Plotki transferowe

Aquilani w miejsce Muntariego? (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
400
29

Tak, jak większość kibiców przypuszczała, im bliżej objęcia stanowiska Interu jest Rafael Benitez, tym więcej nazwisk piłkarzy, byłego już, klubu Hiszpana, Liverpoolu staje się łączonych z ekipą Nerazzurrich.

 

Informowaliśmy już o rzekomym zainteresowaniu Interu Fernando Torresem, Dirkiem Kuijtem czy wreszcie Javierem Mascherano. Teraz do tego grona dołącza 26-letni Włoch, Alberto Aquilani.

 

Tym razem, Tuttosport przestrzega sceptyków - transfer jest wysoce prawdopodobny. Aquilani, który trafił do Liverpoolu przed rokiem, za 23,5 mln Euro ma za sobą bardzo nieudany sezon. Przez ciągłe zmagania z kontuzjami reprezentant Włoch zdołał zagrać w lidze tylko 800 minut, strzelając przy tym dla The Reds jedną bramkę. Sam zawodnik nie jest podobno zadowolony z angielskiego futbolu i możliwym jest jego powrót. Inter zabiegał już o Aquilaniego jeszcze za kadencji Roberto Manciniego, jednak zbyt wygórowane oczekiwania finansowe Giallorossich zniechęciły Massimo Morattiego. Teraz, pogrążonemu w długach Liverpoolowi, zapłacić trzeba będzie z pewnością znacznie mniej.

 

Sam Benitez, wciąż jest ponoć wielkim fanem talentu Alberto, a w Interze widziałby go na miejscu Sulleya Muntariego. Wydaje się, że nie będzie w przyszłym sezonie miejsca dla popularnego Munty w składzie Mistrzów, który najprawdopodobniej przeniesie się do Tottenhamu. Menadżer Spurs, Harry Redknapp przyjąłby reprezentanta Ghany z otwartymi ramionami.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.06.2010 o 12:44 przez crisinter
crisinter
można go i Mascherano kupić, Muntara sprzedać a Marigę na wypożyczenie
05.06.2010 o 09:29 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli trafi do nas Benitez to mam nadzieję, że będzie on chciał pozbyć się zbędnego balastu w postaci Manciniego czy też Muntariego. Aquilani w miejsce Ghańczyka? takie rozwiązanie bardziej mi się podoba aniżeli dalsze kontynuowanie współpracy z Sulleyem.
05.06.2010 o 00:09 przez adriano:)
adriano:)
Jak przyjdzie Benitez to w miejsce Muntara przyjdzie Mascherano i jestem tego pewny.
04.06.2010 o 22:33 przez Bielak20
Bielak20
to tylko wymysły dzienikarzy...<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.06.2010 o 18:39 przez mati1908
mati1908
wydaje sie dobra opcja jezeli odejdzie Muntar. A na dodatek Włoch by wskoczył do kadry <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.06.2010 o 18:31 przez microsoft666
microsoft666
bez porownania Javier Mascherano i to by byl strzal w 10<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
04.06.2010 o 18:29 przez Ajk
Ajk
Kolejna plota związana tylko z Benitezem... zaraz będzie pomysł sprowadzenia Skrtela, Babela i całej reszty z Liverpoolu. Ja go osobiście nie chcę w Interze, 3/4 sezonu leczył kontuzję i to, że ja w końcu wyleczył nie gwarantuje jego dobrej formy w przyszłym sezonie.
04.06.2010 o 18:07 przez Dzyl
Dzyl
Oby to była prawda. Muntari niech idzie do Tottenhamu, skoro go tam chcą, Aquilani jest o wiele lepszym pomocnikiem niż Muntari.
04.06.2010 o 17:52 przez bunny11
bunny11
jestem za on ma bajeczna technike <br />
ogladajac jego niewiele meczy jego podania rodem z barcy a rownowaga jak messi lubie go<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> i jestem na tak
04.06.2010 o 17:52 przez bunny11
bunny11
jestem za on ma bajeczna technike <br />
ogladajac jego niewiele meczy jego podania rodem z barcy a rownowaga jak messi lubie go<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> i jestem na tak
04.06.2010 o 17:47 przez konrados
konrados
Benitez jak zostane trenerem Interu powinien pomóc Liverpoolowi i na ten przykład kupic Aquilani płacąc za niego jak największą cene np. ok 50 milionów euro<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
04.06.2010 o 17:46 przez SlimShady
SlimShady
Jose już nie ma teraz Munta nie komu sie podlizać, a wszyscy wiedzą, ze nic specjalnego przez te 2 lata nie pokazał. Natomiast Aquilani to spoko pomocnik, w Romie bardzo mi sie podobał, jest bardzo utalentowany, zawsze mi takiego Włoskiego Gerrada przypominał, czyli zawodnika grającego dobrze ofensywie jak i defensywie czyli idealnego środkowego. Bardzo go zawsze chciałem u nas w Interze, może teraz sie uda. Munty już dawno nie chce u nas, zresztą typa od początku nie trawiłem, jest spada, tylko czy ktoś go będzie chciał<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Aquilani 3xTAK <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.06.2010 o 17:20 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Ja tam wole Muntara.
04.06.2010 o 17:17 przez hbk
hbk
Akurat ogladalem ostatnie mecze Liverpoolu i w nich Alberto gral dobrze, brak mu bylo jednak kondycji, no i te kontuzje. Jednak w lidze angielskiej kontuzje to chyba czesta sprawa (patrz: Torres)
04.06.2010 o 17:16 przez Biały
Biały
Zakładając, że nie będzie się łamał to ja bym go widział u nas, tym bardziej, że w miejsce Muntariusza <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ale idę o zakład, że to wszystko co dotyczy zawodników Liverpoolu to ploty i na koniec nikt z nich do nas nie trafi ;p O ile w ogóle Rafa do nas trafi ;D
04.06.2010 o 17:16 przez Nen
Nen
Motta też się miał łamać <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.06.2010 o 17:13 przez Gofer
Gofer
Lepszy Alberto w szpitalu niż Sulley na murawie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.06.2010 o 17:08 przez MiRas.
MiRas.
Nie porównujmy kontuzji Wesleya do Aquillaniego... ja się dziwie, że Włoch jeszcze nóg nie potracił.
04.06.2010 o 17:03 przez Seba
Seba
No na początku sie łamał <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Mimo wszystko urazy Wesa, a Aquilaniego to niebo, a ziemia. Włoch jak już wylatuje, to minimum na miesiąc <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.06.2010 o 17:02 przez piotrekninter
piotrekninter
Sam Benitez, wciąż jest ponoć wielkim fanem talentu Alberto, a w Interze widziałby go na miejscu Sulleya Muntariego.<br />
no to link jakis na jakiej podstawie Benitez go chce za SM<br />
ale to by bylo dobre, Muntari to dla mnie kleska , 1szego bym go wychrzanil z Interu a taki Aquilani dobry strzal, ograny we wloszech, tylko kontuzje... ale coz Wes tez ma czesto a jest liderem 2 linnii
04.06.2010 o 16:56 przez Raffal
Raffal
przypomne ze Snejider też miał sie łamać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.06.2010 o 16:56 przez Raffal
Raffal
Mirek jesteś tego pewien?<br />
<br />
jednoznacznie wole Aquilaniego w szpitalu niż Muntariego na boisku.
04.06.2010 o 16:55 przez Seba
Seba
Gdyby jeszcze nie był ze szkła, to za małe pieniądze można by go sprowadzić w miejsce Muntara, ale znając życie, to będzie się ciągle łamał.
04.06.2010 o 16:53 przez MiRas.
MiRas.
Lepszy Muntar na ławce, czy trybunach, niż Aquillani na urazówce.
04.06.2010 o 16:52 przez Il Principe.
Il Principe.
jak najbardziej na tak dla tego Pana <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.06.2010 o 16:47 przez Mikson
Mikson
Lepszy Aquilani niż Muntar, a w Serie A Alboerto dawał radę, jestem za.
04.06.2010 o 16:46 przez microsoft666
microsoft666
wielkie nieeee,gra piach i to wielki<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
04.06.2010 o 16:45 przez log1c
log1c
yyy nie? obaj niech sobie graja w innych klubach.
04.06.2010 o 16:45 przez szybki
szybki
To było by świetne posuniecie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się