Plotki transferowe

Gasperini: "Sculli piłkarzem Interu" (39)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
833
39

To już praktycznie pewne. Trener Genoi CFC, Gian Piero Gasperini,  ogłosił, że Giuseppe Sculli został piłkarzem Interu Mediolan.

 

"Sculli jest już piłkarzem Interu, praktycznie odchodzi" - powiedział Gasperini.

 

W obliczu tych słów, choć na oficjalne potwierdzenie transakcji ze strony Nerazzurri możemy jeszcze nieco poczekać, trudno wątpić w to, że krótka historia transferu Scullego zakończy się kolejnym już interesem Interu z Rossoblu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.08.2010 o 12:22 przez bloow
bloow
Patrze z perspektywy Milito i Motty, ale coś mi sie wydaje ze t bedzie nie wypał, zapchaj dziura, wieczny zererwowoy,.
05.08.2010 o 12:11 przez Seba
Seba
Preziosi zdementował te doniesienia więc jest szansa, że jednak do nas nie trafi.
05.08.2010 o 12:11 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Może byśmy jakaś petycje przeciwko temu transferowi zrobili? bo to jest jakiś joke
05.08.2010 o 11:58 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem że to sie tak skończy, za szybko sie to działo wiec musiało tak sie to skończyć, ale nie rozumie tego, skoro chcemy bronić i walczyć o trofea dlaczego wzmacniamy sie takimi nie ma co sie oszukiwać średnimi zawodnika. Ten zawodnik na lawę dobry, duże nie kosztuje, ale ma 29 alt i nic nie osiągnął a także jego statystyki nie powalają. Milito i Motta byli gwiazdami genui wiec nic dziwnego ze ich ściągnęliśmy, ale Sculli to żadne wzmocnienie, ewentualnie uzupełnienie. Coś misie wydaje, jak będziemy grali 4-2-3-1 to chyba Pandev będzie podstawowym zawodnikiem, anie ma co sie oszukiwać gra nie kiedy w kratę. Szkoda, ze nasi zapomnieli o Cassano po cichu liczyłem na niego.<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Nie rozumiem naszej taktyki transferowej zamiast wzmacniać sie an przyszłość dobry zawodnikiem w wieku 23-27 kupujemy kolejnego 30 latka, porażka z naszej strony i my jesteśmy klubowymi mistrzami europy.<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
05.08.2010 o 11:35 przez Mate1908
Mate1908
Prawda taka, że lepszy on niż nikt. Jako uzupełnienie składu może być. Pozostaje liczyć na to, że nasza zabójcza trójka (Eto'o, Milito i Pandev) będzie w wysokiej formie. W razie czego na ławce będzie Biabiany, Sculli i ewentualnie Coutinhio, który całkiem nieźle poczyna sobie na skrzydle.
05.08.2010 o 11:10 przez Magiq
Magiq
Wole Sculliego niż kolejne wielkie gwiazdy typu Quaresma czy Mancini którzy pobierają wysokie gaże za siedzenie na trybunach albo tego gamonia co fochy strzela co chwile mario.Mam nadzieję że będzie nie tylko uzupełnieniem kadry ale jej sporym wzmocnieniem.Duże nadzieję pokładam w Coutinho i Pandevie,poza nimi są Eto'o i Milito tak więc nie widze potrzeby ściągania zawodnika o statusie &quot;gwiazdy&quot; bo po prostu nie ma dla niego miejsca.
05.08.2010 o 10:45 przez 1+8
1+8
Calabria jest teraz na topie więc on chyba nammoże tylko chody u nich załatwić, bo piłkarsko go nie widzę
05.08.2010 o 10:40 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja nie bylem i nie jestem za tym transferem,Sculli moze sobie nie poradzic u nas i ze wzmocnienia zespolo wyjdzie nam ze bedzie to kolejny zbedny zawodnik,a takich u nas nie brakuje,choc chcialbym sie mylic i obym sie mylil<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
05.08.2010 o 10:30 przez mati1908
mati1908
ten zawodnik jest za słaby na Inter
05.08.2010 o 10:13 przez kadrian89
kadrian89
Nie porównujmy tego transferu z transferem Milito i Motty, prosze Was ;]. <br />
<br />
Ciezko sie cieszyc, gdy w miejsce utalentowanego 19-latka przychodzi 29-letni Sculli. Skorzystamy finansowo, ale chyba niekt z nas nie spodziewal sie po takim sezonie sytuacji, w ktorej Inter bedzie oszczedzal tak bardzo ;|. <br />
<br />
Nie robmy sobie drugiego Milanu. Mam nadzieje, ze chociaz Mascherano oslodzi nam troche sytuacje, bo po sprzedazy Maicona nie wierze w zaden swietny transfer. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.08.2010 o 09:56 przez Maxi-well
Maxi-well
Nie ma to jak niespodzianka z samego ranka, nie wygląda to może zbyt obiecująco, ale czy wyglądało to tak w przypadku Milito i Motty? Czas pokaże co z tego transferu wyniknie.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.08.2010 o 09:37 przez mediolan8
mediolan8
Znając Brancę czuję że będzie to drugi Diego Milito<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.08.2010 o 09:33 przez 4letniStefan
4letniStefan
Zobaczymy co pokaże. Ja wierzę, że będzie bardzo przydatnym uzupełnieniem składu. No i w końcu transfer Włocha.
05.08.2010 o 08:56 przez hbk
hbk
Z tego co wiem to on cyha czesciej gra na prawym skrzydle, niz jako typowy napastnik. Tylko, ze tam takze gra Biabiany i w ofensywie zaczyna robic sie tlok sredniakow. Na pocieszenie mozna dodac, ze jest on Wlochem, nie kosztowal duzo, a ostatni zawodnicy, ktorych sprowadzalismy z tego klubu sprawdzili sie, wiec moze nie bedzie tak zle.
05.08.2010 o 08:52 przez Kropasz
Kropasz
Jeżeli on przychodzi w miejsce Balotellego to robimy interes życia...
05.08.2010 o 08:35 przez brykAs
brykAs
już go nie lubię :( po co nam ktoś kto będzie wiecznym rezerwowym ? nie wierzę że Sculli powalczy o miejsce z Eto'o, Pandevem Sneijderem
05.08.2010 o 08:21 przez samueletoo
samueletoo
haha lol ale zaufajmy brance <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> oby to nie był 2 quaresma<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
05.08.2010 o 08:09 przez przemo1987
przemo1987
pierwsza porażka interu w nowym sezonie <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> ale bym bardzo chciał żeby był drugim julio cruzem
05.08.2010 o 02:09 przez lewandowski
lewandowski
Możliwe <br />
Ale ten transfer to porażka <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.08.2010 o 01:45 przez Ynter
Ynter
Kiedy jak kiedy, ale teraz, po wygraniu potrójnej korony, spodziewałem się <br />
<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> TRANSFERÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓW<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <br />
a nie<br />
transferóFF<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
Jeśli to ma być zastępca Mario, to aż się boję pomyśleć kto zastąpi Maicona, Wasilewski?
05.08.2010 o 01:16 przez FcDavids
FcDavids
<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Giuseppe_Sculli">http://en.wikipedia.org/wiki/Giuseppe_Sc&shy;ulli</a><br />
Tu już jest naszym zawodnikiem...<br />
A statystykę ma bardzo bardzo przeciętną jak na napastnika...
05.08.2010 o 00:42 przez lewandowski
lewandowski
Co to jakaś pomyłka.... ,ale trudno może Branca miał racje sprowadzać go . Musi być pewny że będzie dobrze grał dobrze że kosztował tylko 5 mln czy tam 6 mln .<br />
Ale dla mnie transfer to jakaś porażka <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
05.08.2010 o 00:41 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Ja nie mogę jeszcze Maicona sprzedadzą i jakiegoś patałacha następnego w jego miejsce sprowadzą i już po wszystkim. Patrząc na transfery zastanawiam się kto wygrał wszystko w tamtym roku. Niewiem o co chodzi ale Moratti już przegina pałę. Idziemy śladami Milanu niestety.
05.08.2010 o 00:34 przez Arcadinho77
Arcadinho77
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
05.08.2010 o 00:34 przez Harvester
Harvester
My wygraliśmy wszystko w tamtym sezonie... Eh...
05.08.2010 o 00:34 przez Belweder
Belweder
no trudno <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> Witamy w Interze <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.08.2010 o 00:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Cóż można powiedzieć... witamy na pokładzie!
05.08.2010 o 00:09 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Forza Bomber di Calabria<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.08.2010 o 00:04 przez MiRas.
MiRas.
Póki co dla mnie to jest transfer na miarę Luciano, czy Marco Ferrante. Obym się mylił.
05.08.2010 o 00:00 przez Pablusso
Pablusso
Wstrzymajcie sie. Czas pokaze jak wyjdziemy na tym transferze. Nie zdziwie sie jesli zaskakujaco dobrze.

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się