Plotki transferowe

Coraz gorsza sytuacja Sneijdera (57)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 13 lat temu
459
57

Wszystko wskazuje na to, że konflikt Wesleya Sneijdera z zarządem nie zostanie rozwiązany i Holender odejdzie z Interu. Jednak okoliczności jego odejścia mogą być wstrząsem dla fanów klubu z Mediolanu.

 

Ponoć nie ma konkretnych ofert za Sneijdera. Massimo Moratti jest zdeterminowany do pożegnania się z Holendrem i jest w stanie oddać go za darmo. Taka decyzja z pewnością zdenerwuje kibiców Nerazzurri na całym świecie. Mimo, że Sneijder byłby bardzo przydatnym graczem w drugiej części sezonu, jego transfer lub odejście za darmo jest prawie pewne.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.01.2013 o 01:37 przez dodo_IM
dodo_IM
Patola i nic więcej nie można powiedzieć. Jak nasi jeszcze zapłacą odszkodowanie to w ogóle błędzie pośmiewisko.
06.01.2013 o 00:51 przez anett
anett
&quot;W.S.&quot; odc. 3751<br />
MM nie odda go za darmo, jest zbyt łakomy na pieniądze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.01.2013 o 00:01 przez Czarson
Czarson
beka co czynią
05.01.2013 o 22:41 przez Cny
Cny
#51 Kapitanie Tsubaso <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ja już swoje argumenty nie raz pisałem, nie będę sie powtarzał. Czekam na Twoje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.01.2013 o 22:14 przez rafael021
rafael021
przepraszam zakonczy kariere<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
05.01.2013 o 22:13 przez rafael021
rafael021
Wesleya Sneijdera zostan i p.... tego pana na M moim zdaniem nalezy Ci sie ta opaska K jak Zanetti nie daj boze odejdzie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.01.2013 o 22:10 przez rafael021
rafael021
haha uwierz mi ze ta palka hehe na literke M nawet za taksowke placi i to sporo o ile go stac hahahahha jak Wessa wygonia bo innaczej tego nie mozna nazwac to bedzie jedna wielka katastrofa a hahah i INFO dla pana M w Kazachstanie poszukaj pilkarzy haha Mistrzow po 60-tce <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.01.2013 o 21:29 przez szakal25ap
szakal25ap
każdy z was dostrzega chyba że moraś i branka to idioci <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.01.2013 o 20:59 przez Dejwid
Dejwid
#49 A Pan tapir jak zwykle nie ma argumentów<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.01.2013 o 20:32 przez Michal_fci
Michal_fci
ta za darmo to najwyzej Moras moze wrocic taxi do domu a nie Wesa oddac
05.01.2013 o 19:04 przez Cny
Cny
A Dejwid dalej wierutne głupoty wypisuje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.01.2013 o 18:48 przez KochamInternazionale
KochamInternazionale
jako trener potrzebujesz 36 tak dla równowagi<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.01.2013 o 18:40 przez piotrekninter
piotrekninter
bo jestem za mlody, jak widzisz ostatnimi czasami Inter lubi dziadkow zatrudniac, wiec jak bede mial pod 40stke to zapewne dostane angaz jako dzialacz a moze jeszcze pilkarz
05.01.2013 o 17:41 przez KochamInternazionale
KochamInternazionale
ja tak to widze , jeśli Inter kogoś chciał to go ściagał pomijając graczy typu Lucas bo nas na to nie stać zwyczajnie , Rocchi jest w Interze bo ma wieksze doswiadczenie niżeli Livaja , który może sie wynieść na wypozyczenie spokojnie w tej sytuacji i dziura jest załatana . Więc nie rozumiem dlaczego sie do mnie spinacie ? Ja również moge powiedzieć co poniektórym kibicą o załozenie okularów bo są krótko wzroczni jak np jakis PIOTREKINTER , który wypalil mi tutaj o całej ekipie Interu bez sensu jakby nie wiedział co sie świeci. Czemu ty chłopie nie prowadzisz Interu w takim razie ? Peace <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.01.2013 o 17:12 przez Dejwid
Dejwid
Ja mam tylko pretensje, że nie sprzedali go latem, bo to była ostatnia szansa (nikt tutaj nie chcial slyszec o opyleniu Sneijdera wtedy). Teraz nie zgodzi się na klub na swoim poziomie (Schalke, QPR etc.) i odpowiednio mniejsze zarobki. Oczywiście czołowe kluby maja lepszych zawodników na tej pozycji i bardzo możliwe, że jedynie za darmo ktoś go zechcę. Można by na nim zarobić gdyby holender nie był taki chciwy, ale jak widac tylko kasa ma dla niego znaczenie. Przykładowo jego kolega z repry Van der Vaart zgodził się na znaczną obniżkę zarobków (chociaz formę miał świetną i brak kontuzji w przeciwieństwie do naszego pieszczocha) i dzięki temu Tottenham dostał te kilkanaście milionów.
05.01.2013 o 16:49 przez Roni86
Roni86
mam nadzieje że kibice przestaną chodzić na mecze i strony tego żałosnego klubu.MM jest tak głupi że aż boli.<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.01.2013 o 16:27 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
nagroda Darwina blisko do naszej sali trofeum...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.01.2013 o 16:22 przez piotrekninter
piotrekninter
#35 oddajmy jeszcze antka Guarina juana Hande i Rano, naszych najlepszych graczy, bo przeciez nie bedzie trzeba im placic<br />
spakoj ksiazki bo w poniedzialek do gimnazjum trzeba isc
05.01.2013 o 16:22 przez Excubitor
Excubitor
#35, problem w tym, że to 'nicnierobienie' jest spowodowane tym, że od ponad miesiąca zarząd nie dopuszcza go do gry.
05.01.2013 o 16:14 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Klasowy gracz hahaha. Capitano ma racje. Ja pierdole, ale jestesmy zenujacy i glupi. Inaczej tego sie nie da okreslic, sorry. Armani, wez, ze kup te udzialy...
05.01.2013 o 16:13 przez Cny
Cny
#35<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Człowieku jak Ty to wymyśliłeś?<br />
<br />
Il Capitano ma rację. Jak będę chcieli rozwiązać kontrakt to niech mu płacą całą pensję jaka mu została do końca. Bez ulgi Wes powinien ich potraktować. Bo to klub odwala maniane a nie zawodnik.Jeszcze się osły z zarządu przejadą na tym wszytskim.
05.01.2013 o 16:08 przez Gajdzik
Gajdzik
Nie wierze, że MM będzie na tyle głupi <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Wstyd na cały Świat <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.01.2013 o 15:39 przez KochamInternazionale
KochamInternazionale
nawet jeśli snejider odejdzie za darmoszke to nie ędzie trzeba mu płacić za nic nie robienie kolosalnej sumy , w tej sytuacji zwolni sie miejsce na zarobki dla dwóch dobrych lub jednego klasowego gracza , więc jest w tym sens jeśli miałby przyjśc ktos kto na nowo będzie regularnie stanowił o sile zespołu, a za taka kase napewno nie jeden grajek zechce
05.01.2013 o 15:18 przez Klanies
Klanies
PARODIA. WSTYD.
05.01.2013 o 15:18 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Haha, nawet Wesa za darmo chce oddać...
05.01.2013 o 15:13 przez adilbn
adilbn
hahaahah brawo Moratti <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Oddajmy wszystkich za darmo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.01.2013 o 15:06 przez Excubitor
Excubitor
Ha ha, coś takiego było do przewidzenia. Jeśli go oddadzą za darmo to i tak będzie gadanie, że udało się zaoszczędzić 20 milionów na kontrakcie. I jeżeli do tego dojdzie, to będę życzył im, żeby Wes za cokolwiek wywalczył od nich ogromne odszkodowanie.
05.01.2013 o 14:45 przez inter_21
inter_21
dejwid-źródło jest podane a dotychczasowe newsy ze Sneijderem się sprawdzały, ale ty jak zwykle wiesz lepiej nie?
05.01.2013 o 14:25 przez Pawel1992
Pawel1992
daliby pograć Wesley'owi do końca sezonu i potem jeśli grałby żle sprzedać choćby za te 10 mln<br />
a jeśli nie zawiódłby naszych oczekiwań to niktby nie narzekał z tego powodu
05.01.2013 o 14:07 przez Brazer
Brazer
Moraś ma już 67 lat. Mam czas poczekam.

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się