Plotki transferowe

Zlatan chce wrócić ?! (48)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
680
48

Według dziennika 'La Repubblica', Zlatan Ibrahimović kontaktował się z prezesem Interu, Massimo Morattim by ten wykupił go z Barcelony, której obecnie barwy reprezentuje!

 

Szwed podobno jakiś czas temu zadzwonił do szefa Interu próbując przekonać go do takiej transakcji. Podobno w odpowiedzi usłyszał wyraźne 'NIE', gdyż Pan Moratti ma nadal w głowie zachowanie Zlatana, który na siłę chciał przejść do Barcelony. Jak mu sie już to udało, cały świat obiegły zdjęcia Zlatana całującego herb Barcelony. Jak widać, swoim zachowaniem Ibra zamknął sobie drzwi do 'starego domu'.

 

Działacze z Barcelony ogłosili ostatnio, że Ibrahimović nie jest na sprzedaż, lecz jest jeszcze szansa by zawodnik grał na San Siro tylko w koszulce... Milanu, gdyż ten złożył Barcelonie poważne zapytanie o szwedzkiego napastnika.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.05.2010 o 17:47 przez McJerrus
McJerrus
Nie rozumiem panów którzy krytykują go <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Wiecie ile on zrobił dla INTERU i on robił to z przyjemnością <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <br />
Ja marze żeby wrócił ! <br />
Zlatan najlepszy jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.05.2010 o 17:43 przez Omen
Omen
Nie no nie wierzę w takie rzeczy!
28.05.2010 o 17:29 przez Adriano_forever
Adriano_forever
kolego nie ma tak dobrze. Zapomnij
28.05.2010 o 17:26 przez Nor10
Nor10
hahaha no chyba nie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<a href="http://fcbarca.com//index2.php?goto=kom&amp;news=32295">http://fcbarca.com//index2.php?goto=kom&&shy;amp;news=32295</a> to mnie też rozwaliło <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.05.2010 o 17:21 przez El_Przemo
El_Przemo
buhahahahaha<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.05.2010 o 17:19 przez Odet
Odet
chyba wymysł<br />
ale gdyby, to miałbym mieszane uczucia.<br />
Z nim przyszły nasze sukcesy, ale to zachowanie po przejściu do Barcy to porażka.<br />
Pozdr.
28.05.2010 o 17:19 przez mediolan8
mediolan8
Wy.....alaj Zlatan garbaty nosie żydzie itp. podobne epitety w twoją stronę jakby powrócł załamałbym się, pamiętamy jego słowa, odszedł bo chciał zdobyć LM. i udało mu się :<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> ironia<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.05.2010 o 17:14 przez DonDawido
DonDawido
I po co on nam?
28.05.2010 o 17:03 przez MarasZiomFCI
MarasZiomFCI
Nie mam zamiaru znowu mieć w składzie tego egoisty! Niech se idzie do Milanu, czyli ciot i staruchów! Najpierw mówi, że chce do Barcy i gdyby nie on nic by Inter nie zdobył a teraz chce wracać! To jest prawdziwy przykład idioty! Za jego czasu Adriano grał lepiej i jego bym chciał!
28.05.2010 o 17:03 przez Urys92
Urys92
Nooo Fazaaa <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
28.05.2010 o 17:01 przez Seba
Seba
Według mnie wymysł dziennikarzy.
28.05.2010 o 17:01 przez darioG
darioG
NIE, również ode mnie....szeregowego kibica INteru...<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
28.05.2010 o 17:00 przez rolo
rolo
Jakiś głupi żart .....
28.05.2010 o 16:59 przez mati1908
mati1908
nie chciałbym go tu znowu,całuj herb barcy heh
28.05.2010 o 16:58 przez Ajk
Ajk
Nie sądzę, że doszło do takiej rozmowy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> dla niego miejsca u nas już raczej nie ma. Co do Milanu to za co oni go niby kupią<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Jeżeli faktycznie odejdzie to widzę go tylko w Anglii.
28.05.2010 o 16:52 przez dudek.ed
dudek.ed
Talent nieprzeciętny, ale niestety okazując swój brak szacunku dla naszego klubu udowodnij, że jest najemnikiem. Nic nie mam do takich graczy, taka filozofia piłkarska, ale jednym jest takie podejście a drugim mówienie, że jest się przywiązanym do Interu, a odchodzi się do Barcy z wielką ochotą i całuje herb zaraz po przybyciu. Ani słowa przywiązania, ani pocałunek nie były szczere w tym wypadku. Dla Ibry w Interze mówimy NIE <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2010 o 16:50 przez Michal_fci
Michal_fci
nie lubilem go ale jednak duzo dla nas zrobil i za to go bede szanowal ale nie powinien wracac a co do milanu napewno nie bedzie tam gral bo milan jest za biedny i nie bedzie ich stac na Zlatana skoro maja 30 mln tylko do wydania
28.05.2010 o 16:49 przez Damian7
Damian7
Tego pana nigdy nie lubiłem i nie ma mowy żeby wrócił do Interu

Shoutbox

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się