Plotki transferowe

Fichajes - Coentrao wybrał Inter (38)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 12 lat temu
971
38

Hiszpański portal Fichajes.net podaje, że Fabio Coentrao przybliżył się nieco do Interu. Portugalczyk podobno jest zdecydowany na opuszczenie Madrytu i przeprowadzkę do Mediolanu.

 

Agent piłkarza, Jorge Mendes kontaktował się już w tej sprawie z prezesem Realu, Florentino Perezem. 26-letni piłkarz jest tylko zmiennikiem Brazylijczyka Marcelo na lewej obronie Królewskich i chciałby mieć więcej szans na grę, które z pewnością otrzymałby w barwach Nerazzurrich. W tej sytuacji transfer zawodnika do mediolańskiego klubu pozostaje jedynie kwestią dogadania się między klubami w sprawie ceny.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.05.2014 o 20:30 przez timon
timon
Ci którzy twierdzą że Coentrao jest słaby chyba nigdy go na boisku nie widzieli.A z tymi co jako argument podają grzanie ławy w Realu nawet nie ma co dyskutować, a można się tylko cieszyć że nie mają nic do gadania przy transferach bo bez tych ,,rezerwowych" z Realu pare tytułów mielibyśmy mniej... Naprawdę nie których n9e rozumiem. Koleś grzeje ławe w Realu, więc lepiej wziąć kogoś gorszego płacąc do tego większe siano tylko dla tego że cały sezon był w swoim klubie podstawowym zawodnikiem i na tle swojego średniego/dobrego klubu się wyróżniał... Coentralo dla porównania gdy gra to może i się nie wyróżnia, ale dla mnie ważniejsze jest to że nie odstaje od reszty zespołu, nie jest najsłabszym ogniwem podczas meczu, a mając takich partnerów w składzie jest to dużo większe osiągnięcie niż wyróznianie się na tle średniaków. Do tego akurat z Marcelo przegrałby obecnie każdy lewy obrońca na świecie, a jakoś jego kontuzja nie stała się olbrzymią stratą dla Realu... A Coentalo na wahadłowego by się nadał, zresztą skoro Mazzari zostaje to on będzie decydował kogo chce, a co by nie mówić o Mazzarim to akurat jego nosowi do transferów można ufać...
04.05.2014 o 12:39 przez SlimShady
SlimShady
To byłby mega transfer.
04.05.2014 o 11:22 przez Pawel1992
Pawel1992
Klasowy piłkarz więc jeśli zgłosi chęć odejścia na pewno dostanie wiele ciekawych ofert od bogatszych klubów niż nasz.
04.05.2014 o 01:48 przez Kacperoo
Kacperoo
Kolega niżej ma rację. Coentrao w każdym klubie oprócz Realu byłby w podstawowym składzie.
03.05.2014 o 21:22 przez inter_21
inter_21
Nawet przegrana o miejsce w składzie z obrońcą ze ścisłego topu jakim jest Marcelo chyba ujmy nie przynosi? Jak gra to gra bardzo dobrze. W 99% klubów miałby pierwszy skład. Porównywać go do naszych ogórów to nawet nie wypada:lol2:
03.05.2014 o 19:46 przez El Salvaje Cormoran
El Salvaje Cormoran
@IM99 W takim razie nie pisz geniuszu tego, że ktoś wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie, kiedy grał tylko ze względu na kontuzję mięśnia Marcelo. To że grał "bardzo dobrze" o niczym nie świadczy, bo ostatnie spotkanie ligowe znów grzał ławkę a grał Brazylijczyk.
03.05.2014 o 19:26 przez Emperador_09
Emperador_09
Jeśli okaże się to prawdą to będę niesamowicie szczęśliwy ! :-D Dla mnie najlepsze transfery to Dżeko, Fabio, jakiś dobry prawy obrońca za Dżonego. A może by tak pokusić się o kogoś młodego do ataku ?? Josip Drmic >> ?? >>http://www.youtube.com/watch?v=EnS9QcXASIc
03.05.2014 o 18:04 przez Mateusz17
Mateusz17
Dejwid chyba zapomnial ze to boczny obronca bo mowi ze ma slaby drybling i wrzutki haha z wlasnego krzaczka palisz?
03.05.2014 o 17:27 przez Waccollinio
Waccollinio
Możemy wymienić na jego Nagatomo, bo w wypadku przyjścia Fabio, i pozostaniu japońca to nie ma miejsca dla M'Baye.
03.05.2014 o 17:23 przez Kacperoo
Kacperoo
No i to rozumiem. ;)
03.05.2014 o 16:28 przez Imrahil
Imrahil
dupa a nie wybral, zwykla plota
03.05.2014 o 16:17 przez siemanko94
siemanko94
Coś fantastycznego, zapraszam i czekam z niecierpliwością na dalsze posunięcia :)
03.05.2014 o 16:11 przez Gajdzik
Gajdzik
Z Realu piłkarze u nas się przeważnie sprawdzali, to może z Coentrao byłoby podobnie :)
03.05.2014 o 16:02 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
W ostatnich spotkaniach grał bardzo dobrze geniuszu. To ze nie grał wcześniej nie znaczy ze teraz nie gra, co? Bardzo poprawił swoją grę i nie wiadomo czy w związku z tym Real nie da mu jeszcze szansy
03.05.2014 o 15:44 przez Odet
Odet
właściwie to nigdy nie zgadzam się z kol. Dejwid
ale kto wie czy nie ma racji, bo Coentrao faktycznie może mieć problem z grą w ustawieniu 3-5-2, a Mazzarri innego przecież nie zna.
Skoro Mazzarri zostanie, niech Thohir ścięgnie mu takich piłkarzy jakich trener sam chce (tak jak było w Romie)
Pozdr.
03.05.2014 o 15:29 przez El Salvaje Cormoran
El Salvaje Cormoran
http://www.transfermarkt.de/de/fabio-coentrao/leistungsdaten/spieler_33648.html Jasna cholera, faktycznie gra cały czas. Zwłaszcza w lidze hiszpańskiej :^)
03.05.2014 o 15:26 przez hQ
hQ
Dejwid, Coentrao to najlepszy LO EURO 2012 :D przypadkiem tego nie osiągnął.
03.05.2014 o 15:03 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Zrozumcie, ze on wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Realu. Gra ciagle i myślicie, ze odejdzie?
03.05.2014 o 15:03 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Zrozumcie, ze on wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Realu. Gra ciagle i myślicie, ze odejdzie?
03.05.2014 o 15:00 przez yoda79
yoda79
To byłby skok jakościowy niesamowity... Dejwid odleciał zupelnie.
03.05.2014 o 14:57 przez Rebelde
Rebelde
Dejwid co ty ćpasz chłopie? Coentrao to średniak? Przecież on jest o dwie klasy lepszy od każdego kandydata wymienionego na tą pozycje , którymi ponoć 'interesuje' się Inter. I do tego ma dopiero 26lat, więc najlepsze lata przed nim. Trudno będzie go wyciągnąć , bo formę złapał na koniec sezonu. A kolejka chętnych klubów po niego jest dłuuuuga.
03.05.2014 o 14:57 przez Rebelde
Rebelde
Dejwid co ty ćpasz chłopie? Coentrao to średniak? Przecież on jest o dwie klasy lepszy od każdego kandydata wymienionego na tą pozycje , którymi ponoć 'interesuje' się Inter. I do tego ma dopiero 26lat, więc najlepsze lata przed nim. Trudno będzie go wyciągnąć , bo formę złapał na koniec sezonu. A kolejka chętnych klubów po niego jest dłuuuuga.
03.05.2014 o 14:39 przez Drago194
Drago194
Po jego ostatnich występach w Realu to jakoś tak wątpię w jego odejście, z drugiej jednak strony po tym jak się pokazał ostatnio na 100% nie będzie chciał usiąść na ławce jako zmiennik Marcelo na którego raczej postawi Ancelotti. Podsumowując, poczekamy zobaczymy, transfer byłby mega, ale lepiej się szczególnie na Fabio nie nastawiać.
03.05.2014 o 14:36 przez Dejwid
Dejwid
Nie wiem kto go wylansował, ale osiągnięcia ma marne, jedynie dobry w obronie, ale poza tym to średniak nie nadający się na wingbacka. We wszystkich meczach, które rozegral ma celnosc dosrodkowan 0.3 czyli tragedia, cienki drybling, ale spoko niech bedzie, ze jest cudownym grajkiem.
03.05.2014 o 14:28 przez Till Infinity
Till Infinity
To, że jest zdecydowany na przeprowadzkę do Mediolanu jeszcze nie oznacza, że do Interu. Tym bardziej, że Milan też go chce, a mają łysego od transferów. Choć nie ukrywam, że fajnie się czyta o takich nazwiskach łączonych z Interem. Dżeko, Hamsik, Coentrao... Oby to wszystko byłoa prawda i nie skończyło się na Niltonie i Dembie Ba.
03.05.2014 o 14:12 przez bupalek
bupalek
Zobaczymy jak przyjdzie lipiec-sierpien i wtedy sie przekonamy :>
03.05.2014 o 14:07 przez Granat105
Granat105
My damy im Nagatomo + 10 melonów i gra muzyka :)
03.05.2014 o 13:49 przez Janosv360
Janosv360
To by było coś jak by do nas zawitał :)
03.05.2014 o 13:30 przez Kondzik
Kondzik
Chyba jednak nie prawda bo przedluza kontrakt i ma grac za Marcelo...
03.05.2014 o 13:29 przez niproxdk
niproxdk
mam nadzieje że się dogadają

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się