Plotki transferowe

Derby Mediolanu o Bale'a? (19)

Autor:
Źródło: footballpress.net
ponad 15 lat temu
291
19

Wierząc ostatnim pogłoskom, 21-letni, walijski lewy obrońca Tottenhamu Hotspur – Gareth Bale znalazł się na celowniku dwóch wielkich, mediolańskich firm – Interu Mediolan i AC Milanu.

 

Po hattricku, jakiego Bale zaaplikował obrońcom tytułu w środę, karta Walijczyka wyceniana jest na 25 mln euro. Jest to kwota, którą za utalentowanego piłkarza Kogutów mogą i chcą zapłacić zarówno Rossoneri jak i Nerazzurri.

 

Patrząc jednak na datę wygaśnięcia umowy Bale’a z Tottenhamem - 2014 rok, ostanie słowa harrego Redknappa świadczące o tym, iż jego gwiazda nie jest na sprzedaż, wreszcie samą wolę piłkarza, który chce grać dla Spurs, trudno przypuszczać, by Walijczyk rzeczywiście miał zagościć na stałe, w najbliższym czasie, w stolicy Lombardii.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (00:00) Sky - Palestra oddala się od Interu, cała naprzód po Paza! (3)

24.06
00:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.10.2010 o 20:29 przez mati1908
mati1908
jest bardzo pożądany, ale w to bardzo powątpiewam, żeby trafił do Nas, ponieważ interesuje się nim cały piłkarski świat.
25.10.2010 o 16:32 przez sas111
sas111
adipetre10---&gt; czyli real skladal oferte o wartosci lydki Bale'a za Maicona a taka oferte Moratti traktowal bardzo powaznie..<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> a chyba nie twierdzisz ze Bale jest bardziej wartosciowym zawodnikiem niz Maicon<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> mozesz mowic co chcesz np ze Gareth jest bardzo utalentowany i mlody a ja Ci i tak powiem ze nie jest on wart 35 milionow bo np jest jeszcze gorszy niz Balottelli czy Aguero ktorzy sa w podobnym wieku. Wedlug mnie kwota 45 milionow jest adekwatna do umiejetnosci Sergio Ramosa albo Philipa Lahma. co wiecej uwazam za Bale obecnie jest na poziomie naszego Santona i nie warto wydawac takiej kwoty na tego zawodnika w co i tak nie wierze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.10.2010 o 10:14 przez piter0806
piter0806
według mnie to raczej Bale nie przejdzie do Włoch tylko zapewne Realu Barcelony czy Chelsea
24.10.2010 o 10:12 przez SlimShady
SlimShady
Ten grajek na lewą obronne byłby najlepszą chyba opcją, koleś ma moc w ofensywie, ale sam mówi, ze lepiej sie czuje sie jako lewy obrońca niż skrzydłowy wiec u nas nie byłoby problemów, w tym chyba momencie mieliśmy by najlepsze boki obronny świecie
24.10.2010 o 00:58 przez MatiInter
MatiInter
byloby cudownie gdyby do nas trafil ale watpie zeby tak sie stalo
24.10.2010 o 00:38 przez adipetre10
adipetre10
25 mln to jest warta lydka Bale'a, caly Gareth to conajmniej 45 mln.
24.10.2010 o 00:19 przez pietrasowy
pietrasowy
tzn jest jeszcze młody ;D
24.10.2010 o 00:14 przez pietrasowy
pietrasowy
@ hQ - po co City kolejny skrzydłowy? Silva, Milner, SWP, Adaś. styknie. <br />
<br />
a Bale jest już młody, ale i ma solidne podstawy, ta sama półka co Pastore czy Jojo. przyszła gwiazda światowej piłki. dawać go, ofensywny kwartet bale-wes-e2-milito to bylaby niezła miazga.
23.10.2010 o 23:44 przez Cny
Cny
United też nie szaleje z kasą, bo mają potężne długi. Rooney'a zatrzymali, bo generuje sporo kasy, przyciąga sponsorów, gdyż jak wiemy obecnie on jest najpopularniejszym brytyjskim piłkarzem. Po sprzedaży CR mieli sporo pieniędzy, a nie szaleją z zakupami właśnie z powodu kłopotów finansowych.
23.10.2010 o 22:52 przez kiko10
kiko10
jeden telefon od Giggsa i Bale leci do redknappa by ten puscil go do United...a ze pieniadze sa chyba nie musze nikogo przekonywac po ostatniej aferze z Rooneyem.
23.10.2010 o 22:50 przez Cny
Cny
Real za Maicona dawał 28M, więc nie wyskakujcie z kosmicznymi cenami za Bale. Za 22 mogliśmy mieć Mescherano, a ten gra w Barcelonie. Więc Massimo nie wyrzuci 25M na Bale, tym bardziej, że będzie kierował się tym, że mamy Chivu, młodego Santona, który musi grać na lewej, bo na prawej nie ma szans i w obwodzie jeszcze Il Capitano. Po cichu liczę, że z Mascherano będzie historia jak z Czyhgryńskim i Barca odda go za pół ceny po sezonie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
Coutinho: No i co z tego, że &quot;MŁODY&quot;, jeśli Inter to nie jest miejsce raczej dla młodych graczy, tylko już dla takich, którzy są ułożeni piłkarsko. Może Benitez będzie próbował to zmienić, ale dla mnie nie kosztem rzędu 25M za jednego piłkarza. Nigdy nie będziemy Arsenalem, Ajaxem, czy Barceloną, które to mogą sobie wprowadzać co roku dwóch młodych piłkarzy, bo stoi za tym system szkolenia albo doskonały zmysł Wengera w przypadku Realu. Mou zbudował system szkolenia, który efekty przyniesie za kilka lat, jeśli w ogólne przyniesie.
23.10.2010 o 22:31 przez kretu10
kretu10
Mówi, że chce zostać? Jak żaby albo Barca zaproponują to od razu się zmieni śpiewka. Oczywiście mogę się mylić co do chłopaka, ale też dziwię się dlaczego wszyscy(a przynajmniej zawsze broniąca głupoty większość) podnieca się tymi dwoma klubami z półwyspu iberyjskiego?
23.10.2010 o 22:03 przez Il Principe.
Il Principe.
walić nawet 40 mln. MM nie będzie w tym okienku chyba taki zły wujek.
23.10.2010 o 21:43 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
35 + Muntar
23.10.2010 o 21:43 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
byloby pieknie, 20 + muntar+ amant i jest nasz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.10.2010 o 21:39 przez piotrekninter
piotrekninter
25mln, no way, Tottenhaam zechce min 30-35, a my i tak zaproponujemy 5 i Muntar,wiec nie ma szans
23.10.2010 o 21:34 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie możemy odpuścić
23.10.2010 o 21:28 przez Dominho
Dominho
Ale mimo to warto go kupić bo jest naprawdę wartościowym, dobrym i MŁODYM graczem, a takich u nas, mistrzów Europy trza <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.10.2010 o 21:14 przez hQ
hQ
Milan nie ma na niego kasy. Poza tym i tak wpierdzieliłby się nam jakiś klub typu City więc szanse na jego transfer do nas nie są duże.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się