Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Claudio
26.06.2026 14:24
Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....
Claudio
26.06.2026 14:24
w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci
pablo77
26.06.2026 14:23
Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP
timon
26.06.2026 14:23
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
KibicInteru
26.06.2026 14:23
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok
Claudio
26.06.2026 14:23
a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....
timon
26.06.2026 14:22
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
KibicInteru
26.06.2026 14:22
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł
Claudio
26.06.2026 14:22
to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP
KibicInteru
26.06.2026 14:21
nie ma nic w tweetach Romano o ffp
Orzeu
26.06.2026 14:20
szybko się telenowela skończyła
Claudio
26.06.2026 14:20
niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P"
timon
26.06.2026 14:19
Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii
pablo77
26.06.2026 14:19
niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie
Claudio
26.06.2026 14:19
a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę
Claudio
26.06.2026 14:19
najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD
timon
26.06.2026 14:19
Plus jakiś pokemon z francji
pablo77
26.06.2026 14:19
no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli
timon
26.06.2026 14:18
Ta, Dodo wilkomen
KibicInteru
26.06.2026 14:18
Pora zająć się normalnymi celami