Plotki transferowe

CdS - Behrami za 6 mln w Interze (51)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 12 lat temu
696
51

Zaskakującą informacje podaje dzisiaj Il Corriere dello Sport. Zdaniem włoskiej gazety Valon Behrami jest bliski dołączenia do Interu.

 

Szwajcar był widziany w Mediolanie i mówi się, że zawodnik chciałby powrócić pod skrzydła Waltera Mazzarriego. W czasie kiedy włoski trener był w Napoli, 29-latek był zawodnikiem podstawowego składu, pod wodzą Rafaela Beniteza natomiast nie może liczyć już na regularne występy.

 

Wykupienie defensywnego pomocnika ma kosztować Nerazzurrich około 6 mln euro, jednak udane Mistrzostwa Świata mogą nieco podwyższyć cenę. Może on zostać kupiony w miejsce sprzedanego Fredy'ego Guarina, bądź Ricardo Alvareza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (08:31) Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu // Inter rywalizuje z Como o Chalobaha (44)

27.06
08:20

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.05.2014 o 14:39 przez Snake86
Snake86
Infinity spoko, nie miałem Ciebie na myśli - raczej kolegę Nasira. Z Twoim zdaniem się nie zgadzam, ale każdy ma prawo mieć własną opinię, byle wypowiadał się z sensem.

klinsi ma rację.
23.05.2014 o 14:39 przez Till Infinity
Till Infinity
@klinsi, w pierwszej części sezonu to każdy na tej stronie brandzlował się oglądając Campagnaro i była masa tekstów w stylu, że to było brakujące ogniwo w defensywie. Potem Rolando grał więcej i bardzo dobrze, ale średnie wyszły im podobne. Whoscored ogarnia statystyki najlepiej w sieci więc nie ma co tego podważać. Problem polega na tym, że jeszcze za dużo jest w piłce nożnej menedżerów/trenerów, którzy bardziej patrzą na nazwisko niż na zestaw zaawansowanych statystyk. W NBA było podobnie przez lata, a teraz to się wyraźnie zmienia, bo tam poszli po rozum do głowy i nie chcą już wywalać kasy w błoto na nahajpowanych ogórków. Inter potrzebuje bardzo dobrego DM-a jeśli ma się liczyć w walce o coś więcej niż 5 miejsce, a Behrami nie gwarantuje ani wysokiego poziomu ani nie jest młody. To może być delikatny upgrade nad Kuzmanoviciem, ale z czym do ludzi. Roma: De Rossi, Nainggolan, Strootman. Juventus: Vidal, Pogba, Marchisio. Napoli: Inler, Dzemaili i zapewne Mascherano. Inter: Taider, Kuzmanovic, Behrami/Nilton. Nie sram żarem, ale nie wjeżdżajcie później na Mazzarriego, że znowu nie ma LM.
23.05.2014 o 13:45 przez Klinsi64
Klinsi64
według tamtych statystyk Campagnaro był lepszy od Rolando ;) mamy artystów do rozgrywania musi być i przecinak,po za tym i tak ktoś jeszcze do pomocy przyjdzie więc nie srajcie żarem
23.05.2014 o 13:18 przez Endru
Endru
Wchodze na strone patrze na zdjecie i myslalem, ze to Coentrao w Interze :D
23.05.2014 o 13:16 przez Till Infinity
Till Infinity
@FcDavids, statystycznie był ich 17. zawodnikiem w zeszłym sezonie. Zobacz sobie na http://www.whoscored.com/Teams/276, gdzie wszystkie aspekty są dokładnie zebrane do kupy. Był niżej notowany niż Inler czy Dzemaili...
23.05.2014 o 13:10 przez FcDavids
FcDavids
Mazzarri mówił, że żeby przejść na grę z 4 w obronie, to potrzebuje typowego defensywnego pomocnika. Behrami rok temu był jednym z ich najlepszych graczy i ze swoich zadań w defensywie wywiązywał się znakomicie.
23.05.2014 o 13:06 przez Till Infinity
Till Infinity
@Snake86, to już zależy od indywidualnej oceny. Ty napisałeś, że się przyda, ja że nie. Nie wiem, jak to się różni pod względem "ciekawości". Nie widzę natomiast byś podał jakiekolwiek argumenty, więc to Twoje posty prędzej podchodzą pod plucie monitora.
23.05.2014 o 13:04 przez Mateusz17
Mateusz17
Absolutnie nie , gosciowi zaraz stuknie 30 i nie jest jakims mega grajkiem nigdy nie byl
23.05.2014 o 12:59 przez Snake86
Snake86
Chodzi o to, żeby popluć monitor - tak dla zasady, bo i tak nie ma nic ciekawego do napisania w komentarzu.
23.05.2014 o 12:59 przez Michellaga
Michellaga
Behrami jak najbardziej tak, świetny przecinak idealnie pasuje do Interu WM i jeszcze za 6 mln dawac go tu. Widze, że ciąg dalszy hejtów na trenera...
23.05.2014 o 12:59 przez Till Infinity
Till Infinity
Chodzi o to, że Behrami to zwykły przecienak i to pod 30tkę, którego Napoli chce się pozbyć, żeby sprowadzić zawodnika o dwie klasy lepszego. Jakbym miał wybierać między Cambiasso a Behramim, to już bym wolał, żeby ten pierwszy został. Kolejny krok w przeciętność.
23.05.2014 o 12:41 przez Chuchu
Chuchu
Ale o co chodzi, przecież jedynym zawodnikiem jaki z Napoli do nas przyszedł jest Campagnaro, który był zaklepany na długo przed przyjściem Mazzarriego.
23.05.2014 o 12:38 przez Nasir
Nasir
kto nastepny? moze po bylych pilkarzach macar zacznie kontraktowac szwagrow czy kuzynow?
23.05.2014 o 12:36 przez Snake86
Snake86
Chuchu ma rację.
6 mln to jak za darmo. Dobry gracz, przyda nam się za Cambiasso.
23.05.2014 o 12:33 przez Seba
Seba
Jeszcze Erkin, Ince, do tego Mazzarri, 3-5-2 i komedii ciag dalszy.
23.05.2014 o 12:31 przez microsoft666
microsoft666
Chuchu nie wiem co piłeś ale odstaw to świństwo
23.05.2014 o 12:23 przez Till Infinity
Till Infinity
Zgadzam się, że bardzo dobra opcja. Żeby utrzymać w przyszłym roku 5 miejsce w lidze bardzo się przyda. W tym czasie Napoli dorzuci sobie te parę baniek i sprowadzi Mascherano i powalczy z Juve i Romą o mistrzostwo.
23.05.2014 o 12:18 przez Chuchu
Chuchu
Bardzo dobry w defensywie, potrafi też grać do przodu, doskonale zna założenia trenera. Cena też bardzo rozsądna. Moim zdaniem bardzo dobra opcja.
23.05.2014 o 12:16 przez fenomenn
fenomenn
Bez sensu ..
23.05.2014 o 12:11 przez Till Infinity
Till Infinity
Hehe, to ta polityka odmładzania Thohir? Kolejny gostek, co będzie na liście płac do 35 roku życia? Vidicia to jeszcze rozumiem, bo to klasa i skała, ale odrzut z Napoli pod 30tkę? Mega okienko się szykuje.
23.05.2014 o 12:11 przez Pawel1992
Pawel1992
Nie jestem jego fanem , ale to chyba trochę niska cena. Nie chce mi się wierzyć , że Napoli (mimo ,że chcą go sprzedać) oddaje go konkurencji za 6 mln. Na pewno doczekaliby się lepszych ofert.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się