Relacje

Dwa oblicza Interu (66)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1161
66

Inter Mediolan wymęczył zwycięstwo nad Tottenhamem 4-3. Pomimo wysokiego prowadzenia po pierwszej połowie, w drugiej połowie Mediolańczycy stracili trzy gole i nieomal na własne życzenie pozbawili się trzech punktów. Gole zdobyli: Zanetti, Eto'o (2) i Stankovic, a dla gości trzykrotnie trafił Bale.

 

Mecz rozpoczął się w najlepszy z możliwych dla Interu sposobów. Już pierwsza trójkowa akcja Zanettiego, Coutinho i Eto'o zakończyła się golem. Akcję rozpoczął Capitano, podał do wbiegającego przed pole karne Coutinho, ten oddał piłkę Eto'o, a Kameruńczyk idealnie obsłużył będącego już na wolnej pozycji Zanettiego. Argentyńczyk z łatwością pokonał Gomeza strzałem w prawy górny róg. W 11 minucie przed dobrą szansą na podwyższenie wyniku stanął Biabiany jednak został sfaulowany przez bramkarza i sędzia wskazał na rzut karny. Gomez otrzymał za ten faul czerwoną kartkę. W jego miejsce pojawił się Cudicini a boisko opuścił Moric. Jedenastkę na gola zamienił Eto'o. Kolejna ofensywna akcja Interu przyniosła trzeciego gola. Tym razem zamieszanie przed polem karnym wykorzystał Stankovic - Serb strzelił po ziemi nie do obrony. Będący na boisku od niemal 15 minut Cudicini ani razu nie miał jeszcze kontaktu z piłką, a już dwa razy wyciągał siatki. Na 10 minut przed końcem Nerazzurri podwyższyli wynik. Doskonałe prostopadłe podanie od Coutinho na bramkę zamienił Eto'o. Trzeba przyznać iż włoski bramkarz Tottenhamu był blisko obrony tego strzału. W ostatnich minutach dwukrotnie na bramkę rywala uderzał jeszcze Coutinho. Za pierwszym razem jego uderzenie na raty obronił Cudicini, za drugim piłka trafiła w boczną siatkę. Także Brazylijczyk Maicon starał się zdobyć bramkę. W 43 minucie miał dwie szanse na ten wyczyn ale w obu przypadkach obronną ręką wyszedł golkiper gości.

 

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny Inter. Rafa Benitez nakazał chyba swoim graczom całkowią rezygnację z gry ofensywnej co jak zwykle w takich przypadkach bywa, doprowadza do nerwowych sytuacji.
W 51 minucie Gareth Bale przebiegł z piłką niemal całe boisko i ładnym płaskim strzałem zdobył gola honorowego. Nerazzurri przez kolejne minuty kontrolowali grę i sporadycznie dochodzili do klarowych sytuacji. Blisko zdobycia piątej bramki był Santon jednak jego uderzenie zostało sparowane na rzut rożny. Bramki szukał też rozgrywający niezłe zawody Coutinho. Młody zawodnik raz strzelił minimalnie obok bramki, a za drugim razem futbolówka poszybowała nad bramką. Ostatnie 2 minuty meczu to istny huragan w szeregach Interu. Najpierw drugiego swojego gola zdobył Bale. Walijczyk niemal skopiował swój wyczyn z początku tej połowy i na tablicy wyników widniał już wynik 4-2. Od razu po wznowieniu gry Tottenham przejął piłkę, znowu w polu karnym dobrze znalazł się Bale i dokończył swojego klasycznego hat-tricka. Na szczęście po chwili sędzia zakończył spotkanie i uchronił Nerazzurrich przed blamażem.


Będąc bardzo blisko kompromitacji, Inter pokonał Tottenham i stał się samotnym liderem grupy A Ligi Mistrzów. Gdyby nie szybko zdobyta bramka i usunięcie bramkarza Tottenhamu z boiska, Nerazzurri mieliby ogromne kłopoty z uzyskaniem choćb jednego punktu w dzisiejszym meczu. Na razie nie widać jakiejkolwiek poprawy w grze, o ile po poprzednim sezonie można było cokolwiek poprawiać...

 

INTER-TOTTENHAM 4-3 (4-0)


Strzelcy: Zanetti 2', Eto'o 11' (k), Stankovic 14', Eto'o 35', Bale 51', 89', 90'.

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu (17' st 27 Pandev); 4 Zanetti, 5 Stankovic (5' st 39 Santon); 88 Biabiany (30' st 2 Cordoba), 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.
Ławka rezerwowych: 12 Castellazzi, 11 Muntari, 19 Cambiasso, 23 Materazzi.
Trener: Rafael Benitez.

TOTTENHAM: 1 Gomez; 2 Hutton, 19 Bassong, 13 Gallas, 32 Assu-Ekotto; 7 Lennon, 8 Jenas, 6 Huddlestone (35' st 12 Palacios), 14 Modric (11' 23 Cudicini); 3 Bale; 15 Crouch (22' st 10 Keane).
Ławka rezerwowych: 4 Kaboul, 5 Bentley, 9 Pavlyuchenko, 21 Kranjcar.
Trener: Harry Redknapp.

Sędzia: Damir Skomina

 

Żółte kartki: 17' Chivu, 89' Palacios.

Czerwona kartka: 10' Gomes


1-0 Zanetti


2-0 Eto'o (k)


3-0 Stankovic


4-0 Eto'o


4-1 Bale


4-2 Bale

 

4-3 Bale

 

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.10.2010 o 00:09 przez matim23
matim23
La reazione non cancella completamente la superiorità dell’Inter che aggiunge alle reti chiare occasioni di Stankovic, Maicon e Santon. - gazzetta.it<br />
<br />
Dobrze, ze nikt powazny nie czyta tej strony ani Waszych komentarzy. Panowie, na litosc Boska. Owszem, to jest bardzo niepokojace ze tracimy 3 gole grajac 80 minut w przewadze, ze nie dobijamy przeciwnika, ze jeden zawodnik robi wiecej dymu niz palacz z 30letnim stazem ale nie oszukujmy sie, szanowni eksperci:<br />
Moglo sie skonczyc 4-4, ale moglo sie skonczyc 6-0 do przerwy i cos jeszcze w drugiej. I wtedy pewnie zachwytom nie byloby konca. Mimo wszystko Inter dzisiaj pokazal ze jak mu sie pozwal, to potrafi grac z polotem. <br />
<br />
Co natomiast niepokoi, to to ze ten hamulec jest w naszych szeregach, dokladnie na naszej lawce.<br />
<br />
Troche chlodnej glowy nie boli.
20.10.2010 o 23:54 przez adipetre10
adipetre10
Benitez bal sie Lennona i Bale'a, przeciwko wystawil Anglikowi wystawil Santona i to byl dobry ruch, ale wystawienie przeciwko Walijczykowi Cordobe...
20.10.2010 o 23:54 przez MatiInter
MatiInter
super super 1polowa, druga dramacik niestety ale ciesza puknty i pozycja lidera w grupie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.10.2010 o 23:50 przez Mietson
Mietson
Jakby ktoś mi przed meczem powiedział, że nie minie 15 minut a Inter będzie prowadził 3:0 to bym mu powiedział, że jest idiotą <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ale jakby ktoś stwierdził po 1szej połowie, że Tottenham jeszcze strzeli 3 gole.... <br />
Niesamowity mecz. Cieszą mnie punkty dla Calcio.<br />
<br />
A tak w ogóle to nie dałbym Gomesowi czerwonej.
20.10.2010 o 23:38 przez piotrekninter
piotrekninter
aha jeszcze jedno,musze sie przyjrzec grze Bale w obronie bo ze w ofensywie umie grac kazdy wie<br />
Kowalczyk 1 rzecz madra powiedzial,ze nie widzial zeby ktos tak zagral w LM, ja tez nie: 3 strzaly,3 identyko gole<br />
Santon nie wiem czemu Benek go nie wstawia,pare strat mial,ale ladna akcja ,prawie gola strzelil,ten strzal w krotki rog, w obronie z 1 czy 2 sie dal objechac,ale Chivu tez dawal,duzo lepiej wszedl w gre niz Goran <br />
martwi postawa Pandeva myslalem ze na swiezosci szarpnie:0
20.10.2010 o 23:15 przez pomiot
pomiot
Panowie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Ważne są 3 pkt, troszkę smucą stracone 3 brami. Ale ważne, że wygraliśmy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Spokojnie rewanż też wygramy.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.10.2010 o 23:07 przez raffikus
raffikus
i kolejny raz widzimy nieudolne kierowanie zespołem przez Beniteza<br />
zapewne po połowie mieli spokojnie rozgrywać piłkę a tego Nerazzurri widocznie nie lubią<br />
gra defensywna zawsze tak będzie się kończyła...<br />
<br />
czekamy na rewanże...
20.10.2010 o 23:03 przez arokPoland
arokPoland
Dobrze że starczyło zaliczki z 1 połowy, jak tak będą odpuszczać przez cały sezon końcówki to kiepsko to widzę
20.10.2010 o 22:56 przez piotrekninter
piotrekninter
no i nie jest tak pieknie, <br />
1szy gol Wes strata ,zamiast podawac to przekladal,kontra super strzal, brawo Bale<br />
2 bramka zle podanie obroncy nie wiem kogo, Bale i blad Julio ,taki sam strzal, a Julio sie w krotki rzuca<br />
3 znow Bale, wow<br />
Coutinhio swietny mecz,ale komentator przesadza,2 polowa gorsza duzo prostopadlych nie podanych<br />
brak def pom wyszedl,brak Cuchu Motty ktory wszedly za Dejana i zostalismy z obronca Javierem i 2 ofensywnymi pomocnikami, no Muntari niby byl<br />
Pandev oj nic nie wniosl nie biegal,tracil<br />
a moglo byc tak pinknie jakis rekordzik <br />
wazne ze sa 3 pkt i w rewanzu trzeba 1 pkt wywiezc i 1sze miejsce nasze
20.10.2010 o 22:56 przez Bunique
Bunique
Narodzie, spokojnie gole aż tak się nie liczą <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> nie wierzycie w Inter &quot;kibice&quot;? będzie dobrze ważne 3 ptk i postawa w 1 połowie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> kontuzja Dejana i zaczęło się sypać... Taki sport <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> Kołtun pięknie zagrał <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> będą z niego ludzie !
20.10.2010 o 22:50 przez fmlyhm
fmlyhm
Myślałem, że będzie z 10, a tu proszę. No nic, trzy punkty cieszą, pierwsza połowa na 'szóstkę', druga na..<br />
<br />
No i następca Quaresmy się ukazał <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
20.10.2010 o 22:49 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
A ja powiem. że dobrze, że nam wbili 3 bramy Moratti powinien sobie uświadomić że bez wzmocnień to z ławki sami przeciętniacy wchodzą i jest jak jest. Wcale tacy silni i mocni nie jesteśmy. Brawa dla Couthino i Bale - chciałbym go u nas zobaczyć, gracz fenomenalny.
20.10.2010 o 22:45 przez Arcadinho77
Arcadinho77
2 minuty 2 bramki to jest parodia aby triumfator poprzedniej ligi mistrzow tak dal ciala i to jeszcze z druzyna ktora gra w 10 <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> a jak by to byl final CHAMPIONS LEAGUE ? i prowadzili by nasi 1-0 ? niech benio ruszy troche muzgownica ciekaw jestem jego wypowiedzi po meczu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
20.10.2010 o 22:31 przez jarekddz
jarekddz
Spodziewałem się tego w przerwie <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> W II połowie wyszli jakby już wszystko mieli w d*pie ... no nic, wynik jest bardzo dobry, teraz nie przegrać na wyjeździe w Londynie i będzie awans z 1 miejsca <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.10.2010 o 21:44 przez pomiot
pomiot
piotrekninter - Wszystko co napisałeś jest szczerą prawdą<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Benitez powinien dać szansę Santonowi, zwłaszcza że sędzia lubi rozdawać kartki<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .<br />
<br />
Pozdrawiam kibiców Interu<br />
Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.10.2010 o 21:44 przez Darkh
Darkh
no wlasnie Santon powinien wejsc
20.10.2010 o 21:43 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Couthino RZĄDZI! Ten chłopak wymiata, aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 18 lat!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.10.2010 o 21:39 przez piotrekninter
piotrekninter
super fajnie ze nie odpuszczaja<br />
brawo Zanetti pieknie strzeliles, rozumiem ze to obronca ale fajnie jak strzeli od czasu do czasu bramke, bo dzis tak samo jak wymaga sie od E2 gry w obronie,tak samo od obroncy gry w ataku,podan i strzalow<br />
Dejan super, mowilismy czesto ze na seria a jest spoko ale na LM za slaby,dzis narazie rzadzi, nozyce wow Muntari ucz sie<br />
szkoda ze Biabiany nie strzelil sam ,ale podcial ladnie, brawo asysta Wes,chociaz narazie gra slabo<br />
obrona Tottenhamu cieniutko,4 bramka widac bylo ze E2 czeka na prostopadla, a Gallas sie dal latwo ograc<br />
Gomez powinien zolta dostac,a tak po meczu<br />
Chivu niech zejdzie,ma kartke, daj Rafa pograc Santonowi
20.10.2010 o 21:38 przez Omen
Omen
Szczerze to przecieram oczy ze zdumienia<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Inter zaskoczył <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> !
20.10.2010 o 21:24 przez bykuInter
bykuInter
jestesmy najlepsi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> CURVA NORD MILANO 1969<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
20.10.2010 o 21:21 przez pomiot
pomiot
4-0*
20.10.2010 o 21:21 przez pomiot
pomiot
40- ETO TO JEST POPIS INTERU<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.10.2010 o 20:59 przez pomiot
pomiot
3-0 Stanko<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.10.2010 o 20:59 przez bykuInter
bykuInter
3-0 ziomki :-))))) miażdżymy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
20.10.2010 o 20:57 przez pomiot
pomiot
Inter Niszczy brawo<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.10.2010 o 20:48 przez pomiot
pomiot
Capitano*
20.10.2010 o 20:47 przez pomiot
pomiot
Ill Capirano<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
20.10.2010 o 20:47 przez bykuInter
bykuInter
gooooooooooooooooooooool<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.10.2010 o 20:36 przez bloow
bloow
szkoda bramku Gogo, ale przynajmniej ktos moze wejsc z lawki. szkoda Motty myslalem, ze zagra moze w pierwszym skladzie duzo by pomogl. Chivu bedzie dym#ny przez wszystkich dzisiaj tak czuje
20.10.2010 o 20:33 przez Omen
Omen
Skład do przewidzenia.Do Boju!

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 10:13

Ale blokującym takie transfery z Ameryki płd jest jak zawsze oko na Maroko

martins2000 24.06.2026 10:12

Wesleya to chciał jak zwykle parę lat temu Ausilio

martins2000 24.06.2026 10:11

Koniec tematu

martins2000 24.06.2026 10:10

✔️ Marco Palestra al Chelsea. Tutto definito tra le parti. Nella tarda serata di ieri nuova call tra il ragazzo e Xabi Alonso: l’allenatore spagnolo gli promesso un ruolo centrale all’interno del progetto. ✈️ Nel corso della giornata di oggi il calciatore organizzerà la sua partenza per Londra. ❌ Dialogo Inter-Atalanta, inesistente.

Jacenty 24.06.2026 10:09

Roma poinformowała, że Wesley ma dla nich status niesprzedawalny

Jacenty 24.06.2026 10:08

obok Cambiaso, powraca rwnież nazwisko Ndoye. W obydwu przypadkach mozliwa byłaby transakcja wiązana z Frattesim. Nottingham wycenia Szwajcara mna 35-40mln euro. Wraca też nazwisko Dodo.

martins2000 24.06.2026 10:02

Palestra będzie zarabiał w Chelsea 7 mln euro razem z bonusami. [Moretto]

Jacenty 24.06.2026 10:01

w kontekście Carnesecchiego, o którym niegdyś sporo się pisało. Atalanta nie chce go sprzedawać, i mogłaby rozważyć ofertę rzędu 50mln euro.

Jacenty 24.06.2026 09:53

GdS: Curtis Jones - uważa się, że opór Liverpoolu może w niedługim czasie osłabnąć. Duża w tym zasługa piłkarza, który bardzo chciałby rzenieść się do Mediolanu, rozpocząć nowy rozdział nie tylko w karierze ale i w życiu.

Jacenty 24.06.2026 09:51

GdS: Udinese chce 25-30mln euro za Soleta, Inter zatrzymał się na 23. Istnieje silne przekoannie o powodzeniu operacji, wzmocnione porozumieniem z piłakrzem.

Dzonyy 24.06.2026 09:42

Jedyna szansa to byłąby jakby Palestra byl Interista tak jak Skriniar

Claudio 24.06.2026 09:30

też o tym pomyslalem ze stwierdzili, gdy pojawila sie mozliwosc na Paza po rozmowach z Perezem na meczu towarzyskim legend, iż Paz byłby priorytetem i czekamy jeszcze z Palestrą. No ale to już kompletnie domysły. Mają czas niech pracują nad wzmocnieniem kady - byleby tylko nie robili tak chaotycznych transferów jak LH czy Diouf

AveCaesar 24.06.2026 09:26

Ausilio z Marottą wiedzieli, że zostaną zrobieni. Dlatego plotki o Pazie i rozmowy z Perezem. Następnie o kolejnych środkowych obrońcach bo sytuacja z Pazem pewnie taka sama. Oni już zaczęli wydawać pieniądze, które miały być na Palestrę.

Claudio 24.06.2026 09:20

Czyli albo nasi nie dopilnowali na czas transferu i za pewnie sie czuli (zapewnienia ze strony Palestry i Atalanty), albo ewidentnie im się oczy zaświeciły usłyszawszy o dużo większych pieniądzasz z anglii i wszelkie ustalenia i zapewnienia poszły do kosza

Jacenty 24.06.2026 09:17

B) NIKT nie zaplanował wizyt Palestry z #Inter na wtorek (wczoraj) C) #Chelsea zawsze był zjednoczony wokół Palestry (na czele Xabi Alonso), bez dążenia do innych celów (nawet w Serie A)

Jacenty 24.06.2026 09:16

Pedulla: co się wydarzyło od zeszłego czwartku (ekskluzywna wiadomość od @MCriscitiello ) z zapowiedzianą ofertą od #Chelsea na 60 milionów i więcej? Bluesi pozwolili #Inter rozgrywać partię, wiedząc, że weekend będzie okresem przejściowym i znając ofertę na 50 milionów łącznie. Chelsea zrozumiało od agenta Palestry, że Inter zmaterializuje się do środy. Wczoraj po południu złożyło ofertę agentowi, który przekazał ją Interowi. W tym momencie stoły zostały wywrócone do góry nogami. Trzy decydujące rzeczy: A) Palestra NIGDY nie powiedział, że chce tylko Inter, ale że dałby priorytet Interowi w przypadku zadowalającej oferty dla Atalanty. Kiedy stawka wzrosła i wszystko się posypało, nie było już pola manewru. Warto to podkreślić bez udawania, że nic się nie stało. Lepiej ograniczyć się do relacji faktów bez narracji mających usprawiedliwić „chce tylko Inter”. To niesprawiedliwe wobec chłopaka (który nigdy nie wypowiedział tych słów) i wobec samej Inter.

Jacenty 24.06.2026 09:14

D. Mari: Inter nie spodziewał się takiego zakończenia operacji "Palestra". Teraz będzie trzeba dokonać ocen z Chivu. Inter zwraca uwage na Cambiaso, ale jest to całkiem inny profil i potrzeba oceny technicznej takiego transferu.

Cienty 24.06.2026 09:07

nie zrozumiałeś ironii ;)

acmilanowek 24.06.2026 09:05

niektorzy tu wypisuje ze henrique i diouf ogarna - tam nam ogarna ze znowu bodo glimt okaze sie zbyt silne

Cienty 24.06.2026 09:04

zara bedzie carvajal here we go...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625287

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się