Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił
Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.
Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.
Kane ale przestrzelil xD
zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam
Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.
kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj
dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..
Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso
W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.
Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.
Chyba nie oglądałeś juve
Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie
szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy
i nie jest za 50 baniek (raczej)
potencjał ma spory
wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny
kto tam nie zgówniał w tym Juve..
ten sezon miał słabiutki
bo grał lepiej