Relacje

Ładna pierwsza połowa oraz dramatyczna druga... | Inter odpada z rozgrywek Ligi Europejskiej (51)

Źródło: inter.it
ponad 2 lata temu
91
51
fcinter serwisowe

Inter Mediolan prowadził z Hapoelem 2:0 po pierwszej połowie jednak ostatecznie przegrał 2:3 po kuriozalnej drugiej odsłonie gry. Przez taki wynik Inter odpadł z rozgrywek Ligi Europejskiej.

Mecz od początku był prowadzony w szybkim tempie. Już w pierwszych minutach piłka odbiła się od poprzeczki bramki broniącej przez Handanovicia. Chwilę później do groźnej sytuacji doszło pod bramką gospodarzy, niestety żaden piłkarz Interu nie dopadł do bezpańskiej piłki i grę wznowił bramkarz. W 13. minucie genialnym podaniem w kierunku Icardiego popisał się Eder i kapitan Interu nie miał problemu z pokonaniem bramkarza Hapoelu. Przebieg gry wskazywał na to, że Inter był stroną przeważającą. W 25. minucie było już 2:0. Piękną akcją indywidualną popisał się Brozović, który precyzyjnym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza gospodarzy. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od słupka. Po stracie drugiej bramki piłkarze Hapoelu grali coraz bardziej agresywnie. Widać było gołym okiem, że posiadanie piłki było większe po stronie gości. W 45. Minucie żółtą kartę za opóźnianie gry dostał bramkarz Interu, Handanović. Więcej nic ciekawego do końca pierwszej połowy się nie wydarzyło.

W drugiej połowie w dalszym ciągu Inter był stroną przeważającą. Hapoel za wszelką cenę chciał zdobyć kontaktową bramkę, przez co coraz bardziej się odkrywali. W 53. Minucie Icardi mógł strzelić swoją drugą bramkę w tym meczu, jednak piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wróciła na plac gry. Niestety w 58. minucie bramkę głową dla Hapoelu po ładnym dośrodkowaniu strzelił Maranhao. Po tej bramce gra znacznie się wyrównała. W 67. Minucie groźną okazje stworzyli sobie gospodarze, całe szczęście piłka po próbie napastnika Hapoelu piłka nie zmierzała w światło bramki. Straszna rzecz się stała w 68. Minucie, sam na sam z Handanoviciem wychodził Fernandez, niestety bramkarz Interu przy interwencji faulował przeciwnika, przez co sędzia podyktował rzut karny i pokazał drugą żółtą kartkę bramkarzowi gości. W tej sytuacji na boisku pojawić się musiał rezerwowy goalkeeper Nerazzurrich, Carizzo. Niestety Argentyńczyk nie zdołał obronić jedenastki jednak był bardzo bliski szczęścia. Grając w przewadze piłkarze Hapoelu zaczęli przejmować inicjatywę w tym spotkaniu. Gospodarze nadal byli w natarciu, w 82. minucie gdyby nie interwencja Carizzo było by 3:2 dla Hapoelu. Momentami gospodarze miażdżyli Inter, przez co goście głównie skupili się na grze obronnej. W doliczonym czasie gry Sahar strzelił bramkę na 3:2 dla Hapoelu i szansę Interu na awans równały się zero. To była ostatnia akcja meczu. Ostateczny wynik Hapoel 3:2 Inter.

Hapoel 3:2 Inter

Bramki: 58' Maranhao, 71' Nwakaeme, 90+3' Sahar ; 13' Icardi, 25' Brozović

Żółte kartki: Korhut, Maranhao, Bitton, Nwakaeme ; Handanović x2, Nagatomo

Czerwona kartka: Handanović

Hapoel: 1 Goresh; 2 Bitton, 20 Taha, 4 Miguel Vitor, 5 Tzedek, 69 Korhut; 11 Buzaglo, 12 Hoban, 30 Ogu, 9 Nwakaeme; 22 Lucio Maranhao.

Ławka rezerwowych: 55 Haimov, 3 Turjman, 7 Radi, 8 Ghadir, 14 Sahar, 17 Ohayon, 21 Shabtal.

Trener: Barak Bakhar

Inter: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 5 Melo; 87 Candreva, 19 Banega, 23 Eder; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 15 Ansaldi, 27 Gnoukouri, 44 Perisic, 99 Pinamonti.

Trener: Stefano Pioli

Zobacz też

Lautaro Milan

Milano siamo noi! Inter wygrywa Derby 3:2! (68)

17.03
19:22
Danilo D'Ambrosio

Nareszcie bramki i wygrana na Meazza! Inter 2:1 Sampdoria (28)

17.02
17:33

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.11.2016 o 03:49 przez karisparis
karisparis
http://ukrytetyperstwo.blogspot.com/ Wczorajszy kupon z wielkim kursem trafiony! codziennie trafiają kupon! a na dzisiaj kupon kurs 20-100 juz dostepny i SPECJALNA PROMOCJA DOSTEPNA NA DZIS ! POLECAM ICH !
25.11.2016 o 21:39 przez xvierny
xvierny
SORKI MIAŁEM NAPISAĆ OD DRUGIEJ POŁOWY
25.11.2016 o 21:38 przez xvierny
xvierny
CZY TYLKO JA MIAŁEM WRAŻENIE ŻE Inter GRA W CO NAJWYŻEJ W 9TKĘ ?? OD PIERWSZEJ POŁOWY ICARDIEGO W OGÓLE PRZY PIŁCE NIE WIDZIAŁEM !! !! ON CHYBA ZSZEDŁ ZAMIN WYSZEDŁ Z SZATNI. MASAKRA GOŚĆ GRA NA ATAKU I STRZELA DOPIER WTEDY GDY MU PODAJA IDEALNĄ PIŁKĘ I NIC WIĘCEJ NIE DAJ E ZESPOŁOWI.... CZY WREŚCIE SIĘ OBUDZĘ TE NASZE TRENEJRY I DAJĄ TAM JOJO LUB BARBOSE ?? !!
25.11.2016 o 18:08 przez lena182
lena182
Jak trzeba mieć nierówno pod kopułką aby n@pierd@l@ć na Pioliego po tym meczu?! Ja wiem że niektórzy na naszej ławce nie widzą nikogo innego poza Simeone i Jose ale otrząśnijcie się ze swojego gówni@nego snu ;) Pioli jest naszym trenerem a tamci dwaj panowie w obecnym sezonie kuleją w swoich ligach choć miało być zupełnie inaczej :P

Coś co zrobił Handanović zasługuje na wyróżnienie :D lubię gościa i szanuję za to że nie ucieka od nas ale grać na czas w pierwszej połowie? naprawdę? oczywiście cała drużyna zagrała do dupy drugą połowę i tylko Carrizo był jak z innego lepszego świata ale to też dzięki temu że kopacze z izraela obijali go niemiłosiernie :) Pioli ma doskonały materiał szkoleniowy do przeglądnięcia po tym meczu :) coś co kibice wiedzą od dawna... sfera mentalna, mentalność zwycięzców w naszym "drimtimie" leży i nie kwiczy... już nie oddycha ;) dobrze się jednak stało że czeka nas mecz o nic... jak to mówią sukces rodzi się w bólach a baty od Hapoelu nasi mam nadzieję obiorą jako solidne lanie ;)
25.11.2016 o 18:08 przez El_Przemo
El_Przemo
czy to sie nigdy nie skonczy ?
25.11.2016 o 16:12 przez Gustav 91
Gustav 91
Panowie sprawa wygląda następująco. Juve w LM wychodzi z pierwszego miejsca podkreślamy w LM. Inter w le zajmuje ostatnie miejsce. Przepaść totalna. Co z tego, że jakimś cudem wygraliśmy z nimi jak oni wciąż liderem, a my tylko nędzne 9 miejsce... Teraz Juve rozjechalo by nas.. Ręce opadają.... Wstyd i żenada.... Liga izraelska dla Interu za wysokie progi...
25.11.2016 o 10:48 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Winy nie ma co upatrywać w trenerze bo raz ze trenuje dopiero od 2 tyg a dwa ze z pewnością w przerwie motywowal te nasze gwiazdeczki do jeszcze większego wysiłku ale co z tego jak trener swoje a gwiazdeczki swoje. Druga połowa to kompletny brak chęci i ambicji. Wystarczyło choć trochę zaangażowania aby spokojnie z nimi wygrać. Pierwsza połowa była na prawdę super a ta akcja w której Brożek strzelił klasa światowa aż ręce same składały się do oklasków. Ale co z tego jak po przerwie zobaczyliśmy znów stary chjowy Inter ! Psycholog jak nic jest tam potrzebny. Oni nie mają mentalności zwycięzcy czyli tego co wypracował Mourinho a zaprzepaslili jego następcy ! Lm widzę ze będzie ale jak wejdą te zmiany czyli 4 drużyny z serie A chyba ze na prawdę nastąpi wstrząs i zarząd zajmie się obrona i bokami obrony a nie kolejnym skrzydłowym do tego niewartego swojej ceny jak dla mnie
25.11.2016 o 10:26 przez inter_21
inter_21
Nie spodziewałem się zbyt wiele po Piolim ale żeby stosować identyczne ustawienie, taktykę i generalnie popełniać wszystkie te same błędy a w dodatku nie zrobić nawet małego kroku w kierunku poprawy mentalności to trzeba być skończonym idiotą i kompletnym amatorem. W sumie co się dziwić chłopek kiedyś mógł tylko pomarzyć o Interze a tu nagle dostaje robotę to już to jest dla niego spełnieniem życiowym. Za chwilę powtórka w lidze tzn rypanie bezsensowne 433 bez wiary w zwycięstwo
25.11.2016 o 08:48 przez szmalo
szmalo
Wstyd i hańba, piłkarzyki !! !
25.11.2016 o 07:40 przez mateuszzajac
mateuszzajac
Zwolnić Pioliego, ktos musi odpowiedziec za tą porażkę :)
Efekt nowej miotły działa przeważnie w pierwszym meczu, może by tak zmieniać trenera co mecz? :)
24.11.2016 o 23:47 przez ciechan
ciechan
Dwa słowa -> Przygotowanie fizyczne
24.11.2016 o 23:37 przez Indonazionale shanghai
Indonazionale shanghai
Myślałem że poziom żenady został już wcześniej osiągnięty przez ten klub ale dzisiaj przebilo wszystko....nie żebym płakał z tego powodu
Gdzie te straszenie chińskimi pieniędzmi i 'powrót na należne Interowi miejsce'
Inter właśnie teraz jest na swoim miejscu i nawet dupa sprzedana chinolom nic nie da w styczniu Berarrdi Bernardeschi i Bóg wie kto jeszcze i bozyszcze Gabiniegol będzie miał z kim grać w pokera na ławie
FORZA INDA !! !
24.11.2016 o 22:31 przez pluto11
pluto11
Pierwsza połowa napawała optymizmem jak widziało się jak klepali piłką to aż oczy człowiek przecierał ze zdziwienia, ale to co odstawili w 2 połowie to jest jakaś kpina z kibiców co oni myśleli że mecz mają wygrany czy co. Trzeba im po tygodniówce obciąć to może się nauczą biegać przez 90 minut. Jednym słowem CIOTY.
24.11.2016 o 22:25 przez Drakan83
Drakan83
Ale o co chodzi...niech dołożą Icardiemu jeszcze ze 3 miliony...może będzie lepiej i inni dzięki temu też zaczną lepiej grać...
nie rozumiem dlaczego kolejny trener gra taką samą qrwa taktyką jak poprzednicy...to się qrwa dla normalnego kibica tego klubu w głowie nie mieści...ale chyba my wszyscy jesteśmy po :cenzor: , że tyle wytrzymujemy :D
24.11.2016 o 22:01 przez interista28
interista28
trzeba sciagnac klasowego trenera i wy :cenzor: pol kadry na zawodnikow ktorzy beda walczyc przez cale 90 minut ,a nie 45 minut ,bo inaczej bedzie dalej padaka w tym klubie.Patrzac na kadre to jest Ok ale jako zespol to oni nie istnieja.Zadnego stylu gry ,utrzymanie sie przy pilce . Cos na zasadzie albo cos wyjdzie albo nie to porazka.Zlepek indywidualistow bez wyrazu.Tutaj trzeba konkretne dzialania zrobic i wy :cenzor: takich capow jak Ambrosio,Nagatomo,Melo ,Carrizzo,Gnoukari,Palacio ,Ranocchia,Murillo ,Santon bo to zadna gwarancja na wygrywanie.Boki obrony Interu kompletnie nie istnieja w ofensywie i obronie.
24.11.2016 o 21:56 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Może chińczycy zadzwonili w przerwie aby jednak sobie opuścili Le ?? ;) a tak na serio to na miejscu Chińczyków zrownalbym ich z ziemią ! Atak po przerwie siadł ale w porównaniu do beznadziejnej pomocy i boże ty mój obrony która przypominała bardziej ta z występów ranocchi i jakiegoś jego brata bliźniaka. Miranda kolejny słaby mecz. Murillo juz zupełnie się zatracil. Zamiast się dalej rozwijać bo ma zadatki na jednego z najlepszych obrońców świata to gra wariata i chyba zaczął kumplowac się z ranocchia widzac ze czy się coś gra czy chja się gra to i tak w tym klubie idzie sporo zarobić :/// qwa
24.11.2016 o 21:44 przez Chuchu
Chuchu
Ciężko to nawet komentować.
24.11.2016 o 21:37 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Forza Hapoel
24.11.2016 o 21:37 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Qrwa dobrze ze nie ogladalem :D
24.11.2016 o 21:30 przez boniunio
boniunio
Frajerstwo przez ogromne FRR !! W drugiej połowie to miałem wrażenie jak by cioty swoje jaja w szatni zostawili ZERO ambicji, człapali się po boisku jak takie kurvy !! Candrevie to nawet nogi się nie chciało wystawić to piłkarza biegnącego obok to jest kpina !!
24.11.2016 o 21:27 przez petric
petric
Pizdziec masakra
24.11.2016 o 21:25 przez MwMw
MwMw
Zaorać to wszystko... co za łaki jedne...
24.11.2016 o 21:24 przez interista28
interista28
brak slow na temat tych grajacych szmaciarzy.Jako kibic ogolnie wloskich zespolow moze i dobrze sie stalo ze Inter odpadl z rozgrywek europejskich bo takimi meczami przynosil tylko WSTYD dla Wloch.Juz wolalbym Torino ktore godnie reprezentowalo kluby Serie A w zeszlym sezonie.
24.11.2016 o 21:17 przez SETE
SETE
Szalony Inter , trzeba zmienić hymn bo jest prawdziwy
24.11.2016 o 21:15 przez Omen
Omen
Lipiński w przerwie powiedział,że spodziewa się "Pazza Inter"No i wykrakał... Wstyd...
24.11.2016 o 21:14 przez IlCapitano
IlCapitano
Oglądałem od pierwszej do ostatniej minuty i nie zawiodłem się! Hit pierwszej klasy, beka wręcz irracjonalna :D Proponuję rozwiązać klub, jesteśmy pośmiewiskiem świata.
24.11.2016 o 21:10 przez Kebo
Kebo
Hit XD dobrze, że nie oglądałem
24.11.2016 o 21:08 przez Miarus
Miarus
bezwstydne nieroby !! !
24.11.2016 o 21:07 przez Jovetic10
Jovetic10
W 10 mieli większą ochotę do gry niż w 11, nie potrafię tego zrozumieć, jak można dać się tak zepchnąć i to z taką drużyną.
24.11.2016 o 21:04 przez SETE
SETE
To nie chodzi o pieniądze , oni jak nie u nas to mieli by pieniądze gdzie indziej. Po prostu trafiła się od kilku lat grupa ludzi bez przesadnej ambicji , nie ma wodza w zespole który pociagnie drużynę, opierdoli gdy ktoś da dupy. Icardi? To nie jest kapitan na miarę Interu. Widzieliście jak Juve zareagowało wczoraj w sevilli ? No właśnie , tam jest charakter, ambicja i umiejętności a u nas jest KUPA

Shoutbox

Szczupac_FCI 18.03.2019 16:57

taki własnie jest ten Weczyniak ;P

Alfa 18.03.2019 16:55

No na palcach jednej ręki idzie policzyć jego dobre mecze

Michellaga 18.03.2019 16:55

bo gra raczej tak sobie

Michellaga 18.03.2019 16:55

a on cały czas cieniuje ratują go ważne gole

Michellaga 18.03.2019 16:55

liczyłem jak Vecino przychodził że będzie lepszy

Alfa 18.03.2019 16:51

No widziałem dobry wpis na tt, gdyby wesyno był piłkarzem topu to miałby 3 gole do przerwy, a że jest tylko solidny, ma miał jednego

Vancore 18.03.2019 16:50

tyle miejsca w srodku pola nie mielismy z nikim w tym sezonie

Vancore 18.03.2019 16:50

jakby najgo wczoraj gral to ten milan po pierwszej polowie by nie mial po co wychodzic na boisko na druga

Alfa 18.03.2019 16:49

Tak miszel ten de zerbi

Michellaga 18.03.2019 16:45

jak jest zdrowy i gra to sporo daje temu klubowi

Michellaga 18.03.2019 16:44

ale mam nadzieje że radek wróci

Michellaga 18.03.2019 16:44

wczoraj fajnie wyglądał

KŁANIEŚ 18.03.2019 16:44

vecino na najblizsze mecze dalej na poz nr 10 ?

Michellaga 18.03.2019 16:42

De Zerbi?

Alfa 18.03.2019 16:42

A co on trenuje

Michellaga 18.03.2019 16:41

Inter to trudne środowisko do trenownia

Michellaga 18.03.2019 16:41

fajnie to Sass ogarnał ale to mały klub to łatwiej

Michellaga 18.03.2019 16:40

poglądu

Michellaga 18.03.2019 16:40

on nie ma ciasnego pogldu na piłke

Szczupac_FCI 18.03.2019 16:40

Alegri Conte tylko burdelu narobią wiekszego niz jest

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    28

    75

  • 2

    Napoli

    Napoli

    28

    60

  • 3

    Inter

    Inter

    28

    53

  • 4

    Milan

    Milan

    28

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    28

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    21

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 3

    Krzysztof Piatek

    19

  • 4

    Duvan Zapata

    17

  • 5

    Arkadiusz Milik

    15

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 marca

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Fiorentina

Sobota, 16 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 5

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Roma

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Bologna

Niedziela, 17 marca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Frosinone

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Parma

  • FT

    Napoli

    4 - 2

    Udinese

  • FT

    Milan

    2 - 3

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Serie A

Z obozu rywali - spadły pierwsze bomby! (1)

24.01
17:45
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22824

Liczba newsów: 33172