
Pomocnik Interu Mediolan – MacDonald Mariga – może wkrótce przenieść się do zespołu Genoi. Kenijczyk, który trafił na Giuseppe Meazza w styczniu tego roku, miałby zostać oddany do ekipy Grifone na zasadzie rocznego wypożyczenia.
Istnieje jednak jeden podstawowy warunek, aby transakcja doszła do skutku: Nerazzurri najpierw musieliby sprowadzić do stolicy Lombardii nowego pomocnika. Bowiem wobec ewentualnego przyjścia Javiera Mascherano bądź Angelo Palombo popularny Big Mac miałby znikome szanse na regularne występy.
Niewykluczone, że 23 – latek zostanie włączony do operacji, na mocy której Inter wykupi z Genoi prawa do połowy karty Andrei Ranocchi. Jak potwierdzają obie strony rozmowy w tej sprawie są bardzo zaawansowane, a ewentualne wypożyczenie Marigi z pewnością przyspieszyłoby finalizację transferu.
Komentarze (12)
Mama nadzieje, ze jednym z najważniejszych celów Interu będzie tez pozbycie sie Muntariego, ponieważ w razie przejścia Javiera czy nawet jakby nikt nie przyszedł będzie tylko zawadzał.