Angeleri posiada włoskie obywatelstwo, dlatego też jego transfer byłby ułatwiony. Piłkarz najpewniej założy koszulkę Nerazzurich dopiero w lipcu, ale nie wyklucza transferu już w styczniu:"Fernando Hidalgo, mój agent, będzie we Włoszech w poniedziałek. Później będzie jeździł po Europie. Wiem, że interesuje się mną kilka klubów, ale żadnych oficjalnych propozycji jeszcze nie było. Gdy Hidalgo wróci do Argentyny to rozważymy wszystkie oferty i wspólnie zastanowimy się nad wyborem. Myślę, że bardziej realny jest mój transfer w lipcu, gdy skończy mi się kontrakt. Chcę po prostu wyjechać z Argentyny."
Oprócz Interu, zainteresowanie zawodnikiem wyraziło Atletico Madryt.
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca
Komentarze (9)
tch?v=71AUJhwjQFs</a>