Plotki transferowe

Dos Santos nowym celem Interu? (37)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
655
37

Zaskakujące doniesienia napływają z Anglii: według tamtejszych mediów działacze Interu Mediolan są bliscy pozyskania Giovaniego Dos Santosa. Skrzydłowy Tottenhamu był w minionych dniach łączony z przenosinami do Serie A, jednak wśród potencjalnych nabywców wymieniano Milan oraz Genoę. Teraz zdaniem brytyjskich dziennikarzy najbliżej pozyskania 21 – latka są właśnie Mistrzowie Europy.

 

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Marco Branca chce, oprócz Giuseppe Scullego, sprowadzić jeszcze jednego zawodnika do linii ataku zespołu Nerazzurrich. Właśnie Meksykanin (posiada także hiszpański paszport) wydaje się być momencie kandydatem numer jeden do gry w zespole Rafaela Beniteza. Dos Santos jest obecnie wyceniany na około 6 mln euro. Sam zawodnik miałby podpisać z Mediolańczykami pięcioletni kontrakt, na mocy którego zarabiałby 2 mln euro rocznie.

 

Zarówno trener Interu, jak i prezydent Moratti dali już zielone światło Brance na zakup skrzydłowego Kogutów. Co więcej, sam zainteresowany przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w Serie A – Jeżeli opuszczę Tottenham, to chciałbym przenieść się do Włoch. Moim zdaniem jest to bardzo mocna i wymagająca liga – stwierdził Dos Santos.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.08.2010 o 11:11 przez mati1908
mati1908
ja bym go bardziej chciał niz tego Sculliego
17.08.2010 o 10:47 przez crisinter
crisinter
dobry jest
16.08.2010 o 23:27 przez Mateusz17
Mateusz17
A i jest w mojej top 3 młodych zawodników Javiera Hernandeza zgarnoł Man uTD o Neymara się biją Chelsea z Realem i jest jeszcze własnie Dos Santos (Balo na 4 miejscu)<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
16.08.2010 o 23:23 przez Mateusz17
Mateusz17
Tak tak tak Lamatico nie tylko ty się nim podniecasz,gosc jest zarąbiscie szybki super drybluje niezły strzał pomysłowy ,wielkia gwiazda ,i ładnie grał na MS! ja jestem za nawet chocbysmy dali z 15mln ejro
16.08.2010 o 19:55 przez Imrahil
Imrahil
za ta cene wziolbym mlodego
16.08.2010 o 18:43 przez Lamatico
Lamatico
To byłoby coś pięknego, zastąpiłbym chyba stronę o Santonie stroną o Dos Santosie. Jestem ogromnym fanem talentu tego zawodnika, świetny, znakomity... Wiem podniecam się, ale to brylant niesamowity brylant, oby to nie była tylko plotka.
16.08.2010 o 17:34 przez microsoft666
microsoft666
Ag. Giovani: &quot;L'Inter mi ha detto che non è prioritario&quot;<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
16.08.2010 o 17:27 przez adriano:)
adriano:)
Niepotrzebny jest nam on. Dla mnie to gwiazda pokroju Quaresmy, który nigdy nie zabłyśnie w wielkim klubie.
16.08.2010 o 17:02 przez pawlittoo
pawlittoo
Kupic i do Genui oddac.
16.08.2010 o 16:54 przez Damian7
Damian7
ja też daje mu zielone światło<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.08.2010 o 16:43 przez Cny
Cny
A ja ciąglę liczę na taką niespodziankę jak w zeszłym roku Lucio. As z worka prawie za darmo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.08.2010 o 16:34 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja jestem na tak,Dos Santos to wielki talent jeszcze nie oszlifowany,mlody i tani za 6 mln wiec nie mialbym nic przeciwko jego tansferowi do nas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.08.2010 o 16:23 przez Freelanser
Freelanser
@Grajas<br />
Tottenham nie jest przeciętnym zespołem.Jestem ciekaw jakby wygląała konfrontacja Londyńczyków z Interem w LM. Oglądam większość meczów Tottenhamu i zaręczam Ci, że grają bardzo dobrą , szybką piłkę. Przeciętną drużyną jest ( jesli chodzi o Premier League) np. Blackburn, Everton czy obecnie Man City ( który jest jeszcze słabo zgranym zespołem).
16.08.2010 o 16:00 przez Interfan17
Interfan17
ja bym go brał z otwatrymi ramionami, młody, tani i z dobrej strony pokazał się na mundialu
16.08.2010 o 15:43 przez microsoft666
microsoft666
u nas tylko Pastore to jest gosc!
16.08.2010 o 15:38 przez Dominho
Dominho
Moim zdaniem nie jest potrzebny tym bardziej, że już kupiliśmy Sculli'ego. Lepiej teraz zakontraktować Mascherano lub innego defensora <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.08.2010 o 15:29 przez piotrekninter
piotrekninter
jestem na tak,tym bardziej ze jest tani,bo co to 6mln jak taki Lewy 4,5 kosztowal<br />
wiele osob chcialo Hamsika,na MS nic nie pokazal,kilka meczow ogladalem Napoli to srednio gral a jaka cena,a za tego mlodego skrzydlowego 6 mln,brac jak sie sprawdzi to jego cena niezle pojdzie w gore,a w reprze Meksyku ktora dobre MS zagrala,byl wyrozniajaca postacia<br />
E2-Milito-Pandev,lawka Biabiany Sculli Santos to mi sie podoba<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
16.08.2010 o 15:29 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Jakby faktycznie był bliski przenosin do Interu to o spekulacjach słyszelibyśmy od tygodnia przynajmniej. A ja jestem na nie
16.08.2010 o 15:20 przez Grajas
Grajas
To takie połączenie Mario i Adriano.Balangowicz + obrażalskie dziecko.Poza tym prezentuje marny poziom piłkarski,nawet w przecietnym Tottenhamie sie nie łapał na ławke a co dopiero mówić o grze.<br />
Na szczęście to tylko plotki.
16.08.2010 o 15:15 przez microsoft666
microsoft666
a moim zdaniem Sculli to ta sama półka co Pandev <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
16.08.2010 o 15:13 przez snuffy
snuffy
odszedł Mario przyjdzie Dos liczba obrażalskich zawodników w drużynie musi byc constant<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
16.08.2010 o 15:10 przez Helton
Helton
w kazdym klubie w ktorym gra stroi fochy
16.08.2010 o 15:07 przez Cny
Cny
Dla niego zdecydowane &quot;nie&quot;. Klika lat temu zapowiadali go na mega gwiazdę i na razie na takiego się nie zapowiada. Za dużo o nim naopowiadano.
16.08.2010 o 15:03 przez pablo77
pablo77
Randama a na jakiej podstawie sadzisz ze ktos sobie poradzi czy nie ? zdecydowanie lepszy on niz zapchaj dziura-Sculli co tez niewiadomo czy sobie poradzi .
16.08.2010 o 14:53 przez Blablarzynca
Blablarzynca
To ja już wolę tylko Scullego. Nie chcę drugiego Manciniego.
16.08.2010 o 14:45 przez brykAs
brykAs
balangowicz z karnetami do wszsytkich dyskotek w mieście. jeśli go sprowadzą to po co oddawali Balo <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
16.08.2010 o 14:45 przez Kermitt
Kermitt
szkoda że to tylko plota
16.08.2010 o 14:32 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Ja bym go sprowadził... <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
16.08.2010 o 14:31 przez Dzyl
Dzyl
Jak najbardziej na tak ! oby to nie było plota. Gość jest dobry, szybki i co ważne młody, niewiele starszy od Balotelliego i ma na pewno lepiej w głowie poukładane. Za 6mln jak najbardziej na tak.

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29489

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się