Plotki transferowe

Adriano o swoim byłym klubie (32)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
753
32
Brazylijczyk wciąż zdaje się mieć słabość do Interu Mediolan, co potwierdza jego najnowsza wypowiedź.

W ostatnich dniach wiele mówiło się na temat przyszłości byłego napastnika Nerazzurrich. Piłkarz odzyskał formę w swojej ojczyźnie, a gazety łączyły go z przenosinami do AC Milanu tudzież AS Romy.

Jednak Adriano w rozmowie z dziennikarzem powiedział: Gdybym kiedyś opuścił Brazylię, to jedynym klubem we Włoszech, dla którego mógłbym grać, byłby Inter.

Wielu kibiców Interu zapamiętało Adriano głównie z jego licznych kłopotów wychowawczych, które zakończyły się zerwaniem kontraktu w 2009 roku i przenosinami do Brazylii.

W czasie kariery w Mediolanie, Brazylijczyk strzelił ponad siedemdziesiąt bramek dla swojego klubu we wszystkich rozgrywkach.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.10.2009 o 14:23 przez SlimShady
SlimShady
Teraz wszyscy będą po nim pewnie płakać, ja osobiście też byłem jego fanem, ale widac co zrobił z niego alkohol i impry <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> <br /> Przy naszych problemach w ataku, może wypożyczenie na pół roku Adrino nie było by złym pomysłem <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
17.10.2009 o 10:12 przez adriano:)
adriano:)
Szkoda, że tak zawalił swoją karierę. Jak tak na prawdę powiedział to się ciesze, że nadal ma Inter w sercu.
16.10.2009 o 21:36 przez ronni999
ronni999
Szacun dla ADRIANO :D <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <br /> GRANDE IMPERATORE ADRIANO <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
16.10.2009 o 16:26 przez kibix
kibix
chyba jednak trochę nadużywacie określenia&quot;najlepszy piłkarz wszech czasów&quot;
16.10.2009 o 11:12 przez Bartosh
Bartosh
takie słowa zawsze są miłe, ale jak przychodzi co do czego, to często się postępuje wbrew temu co się twierdziło
15.10.2009 o 21:53 przez Mate1908
Mate1908
Miło słyszeć że dalej ma wielki sentyment do Interu ale chyba lepiej dla nas i dla niego żeby nie wracał...
15.10.2009 o 21:48 przez adi1908
adi1908
&quot;Gdybym kiedyś opuścił Brazylię, to jedynym klubem we Włoszech, dla którego mógłbym grać, byłby Inter.&quot; fajnie ża tak mówi ciekawe na ile szczerze
15.10.2009 o 18:02 przez n29
n29
adi moze i opowiada o planach ale milan zaciera rece na sprowadzenie jego w letnim okienku i jakos nie chce mi sie wierzyc ze jak mu pokaza duze pieniadze czy nie przejdzie do ac - nie wiem czemu ale my mamy jakis kompleks albo mamy przesyt zawodnikow sredniego szczebla albo mamy braki utrzymaniu w formie naszych gwiazd. moze cos w sztabie jest nie tego skoro co roku nie mozemy pokazac naszej siły w europie.
15.10.2009 o 16:26 przez pelainter
pelainter
Adriano może wrócić jeśli udowodni, że się ustatkował i gdy jego forma będzie odpowiednio wysoka.<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
15.10.2009 o 15:18 przez adik218
adik218
Il Capitano niebądż taki do przodu bo się pocisz.....
15.10.2009 o 14:31 przez sas111
sas111
moim zdaniem nigdy w zyciu Adriano nie mial takich umiejetnosci jak brazylijski Ronaldo... zgadzam sie z mati1908 ze Ronaldo to najlepszy pilkarz wszechczasow.. gdyby nie ta kontuzja w mistrzostwach swiata osiagnalby jeszcze wiecej
15.10.2009 o 12:45 przez mati1908
mati1908
Ronaldo trzema sezonami w PSV,Barcelonie i pierwszy sezon w Interze i jeszcze kilka innych wspaniałych sezonow,bo nie powiecie mi ze tytół ktola strzelcow w lidze hiszpanskiej nie jest sukcesem,zoroiły wszystko co ukształtowało mi swiatopoglad na niego,dla mnie jest najwiekszym piłkarzem wszechczasow,bo mimo tych kontuzji i tak był wielki <br /> Forza 'RONALDO' LUIZ NAZARIO DE LIMA <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
15.10.2009 o 12:30 przez Ljarro
Ljarro
Jasne i Quaresma też miał potencjał większy prawdziwego Ronaldo <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
15.10.2009 o 12:14 przez kubbbaaa
kubbbaaa
HOMIE FOR LIFE <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
15.10.2009 o 12:03 przez Omen
Omen
Ronaldo zabiły kontuzję,Adriano alkohol szkoda
15.10.2009 o 11:56 przez snuffy
snuffy
Ronadlo był juz od samego początku lepszy, prównaj początek PSV i Barcelona a początek Adriano... Ronaldo już był na MŚ w USA to był i jest fenomen był najlepszy a Adriano nawet w najlepszych momentach był jednym z najlepszych taka mała różnica <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chociaz oczywiście karierze &quot;nie pomógł&quot; co dokładnie znamy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chyba, że chodzi o potencjał jeszcze z dzieciństwa co akurat ciężko porównać <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> Powinniśmy się cieszyć, że obaj byli częścią Interu <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
15.10.2009 o 11:21 przez Seba
Seba
Oczywiście, że miał potencjał, aby być lepszym od tego prawdziwego Ronaldo.
15.10.2009 o 05:32 przez Ljarro
Ljarro
lepszy od Ronaldo? Chyba od Cristiano, bo na pewno nie od tego prawdziwego.
14.10.2009 o 23:54 przez Piekarz
Piekarz
Ta wypowiedź to miało być ostrzeżenie? Bo mnie nieco niepokoi, żeby nie powiedzieć przeraża perspektywa powrotu tego napastnika-alkoholika.
14.10.2009 o 23:52 przez pingfin
pingfin
Biografia Adriano jest świetnym tematem na film. Może pójdę na reżyserkę i coś wyskrobię...<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Zawsze był(i dalej jest) moim idolem sportowym, jednak życiowo chyba nikt nie chciałby tak skończyć jak on(i on sam na pewno też teraz pluje sobie w brodę, ale nie może już cofnąć czasu)... Byłeś wielki, ale tylko przez chwilę.
14.10.2009 o 23:34 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Wracaj.... Blagam! Nie no zartuje, ale jednak szkoda chlopaka, gdzies pozostaje ten smutek, ze tak sie zmarnowal.
14.10.2009 o 22:35 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Heh miał chłopak gest<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> W sercu ma tylko Inter<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Zrozumiał ze robił zle ale zawsze za Interem był...jest...i bedzie<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Adriano zawsze bedziesz Interistą<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
14.10.2009 o 22:32 przez Omen
Omen
Gdyby wykorzystał swój potencjał mógłby być lepszy od Ronaldo.Ale skoro wybrał alkohol?Brakuje nam teraz w kadrze takiego Adriano z przez kilku lat.Ale ja już nie liczę na jego powrót.
14.10.2009 o 22:06 przez chrzanek
chrzanek
W sprawie Adriego nie można być obojętnych. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Strzelił wiele wspaniałych bramek w naszych barwach. Gdy odchodził w sercu miałem smutek. Dalej uważam go za część rodziny Interu. Cieszyłbym się gdyby wrócił. Co nie zmienia faktu, że strasznie mnie irytował swym zachowaniem. Miał problemy i nie umiał sobie z nimi poradzić. Wielki piłkarz, lecz mały człowiek. Dla mnie Imperatorem będzie zawsze...
14.10.2009 o 22:04 przez kristohimovic
kristohimovic
Adriano groźny człek- kto sie go nie boi?
14.10.2009 o 22:00 przez zbyniu88
zbyniu88
bardzo go lubilem taki zawodnik sie zmarnowal<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
14.10.2009 o 21:53 przez tytusek25
tytusek25
Siedz tam gdzie siedzisz i nie wracaj
14.10.2009 o 21:53 przez Dado90
Dado90
I poraz kolejny skradl serca kibicow Interu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Siedz Adi w tej Brazylii nie dawaj nadzieji <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
14.10.2009 o 21:43 przez Internazionalista
Internazionalista
powinien wrocic z forma z 2003-05 i tak do konca kariery <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
14.10.2009 o 21:33 przez Seba
Seba
Jakby nie patrzeć to jest coś winien Interowi.

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się