Plotki transferowe

Cordoba coraz bliżej City... (27)

Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
350
27

Ivan Cordoba, kolumbijski stoper Interu Mediolan, poprosił zarząd Nerazzurrich o zgodę na pertraktacje z Manchesterem City.

 

33-letni Kolumbijczyk wystosował do zarządu Interu prośbę o pozwolenie na negocjację z klubem z Manchesteru. Jak donosi portal Tuttomercatoweb.com, Cordoba ma zamiar odejść z Interu z powodu braku możliwości regularnej gry. Naturalnym kierunkiem do transferu wydaje się Manchester City, gdzie trenerem jest były szkoleniowiec Interu, Roberto Mancini.

 

Po spędzeniu 10 lat w Interze, Cordoba byłby gotowy przenieść się do Premier League. Kolumbijczyk miałby podpisać z The Citizens 3-letni kontrakt, na mocy którego zarabiałby 2,8 miliona euro za rok gry. Na konto Interu, trafiłoby natomiast 5 milionów euro.

 

Cordoba nie chce całkowicie przecinać więzi wiążącej go z Interem. Kolumbijczyk chciałby powrócić w przyszłości do Mediolanu i przyjąć posadę w klubie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.01.2010 o 12:53 przez SlimShady
SlimShady
Kurcze troche mnie irytuje że taka ikona chce odejść ze swojego ulubionego klubu.<br />
No ale te 5 mln to chyba jakies jaja za jednego z najlepszych stoperów ligi, 10 mln ja myśle <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
31.12.2009 o 12:28 przez Mate1908
Mate1908
Trzeba odmładzać skład, a w szczególności linię defensywną. Tam średnia wieku u nas jest najwyższa. Cordoba spędził w naszej drużynie wspaniałe lata i nie będę mu miał za złe jeśli odejdzie. W ManC na pewno jeszcze powiększy sumę na swoim koncie.
31.12.2009 o 09:21 przez mati1908
mati1908
jeszcze nic pewnego
31.12.2009 o 02:42 przez Tobano
Tobano
wydaje mi sie ze bedzie to korzystne dla interu sprzedajac zawodnika ktory ma swoje lata i kupienie Kolarova <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.12.2009 o 01:07 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Mam nadzieje że Ivan zostanie.
31.12.2009 o 01:03 przez mauri1902
mauri1902
Będzie mi go brakowało ... mam nadzieję że jednak zostanie ale w sumie swoje lata ma... a nie wiadomo co myśleć ...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.12.2009 o 00:03 przez kadrian89
kadrian89
Gdyby Samuel byl zdrowy to powiedzialbym, ze to sensowne rozwiazanie. Ale w tej sytuacji wolalbym jednak, zeby Ivan do konca sezonu pozostal z nami. Z Kolarovem sie nie pali - mozna by sprobowac go sobie zaklepac juz teraz na lato.
30.12.2009 o 23:38 przez adi1908
adi1908
to bedzie błąd z naszej strony ... Samuel ma kontuzje a Ivan to idealny zmiennik wolę jego niż np Marco czy Chivu na środku ...
30.12.2009 o 23:27 przez blo
blo
no szkoda trzyma dalej poziom powinien grac razem z marco na obronie :-)
30.12.2009 o 23:23 przez Dado90
Dado90
Jak dla mnie dobrze choc Ivan reprezentuje nasz klub od 10 lat wydaje mi sie ze przyda sie troche swiezej krwi w zespole i powoli trzeba zaczac to robic,wymieniac stara gwardie na nowych pilkarzy zeby nie bylo sytuacji jak w Milanie.
30.12.2009 o 23:21 przez hQ
hQ
Powodzenia Ivan.
30.12.2009 o 22:40 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Niech idzie jeden z symboli już na niego czas, mam nadzieje ze jak skończy karierę to wróci na stanowisko podobne jakie ma Luis
30.12.2009 o 22:31 przez bloow
bloow
powiem krotko i brutalnie. <br />
WON!, jak tak to przywiazanie itd, a tak to chce odejsc, a potem wrocic i przyjac posade w klubie, no bez przesady
30.12.2009 o 21:24 przez cesc1233
cesc1233
go sprzedał za 10 milionów funtów i jeszcze niech dożuca kolarova i bellamiego
30.12.2009 o 20:31 przez piotrekninter
piotrekninter
brac kolarova ale nie z faaktu ze ma byc nastepca cordoby,bo to rozni pilkarze grajocy na innych pozycjach,a z faktu ze dobrze wymiata w ofensywie i mielibysmy dobre boki obrony maicon kolarow jestem na tak...
30.12.2009 o 20:27 przez piotrekninter
piotrekninter
panowie skonczmy juz z tym symbol druzyny, bo zanetti symbol ivan symbol matrix symbol itd w koncu zostanie nam stara ekipa jak w milanie<br />
dziekujemy i van powodzenia w mc<br />
a nawet jesli odejdzie przeciez mamy chivu lucio matrixa samuela wiec srodek obrony jest ,
30.12.2009 o 20:24 przez tytusek25
tytusek25
Widze w Ivanie sie obudziła żylka biznesmena :) Mądrze synek kombinuje :)
30.12.2009 o 20:12 przez Janosv360
Janosv360
Niech idzie, 5 mln to nikt nam nie da za niego .
30.12.2009 o 20:04 przez dodo_IM
dodo_IM
Szkoda jak odejdzie bo to jednak ikona Interu, ale trzeba zrobić miejsca nowym, młodszym.
30.12.2009 o 20:04 przez Tomekk
Tomekk
za 5 mln euro sprzedac 33 letniego pilkarza? ja bym sie zgodzil
30.12.2009 o 19:35 przez Rebelde
Rebelde
To już ostatni moment żeby zarobić na Ivanie, dorzucić 5 baniek i kupić Kolarova.
30.12.2009 o 19:31 przez MarcoPolo
MarcoPolo
No Ivan na stare latka prawdopodobnie zawita u Szejków i myślę że będzie tak do końca kariery fajnie fajnie tylko że wtedy Inter traci bardzo doświadczonego obrońcę który to jeszcze niedawno w meczu z Rubinem był pierwszy do wejścia po kontuzji Samuela tak więc nie widzę innego rozwiązania w tym przypadku jak ...Kolarov :)
30.12.2009 o 19:11 przez Deki
Deki
Jak sprzedadzą Cordobe w zimie to bedą musieli kogoś kupić na jego miejsce. Odejście Cordoby a przyjście Kolarova to dobre rozwiązanie.
30.12.2009 o 18:58 przez Seba
Seba
Liczę więc na sprowadzenie Kolarova.
30.12.2009 o 18:48 przez KARNIAk
KARNIAk
Powinien jeszcze pograc ale czy w city bedzie wychodzil w 1szym regularnie ? watpie...
30.12.2009 o 18:45 przez PepeBergomi
PepeBergomi
sprzedac go , dorzucić 5 baniek i dawać Kolarova.
30.12.2009 o 18:42 przez Gambit
Gambit
Szkoda by bylo Ivana.To symbol Interu i troche nie chce mi sie wierzyc ze odejdzie.Ale za 5 mln czemu nie.Napewno drzwi do Interu beda dla niego zawsze otwarte.

Shoutbox

HB 24.06.2026 20:13

opiszcie, błagam

HB 24.06.2026 20:13

czemu Inter musi grać to siermiężne 3-5-2 w braku klasowego następcy Dumfriesa

martins2000 24.06.2026 19:58

koszulka po prawej taka jakaś znana

martins2000 24.06.2026 19:46

Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo

rchemik 24.06.2026 19:46

spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD

Claudio 24.06.2026 19:41

idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.

Claudio 24.06.2026 19:40

ktorych?

martins2000 24.06.2026 19:37

Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Multikandydat.

AveCaesar 24.06.2026 19:36

6w1

AveCaesar 24.06.2026 19:36

Skuteczny jak Ndoye

AveCaesar 24.06.2026 19:34

Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa

Claudio 24.06.2026 19:31

Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.

Xucatlan 24.06.2026 19:23

Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

martins2000 24.06.2026 19:18

tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM

martins2000 24.06.2026 19:18

Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625388

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się