Pozostałe

Benitez chce Balotellego w Interze (24)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
248
24

Przyszłość Mario Balotellego, niesfornego młodego geniusza, staje się klarowna. Rafa Benitez bardzo chce Super Mario w kadrze i zamierza na niego stawiać.

 

Mario po zakończeniu minionego sezonu mówił, że nie wie gdzie zagra w przyszłym. O Balo od dawna marzył Arsen Wenger, zapraszał Roberto Mancini a i Jose Mournho, wg hiszpańskiej prasy, nie miałby nic przeciwko przenosinom Balotellego do Realu Madryt. Sam zawodnik w jednym z wywiadów pochlebnie wypowiedział się na temat... Neapolu.

 

Włodarze Interu szybko uspokoili trenerów, prezydentów i przede wszystkim dziennikarzy oświadcczając, że klub nie ma najmniejszego zamiaru sprzedawać napastnika. Agent Balotellego, Mino Raiola poszedł krok dalej – "wycenił" swojego klienta na 100 mln Euro, kwotę, która przekona Massimo Morattiego do sprzedaży 20-latka.

 

Teraz, do całej sprawy włącza się nowy trener Interu Mediolan, Rafa Benitez. Hiszpan jest pod wrażeniem umiejętności Balotellego. Podobno, chce oprzeć swą filozofię, w głównej mierze na Balotellim.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2010 o 14:46 przez adriano:)
adriano:)
Przygoda Mario z Interem zaczyna się od nowa wraz z przyjściem nowego trenera. Ciężką pracą na treningu może zyskać miejsce w pierwszym składzie, mimo wielkiej konkurencji. Wszystko zależy już od niego czy zacznie znowu świrować czy stanie się ważną postacią dla drużyny.
10.06.2010 o 09:44 przez Mate1908
Mate1908
To, że talent Mario ma każdy wie. Pozostaje tylko o temperować jego cholerny charakter. Może ubiegły sezon czegoś go nauczył. Zobaczył, na czym polega dobro drużyny. Jeśli zmieni tok myślenia i nie będzie uważał siebie za pępek świata to nie mam nic przeciwko aby z nami został.
09.06.2010 o 21:01 przez Kubusa10
Kubusa10
Z jednej strony dobrze miejmy nadzieje że się ogarnie i zacznie grać w miarę swoich możliwość
09.06.2010 o 19:34 przez mati1908
mati1908
Mino Raiola to kolejny z moich ulubiencow
09.06.2010 o 19:34 przez SlimShady
SlimShady
&quot<img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> odobno, chce oprzeć swą filozofię, w głównej mierze na Balotellim.&quot;<br />
,,,,,, nie wierze w to, to po co Rafa tak koniecznie chce Kuyta albo Silve skoro ma opierac gre na Mario, chyba, ze chce na ławe Eto walnąc, bo nie wierze w rezerwe dla Milito.<br />
Sądzę, ze Mario nie jest gotowy na pierwszą 11, tak główny rezerwowy na razie puki nie spokornieje. Pandev chyba skazany będzie na ławkę rezerwową, ale taki wszechstronny gracz taki to zawsze złoto, poza tym Goran nie bezie pewnie marudził i dodatku nasz wychowanek i 26 lat. <br />
&quot;Jose Mournho, wg hiszpańskiej prasy, nie miałby nic przeciwko przenosinom Balotelliego do Realu Madryt.&quot;<br />
..... a to wogule jakieś jaja, Jose jest szczesliwy <br />
w Realu ,ze nie musi wkurzać sie na niego
09.06.2010 o 18:47 przez Odet
Odet
jak zacznie opierać swoją filozofię gry na Balotellim, to bez wątpienia będzie to filozofia zniszczenia<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Pozdr.
09.06.2010 o 18:37 przez Pader88
Pader88
Filozofię... chyba klozetową hehe nie no sorry ale ten news jest chyba z Hiszpanii i nadmuchany jak te ich kluby... 100 baniek? to tyle co Polska ma dostać z unijnego funduszu solidarności. Mou Balotelliego nie widział w Interze a w Realu by grał? kto to pisze?
09.06.2010 o 18:23 przez Harvester
Harvester
&quot;a i Jose Mournho, wg hiszpańskiej prasy, nie miałby nic przeciwko przenosinom Balotellego do Realu Madryt&quot;<br />
Ach ta hiszpańska prasa <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.06.2010 o 18:16 przez Ajk
Ajk
Oprzeć filozofię gry na Balotellim<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> No nie bardzo sobie to wyobrażam. Chcę żeby Mario został ale filozofie gry póki co można opierać na takich piłkarzach jak Sneijder, Milito, Eto'o.
09.06.2010 o 17:46 przez Michal_fci
Michal_fci
Mario ma zostac mecz z realem bedzie to kto bedzie kopal Krysie?
09.06.2010 o 16:19 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
no gruby tez dostawal mnóstwo szans ; DD takze zobaczymy do polowy sezonu, bedzie zle to <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
09.06.2010 o 16:01 przez Vancore
Vancore
Nen! Jakim przenosinĄ? Przenosinom... <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.06.2010 o 15:59 przez ricardo
ricardo
Może zastąpi Pandeva
09.06.2010 o 15:57 przez piter0806
piter0806
zapowiada się ciekawy sezon<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.06.2010 o 15:53 przez Seba
Seba
&quot; Podobno, chce oprzeć swą filozofię, w głównej mierze na Balotellim.&quot; - to co drugi mecz bedzie musiał ją zmieniać<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
09.06.2010 o 15:52 przez eldoka
eldoka
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> hahah forza
09.06.2010 o 15:38 przez Mechuto
Mechuto
Musimy dac mu szanse<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.06.2010 o 15:28 przez wonchaczov
wonchaczov
balotelli mysle ze jakby pogral cały sezon to by 30 bramek walną <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.06.2010 o 15:28 przez wonchaczov
wonchaczov
balotelli mysle ze jakby pogral cały sezon to by 30 bramek walną <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.06.2010 o 15:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Podobno, chce oprzec...podobno, pokazcie wypowiedz jak cos takiegoRafa powiedzial, wtedy uwierze, Mou go chce , Boze co za pierdoly, co my portal wp ze takie bzdety<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.06.2010 o 15:28 przez filip85
filip85
filozofia pod Mario? To co nie będą biegać? Ale dobrze, że zostaje!
09.06.2010 o 15:23 przez snuffy
snuffy
Bardziej nieprawdopodbne jest ze Mou chce go w Realu czy ze Benitez chce opierać swą filozofię na Mario <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
09.06.2010 o 15:22 przez Ynter
Ynter
A ja już widzę jak gra Inter, który opiera swoją filozofię na Balotellim <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.06.2010 o 15:13 przez slipdog
slipdog
już w to wierze ze Mourinho chciałby go w Realu uhm <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> juz Guti poleciał wiec na pewno by chciał Balotelliego sciagnac jasneee <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Claudio 22.06.2026 19:38

dokladnie. Cos jak Lewy w Polsce. Na siłę wszystko do niego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625120

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się