Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Kredence
23.06.2026 21:55
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
Kredence
23.06.2026 21:55
50 to już było niesamowicie dużo
Kredence
23.06.2026 21:54
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
Claudio
23.06.2026 21:52
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:51
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
El_Imprezatore
23.06.2026 21:50
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
andyvdm
23.06.2026 21:50
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:48
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
Orzeu
23.06.2026 21:45
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
Orzeu
23.06.2026 21:45
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:42
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
Orzeu
23.06.2026 21:40
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
Orzeu
23.06.2026 21:40
HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a
andyvdm
23.06.2026 21:39
Givaio Read to jedyne słuszne wyjście
Claudio
23.06.2026 21:39
przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato
Claudio
23.06.2026 21:38
dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła
martins2000
23.06.2026 21:36
kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę
martins2000
23.06.2026 21:34
Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy
HB
23.06.2026 21:33
pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a