-
Nerazzurri w reprezentacjach narodowych (0)
23.08.2007 09:18
-
Adriano przeniesie się do Madrytu? (1)
23.08.2007 01:28
-
Zlatan dogadany z Morattim w sprawie kontraktu (0)
23.08.2007 01:21
-
Motta chce przejść do Włoch (0)
23.08.2007 01:13
-
Maicon strzela, Brazylia wygrywa. (0)
22.08.2007 23:25
-
Porażka Argentyny (0)
22.08.2007 23:17
-
Ibrahimović o nadchodzącym sezonie (0)
22.08.2007 12:18
-
Kaka: Inter faworytem (0)
22.08.2007 12:16
-
Nowy, młody talent w Interze. (0)
22.08.2007 10:08
-
Sytuacja dyscyplinarna przed 1 kolejką Serie A. (0)
22.08.2007 08:54
-
Zaccardo kolejnym celem transferowym Interu (0)
21.08.2007 20:14
-
Inter i Roma walczą o zawodnika (0)
21.08.2007 16:17
-
Dlaczego Chivu trafił do Interu? Roma wyjaśnia (0)
21.08.2007 16:16
-
City chce pozyskać Recobę (0)
21.08.2007 16:11
-
Zbieramy dane. (0)
21.08.2007 13:11
-
Zdenerwowany Moratti (0)
21.08.2007 12:29
-
I kolejka Serie A do typowania ! (0)
20.08.2007 17:29
-
Nowe kontrakty dla Cruza i Cuchu w drodze (0)
20.08.2007 11:19
-
Powołania do reprezentacji (0)
20.08.2007 09:49
-
Wypowiedzi pomeczowe (0)
20.08.2007 09:40
Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
wczułeś sie w rolę za bardzo
a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?
Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony
A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf
Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣
No to będzie Guga co z prawej śmiga
Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo
Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.
Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.
AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?
Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒
Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże
CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele
F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.
Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.
Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.
Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio
na wypadek*
planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah
Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku