Gazety włoskie

CDS o meczu z Napoli: Skandal w Neapolu (3)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
8 miesięcy temu
1286
3

Corriere dello Sport analizuje frustrację Interu, która wynika z błędów arbitrów, mimo że klub nie unika odpowiedzialności za porażkę. Gazeta opisuje kontrowersje wokół decyzji sędziowskich w meczu Napoli-Inter, w tym sporne sytuacje z rzutem karnym i brakiem kartki dla zawodnika Napoli, Billy’ego Gilmoura. 

 

Inter Mediolan jest oburzony sędziowaniem w przegranym meczu z Napoli, szczególnie decyzją o przyznaniu rzutu karnego po starciu Di Lorenzo z Mkhitaryanem, który Corriere dello Sport określa jako „farlocco” (fałszywy). Kolejnym punktem spornym jest brak żółtej kartki dla Billy’ego Gilmoura za brutalny faul na Hakan Calhanoglu pod koniec pierwszej połowy. Chwilę później Gilmour otrzymał żółtą kartkę za faul na Dumfriesie, ale według Interu powinien to być już drugi kartonik, co skutkowałoby czerwoną kartką. Dodatkowo, klub ma pretensje o przeoczenie zagrania ręką Alessandro Buongiorno przy strzale głową Lautaro Martineza, gdzie dopiero VAR skorygował decyzję. Corriere dello Sport podkreśla też kontrowersje wokół obsady sędziowskiej – duet Mariani-Bindoni, który zaledwie kilka dni wcześniej sędziował finał MŚ U-20 w Chile, budzi wątpliwości co do przygotowania do tak ważnego meczu jak Napoli-Inter.

Mecz Napoli-Inter (25 października 2025) zakończył się zwycięstwem Napoli, co przerwało passę Interu, który wygrał 3 z ostatnich 5 ligowych spotkań na Stadio Diego Armando Maradona. 

 

Zobacz też

GdS - Paz w Realu? Klub może go ponownie sprzedać. Kwoty (2)

23.05
11:23

CdS - Pięciu zawodników z wygasającymi kontraktami i niemal pewny transfer. Finał pożegnań (14)

12.05
08:59

Komentarze (3)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.10.2025 o 17:31 przez keloo08
+1
keloo08
Przestańmy już w tym sędziowaniem. Tak, było fatalne ale jeszcze gorzej wypadli nasi. My w ogóle nie powinniśmy patrzyć na sędziego tylko wejść w osłabione,podminowane Napoli jak dzik w szyszki. Rozgnieść ich mental po stracie de Bruyne i dobić aby nie pomyśleli nawet o Scudetto w tym sezonie. A my w takie właśnie słabe Napoli podkładamy własną dupę i rozkładamy się plackiem jak jakiś beniaminek. Sędzia jest najmniej winny. To nasza wina i nasza porażka. Kolejny mecz z topem przegrany. My wychodzimy już na te mecze przegrywając.
27.10.2025 o 14:30 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
W końcu nasi coś zareagowali mocniej na to co się dzieje ! Najważniejsze mecze wypaczone przez sędziów ! Tak z judami jak i teraz, a dodając do tego niefart jako mieliśmy z tymi śmieciarzami i jest co jest... Patrząc na powtórki to już po 14 minutach powinno być 2-0 dla nas. Bastoni minimalnie niecelnie strzela główka, potem Lautaro który wali centralnie w bramkarza 🤬, następnie ten nieśmieszny karny i w końcówce znów Bastoni który trafia w poprzeczkę, a na deser pierwszej Lautaro który też strzela obok słupka i Dumfrice który sekundy później obija slupek qrwa mać 🤬. Szmaciane farciane Napoli..... Wykorzystując to wszytko tak jak oni 3 strzały 3 gole już do przerwy byłoby 5-1 dla nas 🤬🤬🤬. Po przerwie to już dramat. Gol tego całego chłoptasia w spódnicy to jak strzał w pysk. Gościu zanim przyjął piłkę to już powinien być zjedzony przez beznadziejnego Bastoniego, a Sommer to już w ogóle ustawił się najgorzej jak tylko mógł. Gol na 3-1 to też popis naszej beznadziejnej do granic możliwości obrony... Boże kochany jak po takich trzech wpadkach niby się podnieść kiedy w głowie tyle własnych niewykorzystanych okazji !? W zimie pisal o Solecie, ale tu trzeba by było nie jednego a dwóch takich jak on albo jego i Kone, ale pewnie o tym możemy zapomnieć, nasi teraz znów przycisną do stycznia, zarząd uzna, że sytuacja już się unormowała i będzie jak w zeszłym roku z atakiem czyli Dramat, tylko tym razem w obronie ! 🤬 36-33 latkowie na środku obrony przy ustawieniu 50m od bramki. Masakra
27.10.2025 o 16:30 przez Minister
Minister
Zapomnij o transferach, masz konkurencyjny skład… kur wica człowieka bierze, że dwoma transferami sprzed dwóch lat i kolejnymi dwoma (solidnymi) w to okienko i moglibyśmy zamknąć tą ligę na długo, ale po ch uj, lepiej wywalić 50 baniek do śmietnika.

Shoutbox

Cny 10.06.2026 15:02

palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p

Piotrek85 10.06.2026 15:02

Odkup jest?

Cny 10.06.2026 14:57

6m to sporo

Piotrek85 10.06.2026 14:54

Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż

Cny 10.06.2026 14:54

O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry :D

Cny 10.06.2026 14:54

chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze

Piotrek85 10.06.2026 14:53

Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?

Klinsi64 10.06.2026 14:52

maverick prowadzi X

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Jacenty 10.06.2026 13:44

Tullio Tinti: "To normalne, że Bastoni interesuje wszystkie europejskie potęgi, ale to nie jest problem. Bastoni jest super szczęśliwy w Interze, ma koszulkę Interu przyszytą do ciała i na pewno zostaje w Interze. To jego dom"

Cny 10.06.2026 13:42

sprzedać CA za 25M do Romy czy Atletico i wziąć Gallo za darmo. i mamy hajsu jak lodu :D

Cny 10.06.2026 13:42

wy to tak zobaczycie nazwisko losowe i wrzucacie tutaj bez namysłu

martins2000 10.06.2026 13:33

Sancho wolnym agentem

doman 10.06.2026 13:28

Może by tak jadon sancho za darmo?

Cny 10.06.2026 13:19

Solet ujdzie, ale trzech czarnych na raz to za duże rozbijanie szatni. nie chcemy drugiego realu i walk plemiennych

Cny 10.06.2026 13:18

oby oby, przedłużyć Darmian, koniecznie xd

martins2000 10.06.2026 13:05

Tinti, Agente di Bastoni e Darmian, è entrato ora nella sede dell’#Inter. [@MatteoBarzaghi]

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624585

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się