Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Urocze to jest
No i gratulacje cny za bardzo ładne obicie klaudiusza, zawsze bawi jak mu się czajnik gotuje
brałbym tego Mingueze nawet do rotacji
mingueza
Czas na grzebanie po śmietnikach
Jest jak jest życie toczy się dalej
ruszamy po alternatywy
Mówimy o realiach włoskich
50 to powinien być absolutny max, być może nawet za dużo
równie dobrze Alonso może ogarnąć ten bajzel i zrobi mistrza
Był bardzo dobry i potencjał ogromny
bez znaczących liczb
to jest loteria
on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari
i młody zostanie na lodzie
ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci
Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać
tylko razi mnie jego naiwność
zdecydowanie za dużo
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak