darkos
Darkos
Zamiast Hulka lepiej Iron-mana sprowadzić
17.12.2013 o 23:16 przez Pawel1992
Pawel1992
po pierwsze nie stać nas , po drugie nawet jakby nas było stać to lepiej kupić trzech graczy po 15 mln.
17.12.2013 o 22:49 przez dico
dico
Wolimy Hulka i dwóch graczy po 15 mln :D
17.12.2013 o 22:45 przez eneren
eneren
Szczerze to od dawna, jeszcze z Porto, bardzo go chciałem, ale bądźmy realistami... Nie stać nas na niego.
17.12.2013 o 22:08 przez Mati0INTER
Mati0INTER
to było by piękne ! :inter:
:forza: :forza: :forza:
17.12.2013 o 22:08 przez Mati0INTER
Mati0INTER
to było by piękne ! :inter:
:forza: :forza: :forza:
17.12.2013 o 20:53 przez Seba
Seba
Hulk, to się obecnie nadaje, ale do dźwigania ciężarów, albo walk w klatkach.
17.12.2013 o 20:39 przez zahor
zahor
Co za żenada z tymi doniesieniami. Koleś miałby opuścić zespół grający w LM na rzecz Interu? Zrezygnować z kosmicznej gaży? Poza tym, Inter płacący za zawodnika 45 mln euro? 10 lat temu bym uwierzył...
17.12.2013 o 20:34 przez hbk
hbk
Moze frytki do tego?
17.12.2013 o 20:26 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Hulk tak ale nie za 45 baniek tak za 30 max :)
17.12.2013 o 20:24 przez Altaid
Altaid
Jeżeli chce wydać 45mln, to może coś bardziej spektakularnego? Po światowych boiskach biegają tańsi i lepsi piłkarze.
17.12.2013 o 20:20 przez misio123
misio123
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE !! !!
17.12.2013 o 20:20 przez danioxx17
danioxx17
po przejściu do Zenitu XD nie dopisałem
17.12.2013 o 20:19 przez Chuchu
Chuchu
ItaSprtPress widocznie nie zdążyła jeszcze ogarnąć, że Thohir to nie jest kolejny szejk, który ma więcej pieniędzy od Pana Boga. Sprzedaż Guarina raczej pokazuje, że zbyt wiele się nie zmieni, najpierw musimy sprzedawać, żeby można było kogoś kupić.
17.12.2013 o 20:19 przez danioxx17
danioxx17
Hulka na szpice trochę zapomniany po przejściu ale nadal dobry gracz i wszechstronny ale może by się udało się go kupić trochę taniej bo 45 mln trochę przesada kolejne marzenia :P
17.12.2013 o 20:19 przez andyvdm
andyvdm
xD

Shoutbox

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się