Plotki transferowe

Ferguson nie odpuszcza (24)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 15 lat temu
656
24

Sir Alex Ferguson nie ma zamiaru rezygnować ze starań o Wesleya Sneijdera. Holenderski rozgrywający Interu od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Manchester United, w którym miałby zastąpić Paula Scholes'a.

 

Sneijder skomentował już doniesienia angielskiej prasy, mówiąc, że nie ma zamiaru ruszać się z Mediolanu, jednak słowa te najwyraźniej nie robią wrażenia na włodarzach United. Sam Ferguson rzekomo prosił Jose Mourinho o opinię na temat Holendra, która oczywiście była bardzo pozytywna. Spekuluje się, że w najbliższych dniach do klubu z Mediolanu wpłynie oficjalna oferta za Sneijdera, która oscylować ma w granicach 30 milionów funtów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2011 o 19:10 przez Gajdzik
Gajdzik
Spadać od Sneijdera <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
09.05.2011 o 21:00 przez kubcio197
kubcio197
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
30 mln - tyko<br />
no chyba ich pogielo, nigdy nie sprzedamy sneijdera<br />
a nawet jesli to moze dajcie 30mln, naniego no i moze rooneya to go puscimy
09.05.2011 o 19:23 przez SlimShady
SlimShady
Bez Sneijdera nie widzę Interu w grze o najwyższą stawkę. On motorem naszego zespołu. Ani Motta, Stanko czy Coutinho nie rozgrywają i chyba nie będą akcjami jak Sneijder. Owszem możemy an nim zarobić ale czy znajdziemy jego następcę. To obok Xaviego, Iniesty, Lamparta i Fabregasa najlepszy rozgrywający an świecie,a dobrze wiemy że tamtych panów nie wyciągniemy. Kaka, Modric, VdV, Nasri, Ozil, Sahin jednak nie dorównują mu umiejętnością.
09.05.2011 o 18:11 przez SzaQ
SzaQ
Tak jak #4 Lechu napisal, Wesley idealnie pasuje do Interu, wiec nie sadze zeby Moratti(ktory ponoc chce wynikow) mialby sprzedac swojego najwiekszego gwiazdora.
09.05.2011 o 17:09 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Nigdzie się nie ruszy no chyba, że za 50 mln to wtedy ok. Wymieńcie mi dostępnego gracza o podobnych umiejętnościach co Wes za 30 mln. Jakoś nie bardzo mi przychodzą do głowy. Za Fabregasa Arsenal woła 50 więc my za Sneijdera, który wg. mnie gorszy nie jest tak samo powinniśmy wołać.
09.05.2011 o 15:49 przez LOVEINTER
LOVEINTER
Kurcze wdg mnie Sneijder odejdzie do ManUtd:( Ferguson chce tego zawodnika juz bardzo dlugo wiec raczej sie z nim pozegnamy... Na stronie ManUtd tez pisza o Sneijderze wiec to chyba nie sa plotki <a href="http://manusite.pl/?co=aktualnosci&amp;id=27871">http://manusite.pl/?co=aktualnosci&amp;i&shy;d=27871</a>
09.05.2011 o 15:36 przez mati1908
mati1908
90 i niech idzie <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
09.05.2011 o 15:18 przez Blablarzynca
Blablarzynca
On musi z nami zostać na długo.
09.05.2011 o 15:11 przez anett
anett
Za 30mln to mogą sobie pomarzyć. Skoro Wes mówił, że zostanie to tak będzie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Sneijdera trudno będzie kimkolwiek zastąpić, więc myślę, że ewentualna jego sprzedaż to będzie mega pomyłka...
09.05.2011 o 15:02 przez luuki
luuki
Daj se spokój Fergie , Wes zostaje z nami <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.05.2011 o 14:57 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
<a href="http://www.coutinho29.hpu.pl/news.php?readmore=30">http://www.coutinho29.hpu.pl/news.php?re&shy;admore=30</a><br />
Tu pisza ze o wiele wiecej kasy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> wes odejdzie raczej :(
09.05.2011 o 14:13 przez Czarson
Czarson
Mam obawy , że jak MU wyłoży większą gotówkę to Moratti się na to skusi ...
09.05.2011 o 14:00 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
09.05.2011 o 13:56 przez Vancore
Vancore
Malooo
09.05.2011 o 13:16 przez zanetti22
zanetti22
Bez większej sumy i zaklepanego zawodnika o podobnych umiejętnościach ta transakcja to fikcja dla MM. Jeśli chce utrzymać Inter w czołówce światowych klubów to na głupie ruchy transferowe pozwolić sobie nie może.
09.05.2011 o 13:15 przez eldoka
eldoka
musi zostać FORZA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> @<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.05.2011 o 13:13 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Co nagle tak mało proponują<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Przecież wykładali 80 mln € <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> .
09.05.2011 o 12:46 przez mAlEc7
mAlEc7
Wes musi zostać z nami to po pierwsze a po drugie za takiego zawodnika 30 mln funtów to zdecydowanie za mało<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.05.2011 o 12:15 przez Rijo
Rijo
#3 - trochę szacunku dla największego trenera w historii tego sportu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Tak naprawdę Sneijder mógłby być do odstrzału, ale jednak troche za mało te 30mln. Dla mnie 45 minimum. W dodatku MUSIELIBYŚMY kupić nowego Weasleya. I to jest mus!
09.05.2011 o 11:34 przez Fqrve
Fqrve
nie za 30 baniek<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> moze dwa razy tyle i mozna by bylo kupic co najmniej 2 dobrych pilkarzy ale wole go w Interze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2011 o 11:18 przez NOVY
NOVY
za 50 duzych baniek sprzedal bym go... i liczyl bym na BRANKE w scoutingu hehehe za te pienadze mozna nie ejdno kupic;D
09.05.2011 o 11:14 przez Lechu
Lechu
Wesley w Mediolanie jest niekwestionowaną gwiazdą i motorem napędowym całej drużyny. Pasuje do Interu i jego filozofii gry. W Manchesterze mogłoby z tym być różnie, dlatego według mnie dla własnego dobra nie powinien się nigdzie ruszać. Jak jednak będzie, pewnie się niedługo przekonamy, bo piłka nożna jest nieobliczalna i nic nie jest na 100% pewne <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
09.05.2011 o 11:07 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Nigdzie nie idzie i tyle niech Ferguson się od niego odje.ie.
09.05.2011 o 11:00 przez Il Colosso
Il Colosso
Wes nigdzie się nie rusza <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się