Gazety włoskie

GdS - Przedłużenie kontraktu de Vrija wciąż możliwe. Holender ma jednak pewne żądania (14)

Źródło: fcinternews.it
20 dni temu
2328
14

Stefan de Vrij wciąż może pozostać w Interze. Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, negocjacje trwają, choć między stronami nadal istnieją rozbieżności dotyczące długości nowej umowy. Holenderski środkowy obrońca w ostatnich dniach musiał pogodzić się z rozczarowaniem po braku powołania na mistrzostwa świata, spowodowanym kontuzją odniesioną w meczu z Bologną.

Tymczasem Inter zaproponował mu przedłużenie kontraktu o kolejny rok, podobnie jak w przypadku Mkhitaryana. Podobnie jak w przypadku armeńskiego pomocnika, propozycja zakłada inne wynagrodzenie niż dotychczas. Nie pensja jest jednak głównym problemem. De Vrij chciałby bowiem podpisać dwuletni kontrakt, a nie umowę obowiązującą tylko przez jeden sezon.

Z tego powodu rozgląda się również za innymi możliwościami. Gotowość do sprowadzenia Holendra wykazują Olympiakos oraz Al-Hilal, prowadzony przez Simone Inzaghiego. Inter i tak będzie musiał podjąć działania w defensywie, biorąc pod uwagę, że Francesco Acerbi nie przedłuży kontraktu. Podobnie wygląda sytuacja Matteo Darmiana, uniwersalnego zawodnika wykorzystywanego również w formacji obronnej. W notesach klubu nadal znajdują się Oumar Solet i Tarik Muharemović, uznawani za profile odpowiednie zarówno pod względem technicznym, jak i wiekowym.

W planach Interu de Vrij mógłby pełnić rolę piątego środkowego obrońcy. Według samego zawodnika nie stanowiłoby to jednak problemu. Już w minionym sezonie Holender nie miał zbyt wielu okazji do gry. W hierarchii wyprzedzili go Akanji, wskazywany jako następca Acerbiego, oraz wracający do wysokiej formy Bisseck, wykorzystywany po prawej stronie defensywy.

Zobacz też

Il Messaggero - Koné żegna się z Romą (0)

23.05
11:18

GdS - Paz w Realu? Klub może go ponownie sprzedać. Kwoty (2)

23.05
11:23

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.05.2026 o 18:56 przez Paolo87
+1
Paolo87
Powinien dostać ten kontrakt na 2 lata, nie warto go odpuścić i szukać zastępstwa. To jest gość który gwarantuje doświadczenie i jednocześnie odpowiedni poziom kiedy będzie potrzeba.
29.05.2026 o 15:39 przez SlimShady
SlimShady
A to ci pech, mecz z Bolonią o nic i jeszcze kontuzja i nie pojedzie na swój ostatni mundial. Wkurz ogromny Stefan ma
29.05.2026 o 10:51 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Jeszcze trochę i dojdziemy do wniosku, że z każdym emerytem można przedłużyć kontrakt...
Na ławce to nam potrzeba świeżej krwi a nie emerytów. Lubię Stefana ale motorycznie on już nie ogarnia. Potrzeba kogoś młodszego do gry bo mamy 3 podstawowych obrońców i żadnej realnej alternatywy. Solet albo Gila by się przydał.
29.05.2026 o 00:01 przez Damien
+3
Damien
Murem za de vrijem! Dwa lata dać mu u nas, powiedzcie czy pamiętacie kiedy u nas zawiódł? Nie zawodził, teraz grał mało ale jak grał też nie zawodził, chce tu skończyć karierę...zasługuje na to!
28.05.2026 o 20:32 przez inter30
+2
inter30
2 lata dla de vrija ma sto razy więcej sensu jak choćby pół roku dla Mikiego
29.05.2026 o 18:58 przez Paolo87
+1
Paolo87
To on powinien zostać a nie Mkhitarian. Nie rozumiem tej logiki, Mkhitarian ma zostać chociaż jest na równi pochyłej a De Vrij który nie zwodził kiedy grał, jest młodszy, mam odejść? Bez sensu.
28.05.2026 o 20:27 przez pasencjusz88
+1
pasencjusz88
Zostawić
28.05.2026 o 18:26 przez acmilanowek
+1
acmilanowek
skoro acerbi i mkhitaryan mogli grać do tak późnego wieku w Interze to 2 letni kontrakt dla de vrija to nie jest w obecnej chwili coś niewłaściwego a raczej klub powinien okazać mu szacunek i taki zaoferować .
28.05.2026 o 16:33 przez tytusek25
+2
tytusek25
akurat jego jedynego bym zostawił z całej naszej sekcji geriatrycznej. Zna swoje miejsce, zna system, jednak uznan marka, wiek na te oczekiwane 2 lata spokojnie do akceptacji. W dobie wielokroć pilniejszych wzmocnień jedyne rozsądne wyjście.
28.05.2026 o 15:11 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Stefan jest u nas najdłużej . Mam do niego sentyment. Dac mu kontakt 1+ 1 . W ostateczności 2 lata, na odpowiednich warunkach.
28.05.2026 o 12:47 przez Szociq
+4
Szociq
Jedyny z grona Darmian, Acerbi, LH, Fratt, Sommer, Miki, który mógłby faktycznie jeszcze u nas zostać jako zmiennik.
28.05.2026 o 11:09 przez ragnar
+2
ragnar
jest w takim wieku, że może jeszcze podpisać kontrakt 2 czy 3 letni na niezłych warunkach, tak czułem że nie tylko kasa, ale i długość może być problemem
28.05.2026 o 10:49 przez Paolo92
+3
Paolo92
Solidny rezerwowy. Dać mu kontrakt na dwa lata. Akurat obrońców nam brakuje a pozyskiwanie nowych może być zbyt drogie.
28.05.2026 o 09:48 przez Orrin
+7
Orrin
Ja go szanuje nigdy nie robił problemu wzorowy zawodnik powinien dostać te dwa lata kontraktu

Shoutbox

AveCaesar 17.06.2026 15:42

TO JEST MOCNE! 🇨🇵 Marcus Thuram jest podobno nowym głównym ofensywnym celem Realu Madryt! 🤯 Królewscy prawdopodobnie są gotowi zapłacić za niego 70 milionów euro, których oczekuje Inter Mediolan! W końcu na Bernabéu zawitałby napastnik! 🔥 ℹ️ La Gazetta dello Sport

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624852

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się