Relacje

Występ Sneijdera jest zagrożony! (33)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
685
33

Z obozu Nerazzurrich nie napływają do nas najlepsze informacje. Podczas dzisiejszego treningu Wesley Sneijder nabawił się urazu kostki, która w ostatnim czasie i tak nie była w najlepszym stanie.

 

Winowajcą tym razem jest... Sulley Muntari. Słynąc z nieostrożności i braku odpowiedzialności Sulley Ali Muntari podczas treningu twardo wszedł w Holendra, początkowo sytuacja nie wyglądała groźnie, jednak po paru minutach Sneijder zmuszony był opuścić trening z grymasem bólu.

 

W tym momencie występ Sneijdera w meczu z CSKA Moskwa jest poważnie zagrożony.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.04.2010 o 17:48 przez SlimShady
SlimShady
Co za pajac z tego Muntariego ,,, patrz co narobiłeś, ooojjj jak ja tego gościa nie trawie, mam nadzieje, że po tym sezonie odejdzie Munta bo jak i w tamtym jak i tym nic nie udowodnił swojej klasy.
06.04.2010 o 07:48 przez Castaignos
Castaignos
niech Snaijder odpoczywa Eto'o lub Pandev go zastąpią
06.04.2010 o 07:25 przez daniel123
daniel123
sneider wystąpi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2010 o 23:07 przez adriano:)
adriano:)
Muntari nie dość że gra padake, to jeszcze kosi najlepszych naszych graczy. Co za typ.
05.04.2010 o 20:55 przez Seba
Seba
Oczywiście że każdemu może zdarzyć się błąd, ale tu nie chodzi tylko o te zajście na treningu tylko także jego zachowanie podczas meczów. Tak jakby miał zakodowane w głowie &quot;zatrzymać akcję za wszelką cenę nawet jeśli grozi to czerwoną kartką&quot;. Sorry ale jak widze Muntara wchodzącego od tyłu na środku boiska przy zerowym zagrożeniu rywali, to aż mnie nosi. Jest nieodpowiedzialny i taka jest prawda.
05.04.2010 o 20:54 przez konradosmen
konradosmen
będzie sie czeba obejść bwez Snejdera a szkoda<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
05.04.2010 o 20:51 przez Jedrula
Jedrula
Na szczęście w z Bolonią graliśmy świetny mecz bez Wesa..
05.04.2010 o 20:45 przez IRT
IRT
Widać, że Munta stara się na treningach.<br />
Szkoda Wesa, ale w takim meczu powinien zagrać, myśle że Mourinho go zaryzykuje.<br />
Takie sytuacje niestety się zdarzają, nie można zawsze winić piłkarza. Sulley przecież tego nie chciał, każdy robi błędy. Gdyby to zrobił Lucio albo Milito, albo na odwót - Muntariemu Sneijder, to nie byłoby do niego o to większych pretensji. Dlatego to mnie troszkę dziwi. Nie wyzywajcie Muntariego, bo to nie ma sensu. Pamiętajcie, że on jest zawodnikiem Interu i to dobrze, że stara się na treningach. Każdemu może się zdarzyć błąd.
05.04.2010 o 20:22 przez Seba
Seba
Właśnie na treningu tym bardziej powinno się odstawiać nogę. Szczególnie jeśli atakuje się ważnego gracza pierwszego zespołu. Dobrze, że nam jeszcze Milito i Samuela lub Lucio nie wykosił.
05.04.2010 o 20:13 przez torres333
torres333
dziwne takie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wiadomo ze kazdy na treningu chce sie pokazac i walczy co sil a Muntari jest nieustepliwy i on nogi nie cofa...<br />
<br />
moze byc i tak ze wejdzie z ruskami i strzeli bramke na wage awansu i bedzie uwielbiany...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> stalop sie jak sie stalo mamy teraz duzo mozliwosci w ustawieniu wiec nie widze problemu Inter to nie sam Snajder ino<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> mamy duzo zawodnikow ktorzy ambicjami moga nas wprowadzic do polfinalu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> nie ukrywam ze jednak cieszylbym sie jakby nasz latajacy holender zagral<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> moze jakis wolny...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> i wpadnie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> FORZA INTER<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.04.2010 o 20:09 przez Seba
Seba
Nie wiem co ten człowiek bierze, ale po Ramadanie jego agresja na boisku (widać na treningach także) wygląda bardzo źle. Czasem odnosze wrażenie iż choćby wszedł tylko na jedną minute, to i tak złapie kartke. Zresztą było już wiele sytuacji, że ledwo zaczął się mecz lub wszedł z ławki i od razu kosa.
05.04.2010 o 19:04 przez mati1908
mati1908
zagra. Kołek z muntara...
05.04.2010 o 18:58 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Po pierwszym sezonie Jose transfer Muntariego wydawał się świetny, w odróżnieniu do obu pozostałych. Szkoda, że tak szybko to minęło.
05.04.2010 o 18:50 przez microsoft666
microsoft666
3 transfery Mou w debiucie i trzy jedne z najgorszych w historii(muntar,rysiek i mancini)<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.04.2010 o 18:39 przez Ynter
Ynter
Po trupach do celu...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.04.2010 o 18:36 przez Gajdzik
Gajdzik
Ajj ten Muntari <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.04.2010 o 18:21 przez enrique1988
enrique1988
zgadzam sie w 100% z piotrekninter
05.04.2010 o 18:12 przez piotrek7
piotrek7
Mnie już kolejne przypadki Sulleya raczej skłaniają do śmiechu niż do złości czy pomstowania. Muntari jest jaki jest i przynajmniej do końca sezonu musimy się z tym pogodzić.
05.04.2010 o 17:28 przez piotrekninter
piotrekninter
nikt nie widzial nie wiadomo jak bylo, co nie zmienia faktu ze Sulley po sezonie powinien odejsc z zespolu, przepraszam jego fanów ale musze to napisac : od czasu kibicowania Interowi nie pamietam drugiego tak tępego , głupiego zawodnika, który w niemal każdym meczu po wejsciu na boisko skupia sie nie na grze w pilke a ,,łamaniu;; nóg, jak dla mnie jest on pierwszy do odstrzału
05.04.2010 o 17:23 przez pietrasowy
pietrasowy
chill panowie,zdarza sie pech i tyle. <br />
i bez Sneijdera ich powieziemy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2010 o 17:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
głąb z tego muntariego :[ [[
05.04.2010 o 17:19 przez Belweder
Belweder
Brawo muntari bałwanie<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.04.2010 o 17:19 przez miniu86
miniu86
Sulley...
05.04.2010 o 17:11 przez microsoft666
microsoft666
Inter, tegola Sneijder: l'olandase ko a Mosca<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
05.04.2010 o 17:04 przez Mate1908
Mate1908
Zaczyna robić się nieciekawie... Oby to była tylko zasłona dymna.
05.04.2010 o 16:53 przez kriss23
kriss23
kolejna przykrywka Mou? miejmy nadzieje<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.04.2010 o 16:51 przez InterForever4
InterForever4
żal naprawde co ten muntari wyprawia,
05.04.2010 o 16:49 przez kostrzes
kostrzes
Może nictakiego mu niebędzie. Muntari po tym sezonie powinien się pożegnać z Interem bo nic ostatnio do niego niewnosi a nawet jak widać mu przeszkadza.
05.04.2010 o 16:48 przez miczel192
miczel192
Brawo Muntari ...
05.04.2010 o 16:44 przez dichu
dichu
Suley wszystkich wykopie żeby dostać się do składu i popsuć mecz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A ja osobiście twierdzę że to kolejna zasłona przed meczem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się