Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari
i młody zostanie na lodzie
ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci
Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać
tylko razi mnie jego naiwność
zdecydowanie za dużo
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
zapytać o tego Ndoye'a
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto
obserwujemy co dalej
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
47+5 pisali w ciągu dnia
młody wybrał hajs i rotację zamiast budowania swojej kariery na wzór Bastoniego czy Barelli