Informacje z klubu

Sala: Asamoah powinien dostać opaskę kapitana (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
prawie 2 lata temu
1894
14
Giuseppe Sala

Giuseppe Sala, czyli aktualnie urzędujący burmistrz Mediolanu wypowiedział się na temat wczorajszego meczu. Należy podkreślić, że polityk jest zadeklarowanym kibicem Interu.

- Pojawiłem się wczoraj na stadionie, ponieważ kontynuuję rodzinną tradycję, którą zaszczepił mi mój ojciec. Często, gdy kibicuję mojemu ukochanemu klubowi myślę o tym jak chodziliśmy razem z ojcem na mecze, dopada mnie wtedy nostalgia.

- Wczoraj przeżywałem smutek, frustrację, podniecenie i w końcu radość ze zwycięstwa. Jednak kiedy wróciłem już do domu, nie byłem w stanie celebrować wygranej. Obraźliwe hasła w kierunku Koulibaliego były hańbą. Nie mogę nazwać tego innym słowem. To wspaniały sportowiec, który jest dumny ze swojego koloru skóry. Takie hasła są obelgą nie tylko dla obrażanych, ale dla każdego prawdziwego fana, który przychodzi na mecz dopingować swoją ulubioną drużynę. 

- Nie popieram zdania wielu ludzi, którzy uważają, że takie sytuacje są winą całego naszego społeczeństwa. Teraz mogę zrobić tylko jedną rzecz, nadal będę kibicował Interowi, ale jeśli usłyszę podobne okrzyki, to po prostu wstanę i wyjdę ze stadionu. Zrobię to także dla siebie.

- Czy Inter powinien oficjalnie przeprosić Kalidou? Zrobią to, co będą uważali za słuszne. Myślę, że ładnym gestem byłoby gdyby Kwadwo Asamoah założył opaskę kapitańską w meczu z Empoli. To wszystko w ramach solidarności z czarnoskórymi piłkarzami. W międzyczasie ja osobiście przeproszę Koulibaliego. 

Zobacz też

Arturo Vidal debil

Vidal dołącza do niechlubnego grona (5)

26.11
10:53
Aleksandar Kolarov

Kolarov z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa (9)

17.11
11:31

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.12.2018 o 14:26 przez Claudio
Claudio
Już niech nie robią z tego Koulibalyego męczennika.
Nie popieram takiego zachowania na stadionach, ale bez przesady.
28.12.2018 o 12:41 przez Drago194
Drago194
Jeżeli Koulibaly jest cywilizowanym człowiekiem, to na pewno nie jest dumny ze swojego koloru skóry, nie można być dumnym z pigmentu w swojej skórze i nazywac się jednocześnie cywilizowanym człowiekiem.
28.12.2018 o 11:34 przez WTC
+1
WTC
Może pomnik jeszcze?
28.12.2018 o 11:27 przez Chuchu
+1
Chuchu
To byłby kabaret już gdyby nasi tak zrobili.
28.12.2018 o 10:15 przez Twardy
+1
Twardy
Ci murzyni, to bardzo wrażliwi ludzie. Jakby cały stadion wyzywał mnie od :cenzor: ch białasów, to mnie to by nakręcało jeszcze bardziej, by im zamknąć mordy.
28.12.2018 o 10:17 przez Skepta
Skepta
tylko ze biała rasa od dawien dawna jest tą 'najwyższą' rasą a czarni zawsze byli kojarzeni z niewolnictwem i małpami więc nie ma się co dziwić, że nas nie ruszają teksty typu "białasie" itp
28.12.2018 o 11:36 przez WTC
WTC
No biedni ci murzyni
27.12.2018 o 20:19 przez Kondzik
+2
Kondzik
Jeszcze trochę i burmistrz zacznie ustalać skład przed meczem. Taki z niego kibic to niech mniej kasy bierze za stadion
27.12.2018 o 20:08 przez maverik
+4
maverik
Icardi zachował się jak kapitan po meczu, a takie jednorazowe zmiany kapitana nic nie zmienią.
27.12.2018 o 19:42 przez Odet
+1
Odet
Typowe gadanie polityka. Niech wyjdzie ze stadionu, przyjdą inni.
Kibice wiedzą co działa na Koulibaliego więc to wykorzystali.
Jednego wkur... kolor skory innego piłkarza wkur... wołając co zrobisz jego żonie.

Ważne że Inter ma 3 pkty panie Sala.

Pozdr.
27.12.2018 o 19:13 przez Endru
Endru
Nasi pilkarze nie maja z tym nic wspolnego niech kibice sie ogarna i zrobia jakas piekna oprawe no to racism.
27.12.2018 o 16:59 przez ciechan
+3
ciechan
Dlaczego niby nie? Jednorazowo w ramach solidarności to fajny pomysł. Jak niesamowitymi hipokrytami są Ci kibole co obrazali Kalidu. Przecież sami w drużynie mamy kilku czarnoskórych, to jest idiotyzm, bandytyzm i paranoja.
27.12.2018 o 17:51 przez Gajdzik
+4
Gajdzik
Niestety jak ktoś jest idiotą, to będzie nim dalej i powinno dawać zakazy stadionowe takim pacanom i do widzenia!
27.12.2018 o 16:19 przez KoBa
+1
KoBa
Nietrafiony pomysł, nie mieszałbym w to naszych piłkarzy.

Shoutbox

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

AF

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

maja forme

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

dzisiaj to max remis co ugramy z mynszen bla bla

Adriano_forever 01.12.2020 12:45

Jose i wszystko jasne

AlwaysRemember 01.12.2020 12:44

fantazjuję jedynie o zwycięskim Interze z mentalnością z 2010 roku. Wiesz, pamiętna noc w Kijowie, argentyńskie tango

AlwaysRemember 01.12.2020 12:42

oczywiście, że o czwórce z tyłu w obronie

Nasir 01.12.2020 12:18

Azor nie wstydz sie pisz cos

Nasir 01.12.2020 12:15

masakra ar czytam co ty piszesz czworka z tyly mowie jakis erosoman o gangbangu mysli a ty pewnie o 4 z tylu w obronie

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

i koniec fantazji :P

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

Nasir - czwórka z tyłu

Nasir 01.12.2020 12:02

witam maniek opisz czy dostale rano przelew puscilem ci rano eliksira zgodnie z obietniac jak peknie 100k opisz co tam kortnej kupisz

Nasir 01.12.2020 12:00

witam nie wstydzcie sie piszcie cos dzis mecz opisujcie wizje opisujcie formacje

broda4991 01.12.2020 10:52

Kariere to tylko zaniolo robi ale wiadomo jak to wyglada

broda4991 01.12.2020 10:52

Esposito nawet z outsiderami serie b nie gra za wiele. Mizerią straszna z tą naszą młodzieżą

AlwaysRemember 01.12.2020 09:31

dobre Chonciak.xD

Luki165 01.12.2020 09:14

To już dzisiaj! Ostatnie kichnięcie w LM

Imrahil 01.12.2020 08:58

xD

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38036