Pozostałe

Barella nie zagra w dwóch meczach? (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 4 lata temu
1954
28

Nicolo Barella był antybohaterem Interu we wczorajszym starciem z Realem. Włoski pomocnik w drugiej części gry zupełnie stracił głowę i po walce o piłkę z Ederem Militao wymierzył mu cios ręką w nogę. Sędzia po konsultacji z systemem VAR pokazał mu po całym zajściu czerwoną kartkę.

24-letni pomocnik został z tego powodu także wykluczony z następnego spotkania Ligi Mistrzów, czyli meczu 1/8 finału tych rozgrywek. Inter rywala tej fazy gier pozna w poniedziałek. Jak donosi La Gazzetta dello Sport, istnieje ryzyko, że Barella nie zagra w obu wiosennych spotkaniach. Zależy to m.in. od tego, jak całą sytuację w protokole opisał sędzia meczu, Felix Brych. Komisja UEFA może zawiesić zawodnika na oba mecze 1/8 finału Champions League. 

 

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.12.2021 o 12:16 przez cuba
+2
cuba
Oj Nicolo Nicolo lubię Cię ale tez obyś następnym razem zachował się odpowiedzialniej bo to czrwo było zbędne i trochę dziecinne
09.12.2021 o 12:19 przez Dyl87
+2
Dyl87
Nicolo był zły na Szymka że go zmienia co chwilę a nie zostawia na 90 min stąd ta frustracja która później przerodziła się w Czerwień
09.12.2021 o 12:25 przez cuba
+2
cuba
Nie zmienia to faktu ze mógł zachować się inaczej :)
09.12.2021 o 14:04 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Wcześniej gorzej grał Hakan więc cały schodził lub nawet inni grali za niego w podstawie. Teraz gorzej gra Barella więc to On schodzi, nie ma świętych krów i tak ma być.
08.12.2021 o 22:31 przez Dyl87
+2
Dyl87
Barella musi zacząć grać pełne 90 min wtedy wróci do formy on jest jak Brozovic musi nawalać 90 min
08.12.2021 o 16:02 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Wiadomo ze to było niepotrzebne, ale to sie zdarza tym bardziej ze jest młody i charakterny, kto nie robi błędów ten nie wyciąga wniosków i tyle !!
08.12.2021 o 15:59 przez tytusek25
+1
tytusek25
Co tu duzo mowic.Spier**lił mecz po calosci i tyle .Odpoczynek jak najbardziej wskazany choc niekoniecznie ten wiosenny w C L, bo od kilku dobrych meczy jest kompletnie przezroczysty.
Przyda mu sie mocna konkurencja do walki o miejsce w skladzie bo jak narazie spoczal na laurach.
08.12.2021 o 15:01 przez Dyl87
+2
Dyl87
Teraz piłkarze to straszne :cenzor: nie dość że każdy z żelem na głowie biega to jeszcze każdy dziarką obrysowany, dotkniesz takiego to paraliż łapie ( ostatnio też była taka sytuacja że sędzie klepnął piłkarza w plecy ten myślał że to przeciwnik i padł jak rażony ) z tego co widzę to we Włoszech sędziowanie się zmienia i dużo sytuacji się puszcza żeby ta gra miała jakąś ciągłość
08.12.2021 o 15:01 przez Dyl87
+2
Dyl87
Straszne P.I.Z.Dy
08.12.2021 o 14:56 przez NOVY
+3
NOVY
...dajcie spokoj młody chłopak poszly bezpieczniki trochę w meczu o pietruchę, gorzej jakby odwalił tak z schahtarem.
Gramy na wiosnę w lm więc ZEJDZCIE Z CHLOPA

W niedzielę 1 skald że śmieciarzami z calabrii i jedziemy z parowami
😁😁😁😁
08.12.2021 o 14:55 przez maestro177
+3
maestro177
Dobrze, gorąca krew potrzebuje takich błędów, żeby dojrzeć.
08.12.2021 o 14:11 przez SETE
+1
SETE
Barelka i Martinez maja tzw efekt nowego kontraktu ... obaj stracili forme ;)
08.12.2021 o 22:33 przez Dyl87
+2
Dyl87
Haha a Brozo i Perek maja syndrom przed podpisem
08.12.2021 o 13:36 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Oby byli dla niego litościwi. Jeden mecz to max
08.12.2021 o 14:29 przez speaker
speaker
Tak zwłaszcza że zachowanie tego obrońcy z Realu było za ostre w tym miejscu na boisku Jak dla mnie to był faul.
08.12.2021 o 13:35 przez Dyl87
+2
Dyl87
Barella został zajechany i zgubił formę przez to choć w tamtym sezonie grał więcej i lepiej, a miał być król asyst w Serie A
08.12.2021 o 12:18 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
W lidze też powinien sobie odpocząc
08.12.2021 o 12:17 przez Endru
+2
Endru
I co wyglada na to, ze randama mial racje
08.12.2021 o 12:16 przez Endru
-5
Endru
Wstyd i to ma byc przyszly kapitan? Ludzie dajcie spokoj. Ratowac nim finanse suning jak nie zmienimy wlasciciela
09.12.2021 o 11:12 przez wojtas22
wojtas22
Haha ratowac finanse sprzedaza barelli dobre sobie ENDRU ty to chyba na szachach sie znasz a nie piłce,kazdy by go chciał u siebie,a pozatym to ten pajac Militao nawet sie nie interesował piłka tylko wyjebał w Barele i tak łagodnie zareagował ja bym mu kopa wypierdolił i 2 mecze zawiwszenia to bedzie zenada za co !! !
08.12.2021 o 12:15 przez inter30
inter30
Barella zachował się bez sensu, ale prawda jest taka że w odwrotnej sytuacji oboje by wylecieli albo żaden
08.12.2021 o 11:26 przez embiakowsky
-1
embiakowsky
piłka niemal na aucie a ten brazylijski półmózg pocisnął go praktycznie całym ciałem a nie barkiem aby tylko wyj*bać Barellę w bandy. niech rzuci kamieniem, kto by w tej sytuacji nie stracił zimnej głowy i nie skorzystał z okazji to zajeb*nia temu idiocie, który naszego jeszcze kolanem po twarzy smyrał jak ten leżał. tylko żółta dla pajaca to śmiech
08.12.2021 o 11:32 przez Omen
+4
Omen
Barella powinien to olać, wstać i grać dalej a nie osłabiać zespół także w 1/8. No debile zachowanie niczym Vidala rok temu. Wiadomo, że to są emocje ale on gra nie tylko dla siebie ale i dla drużyny.
08.12.2021 o 11:40 przez domin98
+5
domin98
Odpowiedzialny, niechcący osłabić drużyny zawodnik, a ponadto przyszły kapitan powinien zachować zimną głowę
08.12.2021 o 11:59 przez embiakowsky
embiakowsky
łatwo pieprzyć głupoty "łee powinien zachować zimną głowę" jak się siedzi na kanapie albo na fotelu patrząc na wszystko z boku, nie biorąc udziału w wydarzeniach na boisku i jest to co najmniej śmieszne. nie uważam że czerwona była niezasłużona, uważam że w tej sytuacji czerwona kartka powinna pójść dla obu zawodników
08.12.2021 o 12:01 przez Orzeu
+4
Orzeu
embiakowsky napisał:
piłka niemal na aucie a ten brazylijski półmózg pocisnął go praktycznie całym ciałem a nie barkiem aby tylko wyj*bać Barellę w bandy. niech rzuci kamieniem, kto by w tej sytuacji nie stracił zimnej głowy i nie skorzystał z okazji to zajeb*nia temu idiocie, który naszego jeszcze kolanem po twarzy smyrał jak ten leżał. tylko żółta dla pajaca to śmiech


no to powinien mu się wpieprzyć akcję później. Mocniej, ale na żółtko.
08.12.2021 o 14:13 przez SETE
SETE
mogl temu Militao wytlumaczyc pod szatnia
08.12.2021 o 11:19 przez Pader88
+7
Pader88
Ten pół kuksaniec w łydkę byl komiczny i żenujący powinien był albo zachować zimna krew albo wstać i zwyczajnie sprzedać sierpa tej koorwie militao a tak to jest meme

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się