Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Pader88 26.08.2020 18:19

Pep jest juventusa zaklepany już dawno

Pader88 26.08.2020 18:18

Guarin ban za wjazd na mamę Rafalali 76 ?

IlCapitano 26.08.2020 18:17

Dramat to już jest

WTC 26.08.2020 18:17

zamiast Allegriego w miejsce Conte, zaczęliby zatrudniać Pepa Guardiolę

WTC 26.08.2020 18:17

to byłby dramat prawdziwy

Pader88 26.08.2020 18:17

Mesjasza*

Pader88 26.08.2020 18:17

Wyobrazam sobie ten zalew „gimbofanboi” meskasza

WTC 26.08.2020 18:16

nie wiem co sądzić o tym transferze w takim wypadku

WTC 26.08.2020 18:16

liczyłem na jakiś komentarz ze strony Rafała 1976 odnośnie nieoficjalnego transferu Tonaliego, ale jeszcze nic nie ma

Klinsi64 26.08.2020 18:16

tutaj nie trzeba messiego bo banda idiotów juz sie tutaj udziela

Pader88 26.08.2020 18:16

Znalaz w końcu chatę czy dalej po hotelach ?

Klinsi64 26.08.2020 18:15

eriksen juz spakowany

Klinsi64 26.08.2020 18:14

Conte zostaje bardzo smutny dzien

Pader88 26.08.2020 18:14

O Endru siema co tam w jakim teamie teraz? Mou, Conte czy jednak dalej Allegro ?

WTC 26.08.2020 18:13

kolejny jakiś bezbek z żartami na poziomie ''ciągnę murzynowi''

Michellaga 26.08.2020 18:13

moze lazieale by oszli nato

Michellaga 26.08.2020 18:13

60 ml i gags za SMS

Klinsi64 26.08.2020 18:13

gosc przeciez nie lamie regulaminu

Pader88 26.08.2020 18:12

Co to w ogóle było dziś rano to maniekicf i WCT?

Klinsi64 26.08.2020 18:12

i lopeza oczywiscie nie ma

JoaoMario 26.08.2020 18:12

oczywiście Lazio musiałoby dopłacić

JoaoMario 26.08.2020 18:11

wymiana Gagliardini=SMS ?? ?? Poszlibyście na to ?? ??

Endru 26.08.2020 18:11

Xddd

jaszczomb 26.08.2020 18:09

ktos zebral do kupy ich najwieksze wysrywy i stowrzyl "joaomario"

jaszczomb 26.08.2020 18:08

diglet to jakis kolektywny user zlozony z nadzyra kusego pitera

WTC 26.08.2020 18:08

ale będzie i tak konsekwentnie piehdolił na pohybel reszty użytkowników SB

Pader88 26.08.2020 18:07

Nie odzwierciedla nawet poziomu mojego Digleta którego wypuściłem dwie godziny temu w kanał

JoaoMario 26.08.2020 18:07

bardziej spektakularny niz jakiś Messi

Pader88 26.08.2020 18:07

jaszczomb 26.08.2020 18:04 odzwierciedla poziom digleta na boisku niestety

JoaoMario 26.08.2020 18:07

to byłby powrót

JoaoMario 26.08.2020 18:06

proponuje Yuto Nagatomo

Pader88 26.08.2020 18:06

Kogo na lewe Wahadełko Capitano? Tak poza Palmerim którego jednak nie pragnę w ogóle

Pader88 26.08.2020 18:05

Piehdoli jak niezdrowa doopa

IlCapitano 26.08.2020 18:05

Gagliardini legenda, Messi na wahadle, no i tak to się żyje na sb

jaszczomb 26.08.2020 18:04

odzwierciedla poziom digleta na boisku niestety

JoaoMario 26.08.2020 18:04

bo takiej legendy w Mediolanie długo nie będzie

jaszczomb 26.08.2020 18:04

pader w natarciu

IlCapitano 26.08.2020 18:04

Bezbek jak polskie kabarety

JoaoMario 26.08.2020 18:04

5 powinna być numerem zastrzeżonym

Pader88 26.08.2020 18:04

SMS tez jak najbardziej miłe widziany

jaszczomb 26.08.2020 18:04

xd

Pader88 26.08.2020 18:04

Sklej się już tam diglet

JoaoMario 26.08.2020 18:03

pewnie odwołali złotą piłkę ,bo wszyscy wiemy ,że Gags w tym roku nie miał konkurencji

jaszczomb 26.08.2020 18:03

jak 70 baniek to dawac sms

Klinsi64 26.08.2020 18:02

przyjdzie za 70 mln i sie polamie

Pader88 26.08.2020 18:00

Dokładnie jeszcze Pana Kante zapraszamy serdecznie

IlCapitano 26.08.2020 17:59

Jeszcze Kumbulla za Skriniara

IlCapitano 26.08.2020 17:59

Mam nadzieję

Pader88 26.08.2020 17:58

Oby

Endru 26.08.2020 17:58

Speriamo

Chuchu 26.08.2020 17:58

Ciekawe czy Tonali oznacza, że Brozović out

Pader88 26.08.2020 17:51

Pan piłkarz Eriksen najwyraźniej trochę wolniej przyswaja Calcio i zadania bojowo defensywne jakich wymaga od niego Król po tylu latach w UK tym całym to nie takie proste ale on to ogarnie bo jest wybitny wiec się nie srajcie już

IlCapitano 26.08.2020 17:49

Seba nie może wybaczyć Conte "wysrywu" po meczu z Atalantą, ale pijany Nainggolan szkalujący Inter na filmiku bohater, typowe

Endru 26.08.2020 17:48

Valero tez juz nie ma

Pader88 26.08.2020 17:47

Ale po co tego menela nikczemnego tu przytaczasz jego nie ma w ogóle zapomnij po co Ci to gościu?!

Seba 26.08.2020 17:42

mieć Eriksena i Radje, a grać Gagliardinim i Borką. To będzie opisywane w podręcznikach do historii

Kondzik 26.08.2020 17:38

No a Biraghi out

CzarodziejCzasu 26.08.2020 17:10

Dalbert wraca

JoaoMario 26.08.2020 17:04

i jeszcze Radja

JoaoMario 26.08.2020 17:04

mam nadzieje ze tego gnijącego ochłapu w przyszłym sezonie nie zobaczymy ma przyjsc Tonali i Kante/Ndombele + jest barella Sensi Eriksen Vecino nawet jak Brozo odejdzie to jest ciasnota.

JoaoMario 26.08.2020 17:02

z tą borką i gaglią to bait jest ??

Alfa 26.08.2020 16:59

no conte powiedzial on borka i gaglia albo brozo skriniar lautaro

Seba 26.08.2020 16:50

Gagliardini i Valero ponoć zostają. Chyba o to tak wczoraj walczył Conte na rozmowie z Zhangiem :D

Endru 26.08.2020 16:37

Na stronie barcy ze najpierw Bartomeu sie spotka z messim 30 minut pozniej messi na wakacjach nie planuje spotkania xdd

Kazam 26.08.2020 16:31

Dajcie spokoj z tym messim, przeciez to nie ma sensu

Kazam 26.08.2020 16:31

Bla bla bla bla

Claudio 26.08.2020 16:26

Gagliardini zostaje w Interze. Yupiii

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:19

No mowie, mentalne gówno

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:18

RAC1 dodaje jeszcze, że Messi miał poprosić o zagwarantowanie, że Pep Guardiola pozostanie na stanowisku trenera The Citizens na dłużej. Jego obecny kontrakt obowiązuje tylko do 2021 roku. Leo nie chce już ponoć pracować z żadnym innym szkoleniowcem.

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:17

Klaun zwykly

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:17

Jezu, zadnych wyzwan

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:17

Ten messi to zdaje sie byc jakas zyciowa cipa, do anglii pojdzie bo tam pep i przyjaciel kun

KoBa 26.08.2020 16:15

no jednak osoba Guardioli kluczowa

Orzeu 26.08.2020 16:14

ale po tych dzisiejszych informacjach z rożnych źródeł ze szczególami negocjacji z City to stwierdzam że pójdzie do City

Orzeu 26.08.2020 16:13

wczoraj wierzyłem

Orzeu 26.08.2020 16:13

pójdzie do City

zemaria 26.08.2020 16:13

bo moim zdaniem cos za cicho jest opisz jak to widzisz

Orzeu 26.08.2020 16:13

nie

KoBa 26.08.2020 16:13

Pedulli coś sie sprawdziło ostatnio ?

zemaria 26.08.2020 16:13

orzeł wierzysz w tego messiego ?

Orzeu 26.08.2020 16:11

Pedulla wysapał

zemaria 26.08.2020 16:11

XD

Luki165 26.08.2020 16:10

Źródło średnie ale kto wie :)

Luki165 26.08.2020 16:10

No taka się pojawiła informacja

zemaria 26.08.2020 16:09

zartujesz ?

Orzeu 26.08.2020 16:09

Dalbi wraca!

KoBa 26.08.2020 16:03

nie ma takiego tematu, pewnie bedziemy Emersona klepać po Tonalim

Luki165 26.08.2020 16:03

A co wy na to że Dalbert ma wrócić :) a Biraghi won hehe

KoBa 26.08.2020 16:03

Czarson wydaje mi się, że może go tam właśnie spróbować

CzarodziejCzasu 26.08.2020 16:01

MOZE

Endru 26.08.2020 16:01

Vecino tez nigdzie nie pojdzie kontuzje ma pewnie w pazdzierniku wroci :/

Endru 26.08.2020 16:00

Nie no Valero nie moze zostac on za stary juz jest

CzarodziejCzasu 26.08.2020 15:59

Pomoc marzeń po prostu

CzarodziejCzasu 26.08.2020 15:58

Czyli eriksen sensi barella gaglia tonali valero potwierdzenj

CzarodziejCzasu 26.08.2020 15:58

Rewolucja!

CzarodziejCzasu 26.08.2020 15:58

:lol:

CzarodziejCzasu 26.08.2020 15:58

Tuttosport: Gagliardini i Valero zostaja

Czarson 26.08.2020 15:56

Ciekawe czy Conte będzie Eriksena na pozycji brozo testował

Czarson 26.08.2020 15:56

Zarządu nie mają

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się