Relacje

Porażka i koniec zwycięskiej passy Interu (79)

Źródło: twitter.com
22 dni temu
4878
79
Stefan de Vrij Sampdoria

Inter przegrał wyjazdowe spotkanie z Sampdorią 1-2. 

Początek spotkania mógł należeć do Nerazzurrich. Po zagraniu ręką w polu karnym do rzutu karnego podszedł Alexis Sanchez, ale uderzył źle i Audero obronił strzał Chilijczyka. W identycznej sytuacji po drugiej stronie boiska nie pomylił się z kolei Antonio Candreva, który pewnym strzałem z 11 metrów pokonał Handanovicia. Inter próbował wyrównać, ale dobrze ustawiona defensywa Sampdorii nie dopuszczała do klarownych sytuacji strzeleckich. Przed przerwą gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie, a bramkę strzelił Keita Balde. W ostatnich minutach pierwszej części gry zawodnicy Antonio Conte bliscy byli zdobycia bramki kontaktowej, ale dogodnych okazji nie wykorzystał duet napastników Alexis - Lautaro.

Od początku drugiej połowy Inter ruszył do ataku i dążył do zdobycia bramki. Zadanie utrudniał stan murawy oraz coraz mocniej padający deszcz. W dalszym ciągu z dobrej strony prezentowała się także defensywa gospodarzy. Na placu gry pojawił się Romelu Lukaku, który miał ratować wynik Nerazzurrich. W 65. minucie goście w końcu sforsowali obronę Sampdorii, a gola kontaktowego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Stefan de Vrij. Gol wlał nadzieję w serca kibiców Interu nawet na zwycięstwo, ale niestety, więcej bramek tego dnia na Stadio Lugi Ferraris nie padło.

SAMPDORIA (4-4-1-1): 1 Audero; 22 Yoshida, 21 Tonelli, 15 Colley, 3 Augello; 87 Candreva, 5 Silva, 18 Thorsby, 38 Damsgaard; 14 Jankto; 10 Keita.
Ławka: 30 Ravaglia, 34 Letica, 35 Avogadri, 2 Rocha, 8 Verre, 11 Ramirez, 16 Askildsen, 19 Regini, 20 La Gumina, 24 Bereszynski, 26 Leris, 27 Quagliarella.
Trener: Claudio Ranieri. 

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 15 Young; 10 Lautaro, 7 Sanchez.
Ławka: 27 Padelli, 97 Radu, 9 Lukaku, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 22 Vidal, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian.
Trener: Antonio Conte.

Zobacz też

Fiorentina Lukaku Romelu

Coppa Italia - Inter wyrywa awans tuż przed końcem dogrywki (47)

13.01
14:32
Lautaro Martinez Udinese

Dogonić Milan? Nie, dziękuję | Udinese 0-0 Inter (56)

23.01
16:57

Komentarze (79)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.01.2021 o 18:26 przez Damianos
-1
Damianos
Sanchez Karnego nie strzelił, Wina Conte, Słaba Skuteczność Wina Conte, Karny dla Sampy Wina Conte. jprd nie ośmieszaj się, wszystko ze by tylko z krytykować
07.01.2021 o 10:23 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Wrócimy silniejsi !!
07.01.2021 o 09:36 przez marcinho7
marcinho7
Czy ktoś mi napisze dlaczego Sensi nie powąchał murawy?!
07.01.2021 o 10:23 przez inter_bitcoin
+1
inter_bitcoin
Wydaje mnie się, że w tych warunkach Conte wiedział, że może się połamać...
07.01.2021 o 08:10 przez Drakan83
Drakan83
To niedopuszczalne, że taki klub jak Inter jest uzależniony od jednego piłkarza. Najgorsze jest to, że to wina trenera, bo obrał taką taktykę i tak nauczył grać cały zespół. Bez Romelu nikt nie ma pomysłu jak grać. Gdzie wczoraj był Brozo? podobno taki niezastąpiony jak mu wyjdzie jeden mecz. Jesli Conte zostanie na kolejny sezon, koniecznie lewe wahadło i pomoc trzeba mu nową skompletowć. Jak dla mnie tylko Barella prezentuje stabilną jakość z pomocy. Perisic - jego piłki z dośrodkowań podobno jeszcze nie spadły na ziemię. Gaglia również stabilnie...jak zwykle nic nie dał drużynie. Zaskakująco dużo minut dostał Eriksen, gry znacząco nie zmienił, ale też ciężko się do niego przyczepić...za to jego dośrodkowania robiły różnicę.
Za szybko niektórzy zaczęli robić z nas mistrzów, a wcześniejsze zwycięstwa troszkę zamydliły nam oczy, a one były zasługą indywidualnych umiejętności graczy, głównie Lukaku, nawet z Crotone wynik "zrobił" Lukaku. Non stop gramy tak samo...zobaczymy jak to będzie w meczach z lepszymi. Ogólnie najważniejsze to zostać w Top 4, dzięki takiemu podejściu, mniej nerwowo reaguję na taki porażki i na grę Interu.
07.01.2021 o 17:56 przez HB
HB
wg WhoScored Brozo był wczoraj naszym MVP ;>
07.01.2021 o 18:24 przez Damianos
-1
Damianos
Sanchez Karnego nie strzelił, Wina Conte, Słaba Skuteczność Wina Conte, Karny dla Sampy Wina Conte. jprd nie ośmieszaj się
07.01.2021 o 18:24 przez Damianos
-1
Damianos
Sanchez Karnego nie strzelił, Wina Conte, Słaba Skuteczność Wina Conte, Karny dla Sampy Wina Conte. jprd nie ośmieszaj się
07.01.2021 o 07:34 przez rchemik
rchemik
Spokojnie, to dopiero początek ;d Teraz wcierki od Romy i Jufków bo z taką grą to chyba oni sami nie wiedzą jak wygrali 8 meczów.
06.01.2021 o 22:11 przez HB
+2
HB
+ de Vrij, Hakimi, Lukaku

- Alexis, Barella, Handanovic

Nieszczęśliwy mecz, który rozstrzygnęło na korzyść Sampdorii należyte wykonanie przypadkowego rzutu karnego. Każdej dobrej drużynie takie mecze się zdarzają. Na pociechę dwa fakty: oddaliśmy punkty drużynie ze środka tabeli, a nie rywalowi w walce o scudetto; w obydwu naszych ligowych porażkach różnicę na naszą niekorzyść zrobiły rzuty karne dla przeciwników.

Koncentrujemy się na niedzieli - z Lukaku i Sensim na boisku.
07.01.2021 o 00:31 przez pluto11
pluto11
Nie miej nadzieję na to, ze wyjdzie Sensie od początku, po 1 on nie wyjdzie z ofensywnym pomocnikiem a po 2 Sensi jest chyba po łamany skoro wyszedł dzisiaj Eriksen
06.01.2021 o 21:00 przez nazional
+2
nazional
No i styczeń czas zacząć. A kto to ten Candreva z Sampdoria? Dobry jest, przydałby się u nas :D
06.01.2021 o 20:18 przez Waldini
Waldini
Szkoda tego meczu, ale w końcu musiała przyjść porażka. Sampdoria nic wielkiego nie grała, no ale udało im się wygrać. Nie ma co załamywać rąk. Serię 8 kolejnych zwycięstw przerwanych 1 porażką brałbym w ciemno.
06.01.2021 o 20:16 przez mroowa111
+2
mroowa111
Bez Lukaku nie mamy paliwa w baku i taka to prawda niestety i wiedzą i widzą to wszyscy nawet kobiety i dzieci
06.01.2021 o 20:15 przez pablo77
+10
pablo77
Dla mnie Conte to dzban i gra wygląda ciągle tak samo, nie widać żadnej poprawy. Wygrane to wyłącznie zasługa umiejętności indywidualnych zawodników takich jak Lukaku, Martinez, Hakimi + do tego solidny trójka obrony i jakoś ten wózek leci. Problem był dzisiaj jak zabrakło Lukaku i taktyka "laga na Lukaku" już nie działała, no dziwne jak miała działać jak nie było Lukaku i jeżeli myśleli, że Sanchez weźmie dwóch na plecy i będzie przestawiać zgrywać itd. to ktoś chyba ma coś z głową. Ciągłe granie jedną taktyką z 3 obrońców i bez środka pola to jest dramat i marnowani potencjału Sensiego, Eriksena i Sancheza. Można to byłoby inaczej ułożyć a gra by wyglądała całkiem inaczej. A tak to gra Gagliardini ile ten człowiek dostał szans a ile zagrał dobrych spotkań z 2 ? To nierówne traktowanie jest tak wk**jące, że szkoda słów. Ten gość dzisiaj nie zagrał żadnej dobrej piłki, nie przyspieszył w akcji, w destrukcji też nic nie zrobił, to jest kula u nogi. Nie ma lewego wahadłowego i zawodnika do środka pola. Tym zawodnikiem mógłby być Sensi ale nie wiadomo czemu nim nie jest. Kolejny mecz i trzeba gonić wynik, drużyna z niżej półki strzela sobie bramkę a później kolejną. To jest jakiś dramat. Scudetto albo Conte out.
06.01.2021 o 20:15 przez mroowa111
+1
mroowa111
Krótko i na temat: mam nadzieję, że to był nasz najgorszy mecz w tym roku, dwa słowa na temat tej kompromitacji tylko cisną mi się na usta: wstyd i amatorszczyzna, liczę na poprawę bo kalendarz mega ciężki dla nas hest niestety ale może się poprawią
06.01.2021 o 19:22 przez jacodj
+1
jacodj
Trzeba było wyjść z Lukaku i nie kalkulować.
Trudno jedziemy dalej bo się boje ze jak z Romą wtopimy to się posypie rano Wszystko.
06.01.2021 o 19:19 przez Kondzik
+1
Kondzik
Nic nie może wiecznie trwać. Kiedyś trzeba było wtopic. Widać jak zależna jest gra od Romelu. Nic teraz pozostaje kibicować sąsiadom aby judki się nie zbliżały
06.01.2021 o 19:18 przez Damianos
Damianos
a wy ciągle płaczecie, jesteście zaskoczeni? myśleliście ze Inter do Konca sezonu będzie wygrywał? ze tak Krytykujecie masakra
06.01.2021 o 18:59 przez Piotrekfci
+5
Piotrekfci
62 % posiadania piłki, 7 do 3 w strzałach, dwie nasze pożal się Boże byle gwiazdki nas wydymaly, wniosek jeden. Dobrze ze nie oglądałem tego Spektaklu.... Brak Lukaku I od razu leżymy. Cassano o ile niekiedy pierd trzy po trzy tak w jednym pełna zgoda. Gdyby nie Romek to dziś bylibyśmy w środku tabeli. Jesteśmy od niego tak samo zależni jak jeszcze chwilę temu od Icara. Conte wielki mentor i taktyk. Chja prawda!
06.01.2021 o 18:11 przez IloveJU
-7
IloveJU
No to dziś Juve musi się spiąć. Czas odrabiać straty. Jeśli nie teraz, to nigdy. Forma Juve
07.01.2021 o 13:50 przez prezesp
prezesp
Przydałaby się opcja zakopywania komentarzy :)
06.01.2021 o 18:08 przez Intermem
Intermem
Śmiać mi się chce jak co niektórzy piszą o dużo lepszej drużynie od Milanu. Jak widać tak nie jest,jedynie ławka mocniejsza. Bramkarz Milan ma lepszego,Kjaer w tym sezonie to profesor,Calabria w sumie tez kozak. O Theo nawet nie chce pisać. Jedynie Romagnoli nawet nawet. Kessie to teminaror,Bennacer kocur. Calhanoglu najwiecej asyst w lidze. Ibra jak by nie 2 tyg COVID-19 i kontuzja z 3 tyg to duża przewaga bramek nad Lukaku. Tyle ze Lukaku młodszy. Wiec nie wiem gdzie jest ta przepaść jedenastki Milanu nad interu
06.01.2021 o 18:04 przez Pawulon
Pawulon
zagraliśmy zupełnie inaczej niz poprzednie uderzylismy z pełnej pary od poczatku i z minuty na minuty mielismy mniej energii na ataki troche źle rozłożone siły z poprzedniego meczu Sampa odrobiłą lekcje i się skończyło jak skończyło
06.01.2021 o 17:45 przez Drago194
+1
Drago194
Frajerzy wyjaśnieni przez panów piłkarzy z Genui.
06.01.2021 o 17:32 przez Rafał 1976
-2
Rafał 1976
Tak jak pisałem że zobaczymy po nowym roku jacy jesteśmy mocni i o co będziemy walczyć, już z Styczniowej drabinki jeden strzebelek się wyłamał a w Niedzielę za pewne następny i z Judentusem na bank baty i już możemy sobie pograć o awans o LE
06.01.2021 o 19:08 przez rafalik93
rafalik93
Lepiej opowiedz co się działo pod tymi kawiarniami a nie pier... farmazony
06.01.2021 o 17:24 przez Welys
+5
Welys
Nie rozumiem zdziwienia, rok w rok po przerwie świątecznej jest dokładnie to samo, a tutaj ludzie w szoku xD
06.01.2021 o 17:17 przez kadrian89
+4
kadrian89
Przypominam ,ze za Conte Inter nie wygrał żadnego ważnego meczu z dużym rywalem .
Chyba , ze liczymy farciarskie 1:0 z Napoli .
06.01.2021 o 17:57 przez timon
timon
Atalanta, 2xNapoli, Lazio, chyba Roma
06.01.2021 o 18:08 przez Omen
Omen
Nie no jeszcze z Borussią wygraliśmy w tamtym sezonie ale faktycznie to jest mizeria.
06.01.2021 o 17:17 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
W drugiej połowie minimalnie lepiej, ale to zdecydowanie za mało! Jak naprawdę myślimy o Scudetto, to trzeba się ogarnąć i gryźć trawę w każdym meczu, a u nas to wygląda nieraz jakbyśmy chcieli każdy mecz wygrać minimalnym wkładem sił, później ostatnie minuty często uderzanie głową w mur i czasem wpadnie, ale często się niestety nie udaje, podobnie jak dzisiaj. Jak się naprawdę nie weźmiemy do roboty, to już w tym miesiącu możemy się pożegnać z walką o majstra...
P.s. Sensi jakiś uraz, czy po prostu Conte za nim nie przepada?
06.01.2021 o 17:17 przez DonDawido
+9
DonDawido
Kolejny anonimowy występ Gagliardiniego. W ataku nie wnosi absolutnie NIC, do rozegrania piłki tyle samo, a jedyne, do czego się przydaje, to że czasem nieźle ustawi się w obronie. Tragedia. Powinien być pierwszy do odstrzału, nawet przed Vidalem.
Ciekawe co się dzieje z Sensim, skoro dzisiaj nawet Arturo bez formy był w rotacji przed nim. Czyżby znowu coś go bolało?
No i lewe wahadło... tam chyba najlepiej spisywałby się Darmian.
Graliśmy fatalnie, nawet pomimo tego, że coś tam się jednak starali i biegali. Znowu blokujemy się w meczu, w którym możemy przejąć fotel lidera.
06.01.2021 o 17:15 przez Seba.
+8
Seba.
Fani Conte noszą go na rękach, bo wygrał 8 spotkań z rzędu. Nawet i niech wygra sobie 15, tylko co z tego jeśli nie zdobędzie mistrzostwa? Tylko triumf w lidze go uratuje. Inaczej będzie skompromitowany.

Kruk w studiu przed meczem powiedział: "Inter chyba w końcu dojrzał do Scudetto"...i cyk porażka :D
06.01.2021 o 17:12 przez kadrian89
+3
kadrian89
Inter traci znów sporo bramek i to zle wróży na mecze z Roma i Juve.
Ciężko uwierzyć, ze będziemy pakować im po 3-4 bramki, także 3 pkt w tych dwóch meczach to będzie sukces.
06.01.2021 o 17:10 przez Kfjat
+7
Kfjat
- Sanchez - niestrzelony karny, bezproduktywny, przeszkadzający w konstrukcji, złe wybory;
- Conte - kto daje strzelać karnego facetowi, który przez dwa miesiące nie grał w piłkę? takie decyzje są podejmowane przez trenera więc wielki minus dla tego pana za wytypowanie Sancheza do jedenastki
- Barella - bardzo słaby mecz; zamieszany w stratę obu bramek - wielokrotnie w defensywie ustawia się z rękami ustawionymi szeroko; do tego dobrej woli arbitra może zawdzięczać, że nie zakończył meczu już w pierwszej połowie;
- Perisic - precyzja dośrodkowań z lewej strony na poziomie polskie A-klasy; SerieA i A-klasa to dla tego Pana określenia równoznaczne;
- Gagliardini - bezbarwny to mało powiedziane; Czy ten facet był w ogóle widziany na boisku?
+ Hakimi - jeden z nielicznych, który brał na siebie ciężar gry, dużo wygranych pojedynków 1x1; szkoda, ze Lautaro nie wykorzystał jeszcze w pierwszej połowie przy 0:2 idealnej piłki bo ten mecz mógł się jeszcze potoczyć inaczej
06.01.2021 o 17:16 przez Orrin
+1
Orrin
+stefan solidnie grał w obronie oraz strzelił gola
06.01.2021 o 17:09 przez Ibra1908
+2
Ibra1908
Jak się nie potrafi wygrać z gównianą Sampdorią, to nie ma co myśleć o zwycięstwie, co Conte powie, że to przez grę w środku tygodnia i nie wypoczęli czy Lukaku nie grał od początku? Z takim przeciwnikiem to jest obowiązek wygrać !! Milan ma gorszą kadrę, sporo szczęścia, ale też się konkretnie motywują na mecze i obstawiam, że dzisiaj nam niestety odjadą w tabeli, a przed nami w tym miesięcy jeszcze dwa trudne spotkania z Romą i Juve i jak się nie ogarniemy, to możemy powoli zapominać o walce o tytuł !!
06.01.2021 o 17:37 przez Intermem
Intermem
Gorsza kadrę? Theo i Kjaer to kocury. Calabria w tym sezonie wymiata w huy. Bennacer i Kessie to top w huy,i nikt nie powie mi ze jest inaczej. Calhanoglu w tym sezonie ma najlepsze statystyki w postaci asyst. A właśnie od tego jest.Ibra jak by grał tyle co Lukaku to odjechał by mu na 10 bramek lekko. Wiec jedynie co to może lepsza ławka. Ale czy lepsza pierwsza jedenssttaka? :)
06.01.2021 o 17:45 przez Lucash
+1
Lucash
Ja rozumiem, że passa dobra ale zejdź na Ziemię. Do składu Interu to Milan ze 4 lata dobrych transferów potrzebuje.
06.01.2021 o 18:07 przez ragnar
+2
ragnar
no teraz popłynąłeś
Lukaku skończy pewnie z 25 bramkami, więc nawet jakby Milan miał co mecz karnego to Ibra 35 nie strzeli

to że Kessie i Calabria mają sezon życia nie znaczy, że ich kadra jest na naszym poziomie
06.01.2021 o 17:08 przez Omen
+5
Omen
Było pewne, że kiedyś stracimy punkty ale litości. Nie z Sampdorią! Gdyby Sanchez strzelił karnego ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej. My za chwilę gramy z Romą i Juve więc żeby się nie okazało, że skończymy niedługo na 4 miejscu.
06.01.2021 o 17:07 przez ANIOL
+6
ANIOL
Tradycyjnie. Pierwszy ważniejszy mecz żeby przeskoczyć na lidera i pi.zda z tego.

Shoutbox

Kebo 28.01.2021 12:53

LUAKAU XD

Endru 28.01.2021 12:45

Jak wygra z nami scudetto i mistrzostwo europy z Belgia bedac krolem strzelcow why not

Lopez 28.01.2021 12:40

prawda

Endru 28.01.2021 12:14

Eriksen jest za dobrym czlowiekiem, a tacy nie mają lekko co nie lopez

Lopez 28.01.2021 12:09

Randama jesteś, bo przyszedł rachunek za prąd

Orzeu 28.01.2021 12:01

Randama jesteś?

Adriano_forever 28.01.2021 11:38

Paździoch tyle razy mówił helena mam zawal no i wykrakal

Lopez 28.01.2021 11:25

a z benevento w nagrodę - ŁAWA XD

Luki165 28.01.2021 11:23

Oh cóż to byłaby za piękna historia gdyby gol z wolnego był początkiem odrodzenia Eriksena xD

Orzeu 28.01.2021 11:14

podobno Eriksen sięzaczął włoskiego uczyć

Orzeu 28.01.2021 11:06

a to jest skrypt który zaciąga się z ligowego terminarza

Orzeu 28.01.2021 11:06

tak pokazuje kalendarz fcinter

Orzeu 28.01.2021 11:06

nie no we wtorek

Pazza12 28.01.2021 10:54

Cos jest nie tak

Pazza12 28.01.2021 10:53

Tez widzialem srode 18 ale 5 gramy z Fiorentina

Nasir 28.01.2021 10:53

w morde jeza

Orzeu 28.01.2021 10:52

Paździoch [*]

Orzeu 28.01.2021 10:50

a nie we wtorek?

Endru 28.01.2021 10:38

W srode o 18 z juve

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27133

Liczba newsów: 38519