Plotki transferowe

Andres Santos zajmie miejsce Maxwella ? (22)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
339
22
Maxwell jest już prawie piłkarzem Fc Barcelony, która wydała bagatela...4,5 mln € ! Massimo Moratti chce mieć skompletowaną drużyne przed meczem o Superpuchar Włoch, który zostanie rozegrany 8 sierpnia.

Według Gazzetta dello Sport, Nerazzurri zainteresowali się Andre Santosem piłkrzem Brazylii, która grała w pucharze Konfederacji. Także lokalny rywal Interu, Ac Milan bacznie obserwuje sytuacje piłkarza i tutaj mogłaby się stoczyć kolejna bitwa obu klubów o podpis lewego obrońcy.

Piłkarz jest wyceniany na 6 mln €, więc Moratti nie powinien mieć większego problemu by dopiąć swego i ściągnąć Santosa.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (150)

26.06
08:05
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (08:31) Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu // Inter rywalizuje z Como o Chalobaha (44)

27.06
08:20

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.07.2009 o 07:55 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiem czemu wszystkie kluby sie spuszczają na tym Santosem, zagrał Pucharze Konfederacji i nagle wszyscy go chcą. Ja osobiście nie kupowałbym nikogo na tą pozycje. Santon będzie grał regularnie i umocni swoją pozycje w Reprezentacji Italii, a razie jego apsecji może grywać na lewej równie dobrze Zanetti czy Chivu.
16.07.2009 o 22:46 przez dichu
dichu
Powiem wpros ja jestem na nie !! !
16.07.2009 o 16:42 przez Claudio
Claudio
Ja Santosa pierwszy raz widzialem na pucharze Konfederacji...i zrobil na mnie ogromne wrazenie. A tu teraz moze przejsc do Interu no ladnie <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Tylko szkoda ze kosztem maxweela
16.07.2009 o 16:11 przez mati1908
mati1908
swietnie by było,i bysmy mieli kolejnego reprezanta 5-cio krotnych mistrzow swiata,super wrecz <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> oby te ciołki nas nie uprzedzili bo od dawna sie na niego lasza ale skapstwo galianiego bierze gore i moze go nie kupia heh
16.07.2009 o 15:26 przez Omen
Omen
J.Cesar-Maicon Lucio Andre Santos...Niedługo będziemy mieli cała defensywę Canarinhos<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
16.07.2009 o 14:33 przez Seba
Seba
Według mnie plotka. Maxwell został sprzedany, aby na lewej z Santonem grał Zanetti, a w linii pomocy zwolniło sie miejsce.
16.07.2009 o 13:03 przez tytusek25
tytusek25
Lepszy ten Santos niż nikt.Santon jest &quot;chowany&quot; na nowego Maldiniego tak ze na tej pozycji u nas nikt poza nim furory nie zrobi raczej.Ale rezerwe mieć trzeba.
16.07.2009 o 12:05 przez Grajas
Grajas
Oczywiście że to nie Moratti bezpośrednio negocjuje ale robią to ludzie których ten pożal się Boże prezes zatrudnił.Robią to w jego imieniu,wykonują jego polecenia więc pośrednio jak najbardziej odpowiada za. <br /> Moratti to symbol przegranego Interu.
16.07.2009 o 11:58 przez kubadadej
kubadadej
Jak najbardziej na tak, chłopak to odbicie lustrzane Maicona, można powiedzieć że ofensywny skrzydłowy który pełni rolę obrońcy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Brać, nie zastanawiać się. A na przyszłość niech Inter zainteresuje się też Ramiresem z Brazylii. Też dobry i młody.
16.07.2009 o 11:56 przez Dejwid
Dejwid
JA nie widzę w tym nic dziwnego, ze go sprzedali, bo zapewne sam zawodnik nalegał na swoje odejście, a jak wiemy nie spełniał on oczekiwań Mou... Santon jest dobry jak na swój wiek, ale czy wystarczająco żeby brylować na lewej obronie, która dodatkowo nie jest jego nominalna pozycją? idont fink soł... <br /> <br /> PS. Grajas od kiedy Moratti negocjuje transfery? W wiekszosci przypadkow robi to ktos inny w jego imieniu, wiec radziłbym nie wylewac za kazdym razem pomyj na naszego dobrodzieja.
16.07.2009 o 11:47 przez Grajas
Grajas
Ostatnie zdanie miażdży. <br /> Moratti ma problem ze ściągnięciem każdego kto jest przed 30stką i kto ma ważny kontrakt.Chyba że zastosuje swoją ulubioną zagrywkę w negocjacjach czyli przepłacić byleby kupić. <br /> Viva la Moratti.
16.07.2009 o 11:32 przez Van Dall
Van Dall
Genialne! Sprzedać dobrego i sprawdzonego Maxwella za 4,5, żeby ściągnąć z Brazylii 26-letnią wielką niewiadomą za 6. Takie rzeczy to tylko w Interze.
16.07.2009 o 11:21 przez Mate1908
Mate1908
Nie rozumiem tej polityki. To po co chca sprzedac Maxa? jest dobry wiec niech zostanie. Robia interesy nasi. Jego za 4,5 mln a Santosa za 6 <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
16.07.2009 o 11:18 przez adriano:)
adriano:)
Jedyne racjonale wyjaśnienie odejścia Maxwella. Jeśli nie przyjdzie Santos to Santon będzie grał regularnie, chyba że Mourinho będzie eksperymentował i na lewą postawi Zanettiego.
16.07.2009 o 11:08 przez trk
trk
A co u nas nie może być Najlepszy ? Moim zdaniem Seria A jest lepsza od Premier League.A Inter na pewno nie odstaje od takich drużyn jak Arsenal czy Liverpool.Santos zrobi karierę.
16.07.2009 o 11:03 przez lucky_alex
lucky_alex
Santos ma już 26 lat...jeśli ma wyruszyć na podbój Europy, to powinien się sprężyć.
16.07.2009 o 10:45 przez cor72z
cor72z
Andre Santosa widziałem tylko na PK i był tam bardzo słaby. Rozumiem jednak, że musi robić furorę w Brazylii skoro go Dunga powołał na ten turniej i umieścił w pierwszym składzie ale chyba jednak za wcześnie dla niego na tak wysoki poziom gry.
16.07.2009 o 10:43 przez Maxi-well
Maxi-well
Kupno Santosa byłoby jedynym racjonalnym wyjaśnieniem bezsensownej sprzedaży Maxwella. Choć jeśli chodzi o nas zarząd to wszystko możliwe, ale nawet jeśli to nie jest plota (co raczej mało prawdopodobne) to pewnie znowu się nie dogadają się po tamci będą chcieli 1-2 mln więcej...Żal...Biorą się za zmienianie bocznej obrony, który poza bramką jest (a raczej była) chyba najmocniej obsadzona <img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
16.07.2009 o 10:42 przez Pazzesco
Pazzesco
Ja cały czas mam nadzieję, że Maxwell zostanie.
16.07.2009 o 10:41 przez Dominik
Dominik
Podobno Roma i Juve też się nim interesują.
16.07.2009 o 10:38 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Pszydalby sie dobry grajek!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
16.07.2009 o 10:30 przez 13adi13
13adi13
Uważam, że to byłby dobry transfer, piłkarz tak samo jak Santon może byc za kilka lat jednym z najlepszych obrońców świata, ale w PK jego gra mi się tak nie podoboała, ale nasza lewa obrona będzie bez doświadczenia,bo oni nie są ograni w LM itp.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się