Archiwum shoutboksa

nicolas80 16.08.2023 22:41

City wygralo LM ale bylo slabszym zespolem. Mieli po prostu szczescie a nie mieli wiecej funtow

Pjerun 16.08.2023 22:41

Ligę Mistrzów wygrała drużyna, w którą wmpomowano niesamowita ilość pieniędzy

Fanatyczny 16.08.2023 22:41

Mistrzów

Fanatyczny 16.08.2023 22:41

Ang drużyny z pucharem ligi mistrzoe

Fanatyczny 16.08.2023 22:41

Fakty

Fanatyczny 16.08.2023 22:41

Wcale nie

nicolas80 16.08.2023 22:40

Szkoda ze Twoja teoria nie sprawdzila sie w poprzednim sezonie

Fanatyczny 16.08.2023 22:40

Szanuje twój nie poprawny Romantyzm

Fanatyczny 16.08.2023 22:39

Jak to praktycznie pewniaczek

Fanatyczny 16.08.2023 22:39

Ale po co mam to robić?

nicolas80 16.08.2023 22:39

Nie przekonasz mnie

Fanatyczny 16.08.2023 22:38

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy… anglieski finał jest bardzo prawdopodobny a łapę mogę dać ze jedna drużyna angielska zagra w finale…

Fanatyczny 16.08.2023 22:37

Tak Nicolas jasne ze tak. Jak nasz Raków Częstochowa….

pluto11 16.08.2023 22:37

Daliśmy dupy że nie podpisaliśmy Ndicky za free tylko czekamy z tym obrońca do ostatniej chwili

Fanatyczny 16.08.2023 22:36

Arabia to to moda kaprys na większa sklale jak ten chinski

pluto11 16.08.2023 22:36

Jest w SerieA jakiś obrońca który gra w słabszym klubie a jest dobrze rokujący którego można wyciągnąć jak Skriniara kiedyś, o Scalvinim raczej zapomnijmy

Pjerun 16.08.2023 22:36

Dla nas to bardziej szansa niż zagrożenie. Raz, że będą przepłacać za naszych piłkarzy. Dwa, że w momencie powstania Superligi wraz z drużynami arabskimi będzie szansa na zarabianie dobrych pieniędzy przez Inter

nicolas80 16.08.2023 22:35

Kazdy ma szanse. Jedni wieksze acdrudxuy mniejsze

Fanatyczny 16.08.2023 22:35

A bliski wschód to zagrożenie a pl znikome tak? 😅

Fanatyczny 16.08.2023 22:35

Takie city ma bardzo duże szanse na finał już w tym sesonie

nicolas80 16.08.2023 22:34

Jedyne zagrozenie to bliski Wschód

Fanatyczny 16.08.2023 22:34

Był a jak myślisz kiedy Inter będzie w finale Lm następnym razem?

Fanatyczny 16.08.2023 22:34

19 klubów hiszpańskich w tym roku musiało sprzedać aby cokolwiek mogła kupić i ty myślisz ze to się Nicolas nie odbije totalnie jak dysproporcja będzie nadal tak rosła

nicolas80 16.08.2023 22:33

I tak to nie gwarantuje niczego. Inter to udowodnił w poprzednim sezonie. W finale przegrał ale był lepszy pilkarsko zespolem.

Fanatyczny 16.08.2023 22:33

A ten ból dupy cwiekaly tez jest zabawny. Jak płakał ze liga włoska wyrywa talenty z La liga

Fanatyczny 16.08.2023 22:29

Mało tego ta dysproporcja rośnie z roku na rok.

Fanatyczny 16.08.2023 22:26

Nie oszukujmy się. Nie ma czegoś takiego jak 3-4 równorzędne ligii. Jest Ang i reszta stawki

Fanatyczny 16.08.2023 22:24

I chyba coś te pieniążki dają skoro w rankingu UEFA Pl sobie odjechała niezagrożona

Fanatyczny 16.08.2023 22:23

Teraz za potencjał w Anglii płaci się 100 mln funtów. Te ceny z roku na tok ida wyzej

nicolas80 16.08.2023 22:23

Czy arna jednak bardziej gwaratujevte 10 goli

Fanatyczny 16.08.2023 22:23

Romantyzm umierw

Fanatyczny 16.08.2023 22:22

Ale nie wydawanie pieniędzy mniejszy budżet gwarantuje? Logiczne jest ze łatwiej maja kluby z pl

nicolas80 16.08.2023 22:22

Czy balogin gwarantowalby 10 goli w lidze?

Fanatyczny 16.08.2023 22:22

Nie nicolas nie gwarantuje

nicolas80 16.08.2023 22:22

Brakuje tylko obroncy . Po za tym mamy na kazdej pozycji po dwoch jakoscowych zawodników

Pjerun 16.08.2023 22:21

Nic nie gwarantuje sukcesu. Ale pieniądze mocno w tym pomagaja

nicolas80 16.08.2023 22:20

Claudi ale czy jak wydasz więcej to gwarantuje Ci sukces?

Claudio 16.08.2023 22:20

Można brać za wątpliwość transfery Milanu. Bo tutaj bardziej idzie w wiek, marketing i zarobek, ale po sprzedaży Tonaliego wydali ponad 100mln.a Inter? Wyżej w tabeli, zdobyty puchar, Superpuchar i finał LM. Sprzedaliśmy Onane i to wygląda naprawdę przeciętnie. Strach pomyśleć co by było jakbyśmy z grupy LM nie wyszli

nicolas80 16.08.2023 22:19

Mi się wydaje ze tu duzo liczba liczyla nsvte tego bsluguna za 50 mln

Pjerun 16.08.2023 22:19

Sommer za Onane - nie tracimy wiele? No tak, kupiliśmy piłkarskiego Federera

Fanatyczny 16.08.2023 22:19

To ze Real nie kupuje topowych piłkarzy tylko talenty to kaprys Pereza czy zmusiła go potęga ekonomiczna anglieskiej ligi

nicolas80 16.08.2023 22:18

Pilkarskonjie tracimy wiele a mamy na transfery

Fanatyczny 16.08.2023 22:18

Jak myślicie ze taki Bellingham przyszedł do Realu docelowo to się mylicie. Real tez przy takiej wariacji z sumami będzie musiał się pogodzić z odejściem zawodnikow

nicolas80 16.08.2023 22:18

Za onane masz Sommera za Handę audero

Claudio 16.08.2023 22:17

Zespołem i nie będzie musiał sprzedawać by móc kupić

Pjerun 16.08.2023 22:17

Ja wątpię, że ktoś tutaj oczekuje żebyśmy mieli kasy jak Chelsea. Po prostu żebyśmy byli mniej więcej na zero. A tak to sprzedaliśmy Onane i cisza

Claudio 16.08.2023 22:16

Z

nicolas80 16.08.2023 22:16

Inter ma kasę?

Claudio 16.08.2023 22:16

Mam nadzieję że dożyjemy czasów gdy Inter będzie nadal topowy sez

Fanatyczny 16.08.2023 22:16

Dokładnie Claudio

Claudio 16.08.2023 22:16

Brak kasy również

nicolas80 16.08.2023 22:15

Chelese jest przykladem.ze kasa nie gwarantuje sukcesu

nicolas80 16.08.2023 22:14

Biassek będzie topowym obrońcą. Robcie skreen

Fanatyczny 16.08.2023 22:13

A kto tutaj rozmawia o wynikach londyńczyków?

Claudio 16.08.2023 22:12

Bisseck widziałem na tych mistrzostwach oraz w sparingach i jak dla mnie gość ma potencjał to fakt, ale jeszcze sporo musi się uczyć bo bałbym się go wystawić nawet na Salernitanie

nicolas80 16.08.2023 22:12

Co z tego ze wydaje. Czy przekłada sie to na wynik?

Fanatyczny 16.08.2023 22:12

Tak na marginesie jak obstawiacie czyim słupem jest ten amerykaniec?

Poqrv 16.08.2023 22:12

Glikson

Poqrv 16.08.2023 22:11

Jeszcze jeden by się przydał, fakt, ale ilościowo mamy tyłu środkowych obrońców co przez cały poprzedni sezon.

Szczupac_FCI 16.08.2023 22:11

Kto powinien przyjść jako ten jeszcze jeden oborńca ?

Fanatyczny 16.08.2023 22:11

To już jest abstrakcja

Fanatyczny 16.08.2023 22:11

Liga

nicolas80 16.08.2023 22:11

Brakuje jeszcze jednego obrońcy

Fanatyczny 16.08.2023 22:11

Chelsea od przejęcia amerykańskiego słupa wydała więcej jak cała la luga

Poqrv 16.08.2023 22:11

A za Skriniara Darmian został nominalnym PŚO, bo wcześniej grał na wahadle.

Claudio 16.08.2023 22:11

Przecież Bisseck to jak narazie nie jest zawodnik na SerieA

Claudio 16.08.2023 22:10

Bisseck jest za Danilo

nicolas80 16.08.2023 22:09

Za skrinisra nasz dsrmiana i biaseka

Poqrv 16.08.2023 22:09

Claudio, ale zrozum, że w FM-ie kupiłbyś Sramardzicia i byłoby git. Przestań mówić o jakichś bardziej palących wydatkach, to nikogo nie obchodzi tutaj

nicolas80 16.08.2023 22:09

Na każdą pozycję mamy nowych zawodników a czy będą lepdi czy gorsi to się dooiero przekonamy

Claudio 16.08.2023 22:09

Ale to kto, a tego Skriniara przyszedł?

Claudio 16.08.2023 22:08

Moglibyśmy się bawić w ściąganie talentów za 20mln jakby nie to że mamy duże luki w obronie i ataku

Poqrv 16.08.2023 22:08

Za Skriniara grał Darmian, dziwi mnie, że tak wielu kibiców Interu umknął ten niuans... Ostatnie pół roku Darmian nie grał już na wahadle, tylko na pozycji Skriniara, jak coś.

Fanatyczny 16.08.2023 22:08

To nie jest uzupełnienie kadry

Fanatyczny 16.08.2023 22:08

Sensi to kwestia godzin dni jak się złamie

Dejwid 16.08.2023 22:07

eksperci są zgodni Inter działa chaotycznie, bez planu, brakuje organizacji, nawet z ograniczonymi srodkami mozna bylo duzo wiecej zrobic

Claudio 16.08.2023 22:07

Już nie przesadzajcie z tym Samardziciem. Dla mnie był to niezrozumiały ruch

Pjerun 16.08.2023 22:07

Pomoc byłaby fajnie zmontowana gdyby przyszedł Samardzic, teraz jest co najwyżej w porzadku

nicolas80 16.08.2023 22:06

Tak jak tych wszystkich obronców demokracji

Claudio 16.08.2023 22:06

Czemu pomoc czy wahadła potrafili tak fajnie i mądrze zmontować a reszta to chaos

nicolas80 16.08.2023 22:05

Tak takich ludzi jak klindi to trzeba z daleko od wladzy

Fanatyczny 16.08.2023 22:05

Kto mówi o ładowaniu grubej kasy?

Claudio 16.08.2023 22:05

Za D'ambrosio jest Bisseck, ale za Skriniara jeszcze nikt. niee przyszedł, dlatego lidze się na dobry transfer obrońcy jeszcze

eKubaL 16.08.2023 22:04

Gdzie poza PL ktoś przejął klub i ładuje grubą kasę?

Pjerun 16.08.2023 22:04

Jedyne czym jestem zdziwiony to, że tyle ludzi daje się nabierać i manipulować Suning

Fanatyczny 16.08.2023 22:04

Pisałem nie raz ze możemy trafić na gorszego właściciela bo Calcio to nie PL ale również może być znacznie lepiej….

Claudio 16.08.2023 22:03

Klinsi jako fanatyk PO wszystko wyprzedały Niemcom, Francuza i kolaborowalby z ruskimi.

Fanatyczny 16.08.2023 22:02

Tutaj ktoś jest zdziwiony? Przecież póki tutaj za sterami będzie Suning tak będą wyglądać okna. Jak to Orzeu by napisał Forza Suning!

HB 16.08.2023 22:02

popieram, klinsi ma mój głos

nicolas80 16.08.2023 22:02

Jab dal zarządzać klinsienu. Jak myślicie jak to by się skończyło

Claudio 16.08.2023 22:02

Nicolas a kto przyszedł za Skriniara?

HB 16.08.2023 22:01

byli tylko nie za mliard

eKubaL 16.08.2023 22:01

Chętnych na przejęcie pałeczki od Suning nie widać.

Pjerun 16.08.2023 22:01

Odkładam już kasę, nie bój się

Szczupac_FCI 16.08.2023 22:00

Szymon, Ausilio i Marotta szyją z czego mogą

eKubaL 16.08.2023 22:00

zawsze możesz kupic ten klub Pjerun :)

nicolas80 16.08.2023 22:00

Tak to wygląda i tak to powinno wygladac. Po to akademia miedzy innymi

Pjerun 16.08.2023 22:00

Inzaghi albo przestanie w końcu dawać radę albo zrezygnuje. Potem żaden dobry trener tu nie przyjdzie, widząc jak wygląda polityka klubu. Weźmiemy Chivu i boisko zweryfikuje

nicolas80 16.08.2023 21:59

Zeby kogoś kupić trzeba kogoś sprzedać

Pjerun 16.08.2023 21:59

Kapitalne podejście

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się