Plotki transferowe

Cordoba do City, Kolarov do Interu? (36)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
649
36
Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się być odejście Ivana Cordoby do Manchesteru City. Władze Interu myślą jednak nad zastąpieniem Kolumbijczyka.

Odkąd Roberto Mancini trafił na ławkę trenerską Citizens myśli o sprowadzeniu obrońcy Nerazzurrich. Sam Cordoba jest chętny do przenosin, gdyż w Mediolanie nie może liczyć na pewne miejsce w pierwszej jedenastce a co może mu zapewnić popularny Mancio w Manchesterze.

W miejsce 33-letniego zawodnika Inter miałby sprowadzić 24-letniego Aleksandara Kolarova z Lazio Rzym. Prezydent klubu ze stolicy Włoch chce dostać za Serba nie mniej niż 10mln €. Sam zawodnik mówi, że jeśli klub nie przedłuży z nim kontraktu to z przyjemnością zmieni pracodawcę.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (13:32) Palestra zagra w Chelsea | Inter ruszy po Paza i Cambiaso? | Stanković odrzuca oferty z Premier League (98)

24.06
00:00

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.12.2009 o 11:49 przez adriano:)
adriano:)
Jestem za.
29.12.2009 o 07:29 przez SlimShady
SlimShady
Kolarov na pewno nie będzie następcą Ivana z jasnych powodów, nie jest środkowym obrońcą lecz dynamicznie grającym lewym obrońcą, mając go i Maicona bo bokach, Inter byłby bardzie efektowny, przyznam, ale osobiście jestem za Santonem i daniu wreście szansy w tym sezonie.
28.12.2009 o 19:11 przez Tomekk
Tomekk
Chivu musi isc do srodka on nie umie grac na boku mysle ze na lewej powinnien jednak grac albo Santon albo Zanetti
28.12.2009 o 15:41 przez mati1908
mati1908
moze byc
28.12.2009 o 15:30 przez Omen
Omen
Świetny pomysł!
28.12.2009 o 15:11 przez Seba
Seba
Jestem jak najbardziej za. Kolarov z Santonem na lewej, a Chivu zmiennikiem Lucio lub Samuela.
28.12.2009 o 15:07 przez adi1908
adi1908
można zgłosić jednego tak jak mówisz ale tylko jeżeli grał w LE bo jeżeli w LM to już nie ale w naszym przypadku i Pandev bo nie grał wogóle i kolarow by mogli w LM grać ...
28.12.2009 o 14:28 przez Jedrula
Jedrula
bialy19 nie wiem dokladnie ale chyba mozna zglosic jednego gracza ktory gral w europejskich rozgrywkach (tak chyba Real zrobil na poczatku roku gdy przyszli Diarra i Huntelaar i zglosili Lassa)
28.12.2009 o 14:24 przez inter xD
inter xD
Dla mnie najlepszym obrońcą to jest Maicon<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 14:18 przez GT
GT
My chcemy Kolaroffa!Ja chcę Kolaroffa. <br /> <br /> BARDZO DOBRA OPCJA!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 14:12 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Oczywiście sentyment do pracowitego Ivana by pozostał ale bardzo bym się cieszył z odmłodzenia kadry solidnym graczem Lazio (którzy to zawsze sprawdzają się w Interze)
28.12.2009 o 13:32 przez Biały
Biały
Kolarov jak najbardziej by nam się przydał <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Ale skoro grał w LE, to w Lidze Mistrzów nie mógłby grać tak ?
28.12.2009 o 13:12 przez hQ
hQ
Cordoba do City, Kolarov do Interu? - jestem na TAK!
28.12.2009 o 12:56 przez Mate1908
Mate1908
Jakoś nie wyobrażam sobie Ivana w innych barwach, niż naszych. Można powiedzieć że w ostatnich latach to on z innymi piłkarzami tworzył nową historię wielkiego Interu. Z drugiej strony czas leci i niestety lat przybywa. Trzeba odmłodzić, skład, a głownie linię obrony. Co do Kolarova, to bardzo podoba mi sie gra tego piłkarza. Widać że ma 'ciąg' do przodu, a tak grający boczni obrońcy w dzisiejszych czasach to podstawa.
28.12.2009 o 12:55 przez piotrekninter
piotrekninter
jedrula1991 w pelni sie zgadzam lucio ogromny plus za gre w przodzie ale duzo bledow w obronie jak chociazby w meczu z rubinem... samuel wymiata czego przykkladem jest mecz z barca 0:0 ... w tamtym sezonie chcialem zeby odszedl bo mamy nadmiar obroncow, ale chlopak odżyl i ciesze sie ze sie mylilem i u nas zostal, santon tez dobra opcja zeby walczyl o pierwsza 11 z koralowem chivu i matrix zmennicy lucio i samuela i jest git...jeszcze tylko dobrego pomocnika nam potrzeba<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 12:55 przez Kamikaze
Kamikaze
Zauważylisze ze Serbowie maja potezne udezenie z dystansu ..;] Stanko, Mihajlovic, Kolarov ..
28.12.2009 o 12:43 przez Jedrula
Jedrula
bloow - dla mnie Samuel to najlepszy z naszych stoperow, plusem Lucio jest dobra gra do przodu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> <br /> piotrekninter - Santon może być alternatywą dla Kolarova i odwrotnie, taka rotacja na pewno się przyda <br /> <br /> Inter xD - twojej wypowiedzi nie będę komentował
28.12.2009 o 12:33 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Mysle ze Chivu jest gorszy i od Samuela i od Lucio ,ale Lucio od samego poczatku robi glupie bledy zle sie ustawia i zachowuje sie jak idiota na boisku
28.12.2009 o 12:28 przez inter xD
inter xD
Nie opłaca się bo Cordoba lepszy<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 12:22 przez sqr3byko
sqr3byko
wydaje sie ze nie stracimy na tych transferach<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 12:21 przez piotrekninter
piotrekninter
brac kolarowa dobry w ofensywie, to rozrusza nasza gre ... fajnie miec obronce ktory potrafi stworzyc cos kreatywnego w przodzie...a ost o lewego jest ciezko evra,cole no ilahm chociaz van gaal stawia ost go na prawej...duzo lepiej jest z obroncami na prawej maicon ramos bosingwa alves ...wiec bierzmy kolarowa zanim nam go jakis bogatszy klub sprzatnie <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 12:17 przez klusek
klusek
A nie lepiej postawić na młodszego o sześć lat reprezentanta Włoch? Serb jest co prawda dobry, ale nie gra też przecież jakiegoś wybitnego sezonu. Nawet, jeśli w tej chwili różnica pomiędzy nimi jest bardzo widoczna, to bez wątpienia Santon ma potencjał, żeby w ciągu sezonu - dwóch przegonić Kolarova.
28.12.2009 o 11:34 przez bloow
bloow
Kolarov jest bardzo dobry, szybki, strzał ma potężny. Chivu może grać na środku z Lucio, a Samuel na ławie, według mnie to Chivu jest lepszy od Waltera. a Cordoba jest obrońcą, który im straszy tym bardziej traci swoje największe atuty, szybkość, zwrtoność, skoczność wiec ja bym go sprzedał
28.12.2009 o 11:30 przez dani7
dani7
Dołączam się. Trzeba zacząć odmładzać obronę. Ivan jest już dosyć stary jak na piłkarza. Jeśliby ten Kolarov rzeczywiście do nas przyszedł to w tej sytuacji Chivu zostałby przesunięty na środek i zastępowałby w razie potrzeby Lucio i Samuela.
28.12.2009 o 11:23 przez Baszczu
Baszczu
chyba nie zrozumiałeś moich intencji Chuchu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chodziło mi o to, że mamy trójkę świetnych obrońców i przezyjemy bez wiekowego Cordoby. Do wieku tej trojki się nie dosadziłem <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 11:20 przez Rebelde
Rebelde
Bardzo dobra opcja dla nas<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 11:20 przez Kubusa10
Kubusa10
jestem za choc troche szkoda Ivana <img src="http://fcinter.pl/emots/no.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 11:17 przez Chuchu
Chuchu
Baszczu akurat Chivu to ma 29 lat więc jeszcze do emerytury mu sporo brakuje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> To samo Samuel (31 lat) i Lucio (31 lat). Obrońcy grają na wysokim poziomie znacznie dłużej od napastników <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> ale kupno świetnego Kolarova na lewą stronę moim zdaniem może być bardzo dobrą opcją <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
28.12.2009 o 11:09 przez Baszczu
Baszczu
z jednej strony Cordoba to chodząca legenda Interu, tyle lat w niebiesko-czarnej koszulce... ale perspektywa zastąpienia wiekowego środkowego obrońcy (mając Lucio, Samuela, Chivu...) szalonym Kolarovem jest kusząca.
28.12.2009 o 10:58 przez coco
coco
Matrix to cos jak soulmate czyli bratnia dusza dla druzyny , jego strata bedzie bolesna widac jak on chłopakom daje rady , szczegolnie Mario , Chivu bedzie 1 do zastapienia Samuela i Lucio a Matrix tylko jak trzeba bedzie wynik gonic to zmieni Milito <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625327

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się