Plotki transferowe

Dani Alves następcą Maicona? (39)

Autor:
Źródło: footballpress.net
prawie 16 lat temu
657
39

Kolejną sensacyjną wiadomość serwują nam media. Tym razem, chodzi o następcę Maicona, którym może zostać Dani Alves.

 

Rodak Il Colosso jest uznawany za prawego obrońcę numer dwa na świecie, który musi uznać wyższość jedynie... Maicona. Media z Włoch są zdania, iż Massimo Moratti nie chcąc znacząco osłabiać prawej flanki Nerazurrich postara się sprowadzić Daniego Alvesa, jeżeli Maicon rzeczywiście zdecyduje się podążyć tropem Jose Mourinho.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.06.2010 o 14:50 przez Helton
Helton
trudno bedzie powtorzyc mercato sprzed roku. W sumie to my za bardzo nie potrzebujemy az tak bardzo wzmocnien. Chociaz nie mozemy nic nie sprowadzic bo skonczymy tak jak milan <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Mascherano za muntara , Kjaer za materaca i jeszcze jakis mlody za cordobe.jakis mlody Odmlodzic obroncow to cel tego mercato. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
29.06.2010 o 12:53 przez Rufus
Rufus
ZDECYDOWANIE NIE !
29.06.2010 o 10:01 przez Mate1908
Mate1908
Żenada... To jaki jest sens w sprzedaży Maicona skoro Barca zażyczy sobie za Daniego równie dużą sumę pieniędzy? Mam nadzieję, że to tylko zwyczajna nic nie znacząca plotka.
29.06.2010 o 09:53 przez sas111
sas111
po pierwsze nierealne a po drugie wolalbym Sergio Ramosa albo Lahma
29.06.2010 o 09:32 przez mati1908
mati1908
w zyciu go barca nie pusci...jezeli to szydzenie z Alvesa to zupełnie tego nie rozumiem,,,dla mnie jest swietnym zawodnikiem
29.06.2010 o 09:25 przez crisinter
crisinter
ostatnio doniesienia prasowe o przymiarkach transferowych mnie przerażają:Kuyt, Taiwo, Cicinho, Lichtsteiner, Cavani, Dani Alves, Jovanović... coś strasznego
29.06.2010 o 08:45 przez Czubinho
Czubinho
Nigdy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.06.2010 o 01:29 przez MarcinPL
MarcinPL
Rustin ciebie popie***** Alves za Maicona , Julio Cesar za Casillasa i Millito za jakiegoś Torresa <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> może zgodze się Motta za Fabregasa <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale chcesz nam zabrać najlepszych i dać cieniasów do zespołu <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> a jeżeli twierdzisz że Casillas jest lepszy od Julio Cesara to się mylisz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.06.2010 o 00:59 przez Chuchu
Chuchu
Nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
28.06.2010 o 23:53 przez Rustin
Rustin
Tak, Dani Alves za Maicona, Casillas za Julio Cesara, Torres za Milito i na koniec Fabregas za Mottę. Czego to jeszcze nie wymyślą <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.06.2010 o 23:26 przez Vancore
Vancore
Powaznie ? Chociaz w sumie to z nim w skladzie Milito wywalczy krola strzelcow samymi bramkami z karnych ktorych nie bylo.
28.06.2010 o 23:05 przez adi1908
adi1908
teraz czekam że na newsa że Messi jest blisko przejścia do nas <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
28.06.2010 o 22:38 przez La Pieuvre
La Pieuvre
Druga największa piłkarska pipa na świecie, zaraz po Sergio B.
28.06.2010 o 22:35 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> + melo ;DDDD
28.06.2010 o 22:06 przez Ajk
Ajk
Jest to kompletnie nierealny transfer ale jeżeli była by możliwość sprowadzenia piłkarza tego kalibru to bym się nie zastanawiał ani chwili. A to, że niektórzy go nie lubią<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Ja też go nie lubię ale nie oznacza to, że bym go nie chciał zobaczyć u nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.06.2010 o 21:42 przez Kubusa10
Kubusa10
No chyba żart
28.06.2010 o 21:26 przez LuisSuarez
LuisSuarez
skonczcie juz napierdalac pierdoly <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
28.06.2010 o 20:43 przez hbk
hbk
Taa nie stac nas podobno na Maszczerano, ale stac nas na tego pana? Konsekwencja pismakow jest niesamowita.
28.06.2010 o 20:28 przez Urys92
Urys92
hehee nie noo dobre wałki tu lecą widzę <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
28.06.2010 o 20:22 przez hQ
hQ
Źródło onet czy wp?
28.06.2010 o 20:21 przez SlimShady
SlimShady
To jest nie możliwe, ale uważam, ze na pewno by nas jego transfer uszczęśliwił . Dani to zawodnik który dałby rade zastąpić Maicona, ale uważam ze równie dobrze może sobie poradzić stary nasz wyjadacz czyli Zanetti, do końca kariery by pograł na swojej naturalnej pozycji u nas, a jego miejsce by za 2-3 lata zajął Santon, hmhm było by pięknie.
28.06.2010 o 19:56 przez Omen
Omen
Jak by odszedł Maicon to poważnie bym się zastanowił ; ) Ale by było gdyby stał się naszym nowym idolem <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.06.2010 o 19:50 przez SebaXd
SebaXd
hahahahahahaha! No kurde , dowcipy to oni maja przednie!
28.06.2010 o 19:49 przez Seba
Seba
Przecie on nie wie co to obrona.
28.06.2010 o 19:49 przez adriano:)
adriano:)
W dzisiejszym dniu plotka przebija plotkę w skali śmieszności.
28.06.2010 o 19:32 przez filip85
filip85
hhaaha, czekam na info o przyjściu Roberto Carlosa
28.06.2010 o 19:16 przez Odet
Odet
znowu żarty<br />
pozdr.
28.06.2010 o 19:13 przez Damian7
Damian7
nawet gdyby dani przyszedł ,to po co ?przecież Maicon jest lepszy nie rozumiem Morattiego ,jedynym wytłumaczeniem dla niego może być fakt że to Maicon chciał odejść
28.06.2010 o 19:06 przez Harvester
Harvester
Jestem tym wszystkim zmęczony i wkur***ny
28.06.2010 o 18:54 przez Czarson
Czarson
Nie przepadam za tym graczem.

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się