Plotki transferowe

As: Diarra nowym celem Leonardo (28)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
286
28

Hiszpański dziennik As informuje, że nowym celem działaczy Interu stał się pomocnik Realu – Lassana Diarra. Leonardo miał poprosić Massimo Morattiego o sprowadzenie pomocnika, który potrafi skutecznie odebrać piłkę i jednocześnie radzi sobie w konstruowaniu akcji: te wszystkie warunki ma spełniać właśnie Francuz.

 

26 – letni zawodnik może podjąć decyzję o opuszczeniu Madrytu już tego lata. Były piłkarz Chelsea nie jest podstawowym graczem w taktyce Jose Mourinho, a wobec kolejnych wzmocnień środka pola Królewskich w nowym sezonie najprawdopodobniej będzie grał jeszcze rzadziej. W tej sytuacji Diarra chętnie zmieniłby otoczenie, a po występach we Francji, Anglii i Hiszpanii przeprowadzka do Włoch byłaby dla niego nowym wyzwaniem.

 

Lass wyceniany jest na około 15 mln euro. Trzeba jednak pamiętać, że pomiędzy Interem a Realem wciąż aktualna jest umowa zawarta podczas przenosin Jose Mourinho do stolicy Hiszpanii: w przypadku najbliższej transakcji między klubami Nerazzurri kupując piłkarza Królewskich, zapłacą 6 mln euro mniej w porównaniu do wynegocjowanej kwoty odstępnego.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (52)

27.06
08:20
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (150)

26.06
08:05

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2011 o 16:34 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Moim zdaniem warto się o niego postarać, może być dla Nas bardzo przydatny<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.06.2011 o 18:21 przez SlimShady
SlimShady
Móly to być dla nas transfer na miarę Cambiasso <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> , hmhm ciekawi mnie co sie dziej z Gago wogule <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
30.05.2011 o 22:46 przez microsoft666
microsoft666
<a href="http://interia360.pl/artykul/lassana-diarra-historia-pilkarskiego-kopciuszka,17003">http://interia360.pl/artykul/lassana-dia&shy;rra-historia-pilkarskiego-kopciuszka,170&shy;03</a><img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.05.2011 o 22:12 przez Stachoo
Stachoo
Solidna firma, nie jest to gwiazda typu Ronaldo, Messi, a odwala kawał dobrej roboty, cichy walczak jak kiedyś Cambiasso w Realu.
30.05.2011 o 21:51 przez microsoft666
microsoft666
To jest piłkarz który zawsze walczy za trzech,niesamowity odbiór i nienaganna technika,gracz który jako nieliczny w Europie powstrzymał z łatwością Messiego!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.05.2011 o 21:32 przez Rufus
Rufus
I to mi się podoba. Z chęcią zobaczyłbym go w Interze ;]<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2011 o 21:09 przez Seba
Seba
Dobre stosunki Interu z Realem, niewielkie pieniądze, duże umiejętności i osoba Mourinho, który zapewne byłby w stanie namówić Lassa na przeprowadzkę do Nerazzurrich. Uważam, że byśmy byli w pole position po tego gracza i nasi powinni to wykorzystać.
30.05.2011 o 21:07 przez Helton
Helton
Dobry zawodnik <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2011 o 20:26 przez Garon
Garon
Bardzo dobry pomysł, ma paszport ue nie to co fernando i grał juz w najlepszych ligach nie to co fernando w dodatku do wyciagniecia za 10 mln a dm nam sie przyda bo reszta pomocnkow zaczyna miec juz swoje lata<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2011 o 20:11 przez mAlEc7
mAlEc7
I na nim powinni się skupić, a nie na jakimś Fernando...do tego 6 mln mniej to bardzo dobry układ<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.05.2011 o 18:41 przez Kusy
Kusy
brać go ;)
30.05.2011 o 18:39 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Byłoby super. Ani nie jest to jakiś słabiak, ani nie jest on za stary. Więc ja nie mam nic przeciwko.
30.05.2011 o 18:31 przez LaBeneamata
LaBeneamata
jak najbardziej taki transfer na tak. Zresztą jak wiemy &quot;zaciąg&quot; z Realu idealnie spisuje się w Interze<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.05.2011 o 18:09 przez bloow
bloow
Ogrmone tak
30.05.2011 o 18:08 przez Rebelde
Rebelde
Dawać go, koleś jest dobry i młody. Inwestycja na parę dobrych lat.
30.05.2011 o 17:57 przez koza15
koza15
Lass i Sanchez to bedą nasze pierwsze transfery ! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> oby <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.05.2011 o 17:44 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Banega i Montolivo przy nim się chowają moim skromnym zdaniem. Może dadzą radę zejść trochę niżej z tej ceny?
30.05.2011 o 17:38 przez microsoft666
microsoft666
Mou właśnie ze chce tego piłkarza dalej mieć u siebie w drużynie ale to Lass nie chce dalej grac w barwach Realu<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.05.2011 o 17:32 przez darq
darq
Jose z Leo są w dobrym kontakcie, a Mou własnie nie chce tego piłkarza co tylko wzrasta szansa na jego pozyskanie.
30.05.2011 o 17:30 przez Internazionalista
Internazionalista
za 9mln to brac go odrazu <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
30.05.2011 o 17:28 przez microsoft666
microsoft666
Top 5 DM World Futbol<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.05.2011 o 17:27 przez microsoft666
microsoft666
Swietny zawodnik
30.05.2011 o 17:25 przez katax
katax
To byłby transfer na miarę Sneijdera, gość jest naprawdę dobry. Coś pokroju Cuchu, tyle, że młodszy. Potrafi odebrać i rozegrać piłę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.05.2011 o 17:18 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Zdecydowane TAK, w Realu ogolnie sie sprawdza, a akurat z Realem mamy na ogol dobre transfery <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.05.2011 o 17:13 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Czyli za około 9-11 mln (oczywiście liczę obniżkę za Mou) możemy mieć solidnego pomocnika. Mi się ten pomysł bardzo podoba. Brać od razu.
30.05.2011 o 17:06 przez dodo_IM
dodo_IM
Brać go! Można nawet poświęcić Maicona, Diarra przeciwko Barcelonie grał wielkie mecze. Walczak w środku pola jakich mało, przeciwieństwo stojącego Motty.
30.05.2011 o 17:05 przez Michal_fci
Michal_fci
ale bylby to transfer <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.05.2011 o 17:04 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Dawać go <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się