Plotki transferowe

Agent Kuyta potwierdza: „Inter interesuje się Dirkiem” (32)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
792
32

Wiele wskazuje na to, że wczorajsza absencja Dirka Kuyta w meczu Ligi Europejskiej nie była przypadkowa. Jak przyznał agent zawodnika działacze Interu Mediolan są bardzo poważnie zainteresowani jego klientem i niewykluczone, że w najbliższych dniach transfer dojdzie do skutku.

 

- Zainteresowanie ze strony Interu moim klientem jest prawdą. Dirk w tym momencie zastanawia się nad swoją przyszłością. Jeszcze nie zdecydował jednak, czy opuści Liverpool. W każdym razie będzie to trudna do przeprowadzenia operacja, ponieważ Kuyt ma ważny kontrakt z The Reds. Możliwe, że Inter włączy do transakcji swoich zawodników – powiedział Rob Jansen.

 

Nerazzurri nie są chcą wydać na 30 – letniego zawodnika żądanych przez Liverpool 15 mln euro, wobec czego rzeczywiście skłaniają się do zaoferowania Anglikom wymiany zawodników. Ostatnie doniesienia wskazują, że klubowi z Anfield Road zostaną zaproponowani Amantino Mancini i Victor Obinna.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2010 o 02:02 przez Piotrek0510
Piotrek0510
Kupili by Robinho, wstawili za Pandeva i by było świetnie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .
21.08.2010 o 02:01 przez Piotrek0510
Piotrek0510
Kupili by Robinho, wstawili za Pandeva i by było świetnie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .
20.08.2010 o 19:17 przez moris1921
moris1921
Ja nie chcę być upierdliwy, ale zaczyna to wszystko wyglądać jak Roma i sprawa z Burdisso... Na nich narzekamy, a Inter robi to samo.
20.08.2010 o 18:25 przez piotrekninter
piotrekninter
lepszy Kuyt niz nikt,a pomysl z oddaniem jakiegos grajka jako czesc kasy jest spoko<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.08.2010 o 17:41 przez wasd23
wasd23
Byłbym bardzo zadowolony jeśli faktycznie Kuyt by do nas przeszedł. Co do opcji &quot;dorzucenia&quot; któregoś z naszych zawodników, to Mancini + 10 mln byłoby niezłym rozwiązaniem.
20.08.2010 o 17:02 przez andyvdm
andyvdm
a ja sie uciesze jak dojdzie, bardzo pozyteczny pilkarz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.08.2010 o 16:45 przez MatiInter
MatiInter
niedobrze
20.08.2010 o 16:14 przez Seba
Seba
microsoft według mnie Kuyt był właśnie jednym z nielicznych, którzy trzymali poziom w zeszłym sezonie. Łącznie strzelił 11 bramek i był drugim strzelcem w zespole. Asyst niestety nie wiem ile zanotował.
20.08.2010 o 16:00 przez Luk
Luk
Kuyt pilkarzem Interu. Za niedlugo media podchwyca temat.
20.08.2010 o 15:49 przez microsoft666
microsoft666
w zeszlym sezonie byl kompletnie bez formy a i tak gral we wszystkich meczach i to przez pelne 90minut to jest dopiero pupilek benka,raczej jak bedzie u nas to Pandev moze zapomniec o pierwszej 11-ce
20.08.2010 o 15:24 przez microsoft666
microsoft666
okolo 10 baniek maja za niego dac i ma sie zwiazac 4 letnim kontraktem <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> adios...
20.08.2010 o 15:13 przez Odet
Odet
już nie mogę się doczekać tego transferu i nie dlatego że Kuyta specjalnie lubie, ale dlatego że idealnie pasuje do Interu (średnie umiejętności techniczne, ale za to serce i walecznośc)<br />
Dirk masz tu Wesa nie zastanawiaj się<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! przybywaj<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
Pozdr.
20.08.2010 o 15:11 przez Maicon29
Maicon29
Mercato do kitu.Brać Dirka i Maszcze,może troche wizerunek transferowy Interu będzie lepszy.
20.08.2010 o 15:05 przez buso
buso
Tak naprawdę to chciałbym żeby kupili tylko lewego obrońce w tym mercato ale i na to się nie zanosi, dirk to dobry zawodnik ale już nie młodzieniaszek zostawić obinne bo ma papiery ten zawodnik na dobrego bocznego napastnika, moratti sępi niemiłosiernie ostatnio ale po takim wspaniałym sezonie wybaczone ma u mnie wszystko, tylko boli mnie to że kiedyś za byle gwiazdeczkę 30 mln dawał a teraz o każde euro się kłóci ale chyba będziemy musieli się do tego przyzwyczaić. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
20.08.2010 o 15:01 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Podolski jest mlody, fakt <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Ale to grajek ala Klose, dobrze gra w reprezentacji, srednio w klubie, bo w Bayernie nie blyszczal, a nie wiem czy u nas bedzie gral zalozmy jak w Kolonii, bo raczej inna klubowa liga Inter i Koln ( nie mowie tu o lidze wloskiej czy niemieckiej, tylko o sile klubu )<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.08.2010 o 14:31 przez lewandowski
lewandowski
Masz racje podolski to byłoby lepsze posunięcie .<br />
Podolski ma chociaż 25 lat <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.08.2010 o 14:29 przez mati1908
mati1908
to juz niekt niech nie przychodzi w takim układzie,albo chociaz Podolski
20.08.2010 o 14:28 przez lewandowski
lewandowski
To jest bez sensu sprowadzanie 30 letniego zawodnika podobno mieliśmy isc w młodość a tak to Inter będzie miał średnia wieku 30 lat <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.08.2010 o 13:58 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Pozbycie się Manciniego i Obinne zyskując tym samym niezłego, walecznego napastnika byłoby dobrym posunięciem.
20.08.2010 o 13:49 przez KowalMalbork
KowalMalbork
jezol2- puknij się w czoło. <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
20.08.2010 o 13:46 przez Dzyl
Dzyl
Wolę już jego niż Sculliego.
20.08.2010 o 13:42 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Dajcie spokoj ludzie, komenty typu nienawidze MM to jest dno...<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> Najlpierw bylo: Moratti, Kocham Cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Dzieki ci za ten sezon<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> , a teraz to juz jest najgorszy z najgorszych... Nie ma transferow za duzo, ale tez nie zmieniamy mocno trzonu zespolu, wiec zle tez nie jest, a Kuyta chce, lepszy Kuyt w garsci niz Masche na dachu... a o Scullim powiem tylko, ze jest sporo gorszy od holendra<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.08.2010 o 13:42 przez microsoft666
microsoft666
sculli ponad 40 bramek a kuyt cos kolo 200<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.08.2010 o 13:28 przez MiRas.
MiRas.
&quot;zaczynam nienawidzić MM...&quot;<br />
<br />
Świetnych mamy kibiców... nienawidzić człowieka, który wiele dobrego zrobił dla klubu za to, że w to mercato jest stracone. Brak słów!
20.08.2010 o 13:27 przez Raus
Raus
Moim zdaniem dużo lepiej brać Kuyta niż Sculiego. Obaj w tym samym wieku ale Kuyt bardziej doświadczony, ograny w Europejskich pucharach i bardzo wytrzymały!
20.08.2010 o 13:24 przez microsoft666
microsoft666
Dirk Kuyt maakt zo goed als zeker nog dit weekeinde een miljoenentransfer naar Inter Milaan
20.08.2010 o 13:12 przez Grajas
Grajas
Ani Mancini ani Obinna nie odejda.
20.08.2010 o 13:11 przez Seba
Seba
Jakby udała się bezgotówkowa wymiana, to chyba nikt by nie narzekał ;)
20.08.2010 o 13:09 przez vieri32
vieri32
taka wymiana mi sie podoba
20.08.2010 o 13:09 przez snuffy
snuffy
Mancini,Obinna,Muntar+10 mln za Dirka i Maszcze .. jakoś ciężko mi w to uwierzyc:] Wszystko i tak zablokuje Mancini przeciez on nas nie zostawi , a teraz jeszcze po tych zagranych sparingach <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625135

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się