Plotki transferowe

Zlatan chce wrócić ?! (48)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
677
48

Według dziennika 'La Repubblica', Zlatan Ibrahimović kontaktował się z prezesem Interu, Massimo Morattim by ten wykupił go z Barcelony, której obecnie barwy reprezentuje!

 

Szwed podobno jakiś czas temu zadzwonił do szefa Interu próbując przekonać go do takiej transakcji. Podobno w odpowiedzi usłyszał wyraźne 'NIE', gdyż Pan Moratti ma nadal w głowie zachowanie Zlatana, który na siłę chciał przejść do Barcelony. Jak mu sie już to udało, cały świat obiegły zdjęcia Zlatana całującego herb Barcelony. Jak widać, swoim zachowaniem Ibra zamknął sobie drzwi do 'starego domu'.

 

Działacze z Barcelony ogłosili ostatnio, że Ibrahimović nie jest na sprzedaż, lecz jest jeszcze szansa by zawodnik grał na San Siro tylko w koszulce... Milanu, gdyż ten złożył Barcelonie poważne zapytanie o szwedzkiego napastnika.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.08.2010 o 12:40 przez crisinter
crisinter
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
29.05.2010 o 16:53 przez Mnil
Mnil
teraz to se możesz<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.05.2010 o 14:58 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.05.2010 o 13:47 przez friend_of_Inter
friend_of_Inter
Ibra = <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
29.05.2010 o 13:46 przez SlimShady
SlimShady
.... i bardzo dobrze Moratti zrobił, Ibra myśli,że jak był ulubieńcem prezydenta, trenera i kibiców bo takich ekscesach po odejściu i krytykowaniu Interu będzie miał szanse na przebaczanie, wydaje mi się, ze nie. Na pewno byłby wzmocnieniem,ale chyba Ibra swoim bezczelnym zachowaniem zamknął sobie drogę do Interu, sądzę, ze Moratti prędzej kupił Adriano niż Ibre.
29.05.2010 o 11:16 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
siemasz NAJEMNIK!
29.05.2010 o 10:24 przez adriano:)
adriano:)
Typowa dziennikarska ściema, z której powinno się śmiać głośniej niż z dobrego kabaretu.
29.05.2010 o 10:16 przez Mate1908
Mate1908
Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć, że Szwed zrobił coś takiego. To całkowicie nie w stylu wielkiego karierowicza. Jak dla mnie to czysta plotka.
29.05.2010 o 00:25 przez miazga
miazga
hehe typowa chorągiewka<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> niech spier.....
28.05.2010 o 22:50 przez Rufus
Rufus
ZDECYDOWANE NIE dla powrotu Ibry !
28.05.2010 o 22:17 przez Zygfryd
Zygfryd
A ja myślę, że od nas to i tak nie zależy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Ale jeśli mam powiedzieć co o tym sądzę to :<br />
1.Ibra jest dobry, fakt bez honoru, ale dobre wzmocnienie.<br />
2.Jeśli ma on kosztować 50 mln euro, to żadna korzyść.<br />
3.Wielu, gdy przychodzi do nowego klubu, całuje herb, tylko dla szpanu &lt;lizus&gt;
28.05.2010 o 21:47 przez Kubusa10
Kubusa10
Kiedyś go kochałem i miałem dla niego szacunek ale po całowaniu koszulki farsy aż mi się głupio zrobiło że moim ulubionym piłkarzem był zwyczajny &quot;cygan&quot; więc mówię nie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.05.2010 o 21:45 przez Piekarz
Piekarz
Nie ma mowy, nie chcę, żeby Barca za rok wygrała LM.
28.05.2010 o 21:27 przez arturinho17
arturinho17
Zdobyliśmy potrójną koroneczkę to się zachciało wrócić<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Nie ma takiej opcji, niech sobie ten pomysł wsadzi tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę...<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.05.2010 o 20:48 przez Piotr91
Piotr91
Płakałem za nim jak odchodził ale szybko o nim zapomniałem. Teraz jest nam zbędny <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2010 o 20:44 przez g0raFCI
g0raFCI
Won. Dziad bez honoru! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> Wiesz Ibra, nie zniżaj sie do poziomu intelektualnego zerowca<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
28.05.2010 o 20:26 przez sas111
sas111
nie ma takiej opcji<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> z calym szacunkiem nie pasujesz juz do tej druzyny<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
28.05.2010 o 20:08 przez scozzi
scozzi
dzięki Zlatan za wszystko ale jeśli znowu gra ma być ustawiona pod Ciebie to niestety, niestety .. zostań sobie w Barcelonie. i tam uciszaj palcem kibiców
28.05.2010 o 20:06 przez ANIOL
ANIOL
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> dla JUDASZA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
28.05.2010 o 19:43 przez NiCoLaS
NiCoLaS
przerobić go na lewego obrońcę i będzie gitara <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2010 o 19:42 przez mw121
mw121
Plotka, w dodatku bardzo naciagana.
28.05.2010 o 19:20 przez TOMASSON
TOMASSON
Hahaha no to się uśmiałem. Optymista <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.05.2010 o 19:06 przez thorro
thorro
nie wiem czego on oczekuje teraz nie byłoby tak jak kiedyś taktyka nie byłaby pod niego ustawiana a i tak wątpie czy nadałby sie do pierwszej 11
28.05.2010 o 18:59 przez kulfon32
kulfon32
najpierw odchodzi i całuje herb barsy, pozniej mowi ze odszedł bo z interem nic nie wygra, a teraz chce wrocic<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.05.2010 o 18:25 przez Dzyl
Dzyl
Niech idzie do Milanu, nie chce go widzieć więcej w Interze.
28.05.2010 o 18:23 przez berniol21
berniol21
Jeśli grałby tak jak wcześniej to czemu nie.
28.05.2010 o 17:55 przez piotrekninter
piotrekninter
nawet nie chodzi o ten herg, chcial sie podlizac pocalowal, ale te jego wypowiedzi ze zeby nie on to Inter to , tamto, ze z nami nie wygra Lm i tp , zawsze myslalem ze E2 to buc, ale on o Barsie sie wypowiadal z szacunkiem , nawet jak z nami przegrali ze to najlepszy klub itp bzdety<br />
Zlatan do City albo Chlesea niech spada
28.05.2010 o 17:55 przez MarcinPL
MarcinPL
kubbbaaa nie spamuje po pierwsze po drugie niech wraca jeżeli Moratti mu na to pozwoli eeeh przepraszam ...Capello jemu pozwoli <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.05.2010 o 17:52 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Buahaha <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Nie chcę zdrajzcyka sprzedawczyka. Zrozumiał że w Barcelonie nie jest gwiazdą nr 1 to nagle zachciało mu się powrotu do nas. Taki chu*** <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> My mamy terza zgrany kolektyw. Czasy jednego napastnika typu Vieri i Ibra się skonczyły <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.05.2010 o 17:48 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
won najemniku! caluj herb man city! teraz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się