Plotki transferowe

Hidalgo: "Sprawa Burdisso się komplikuje" (13)

Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
349
13

Agent Nicolasa Burdisso, Fernando Hidalgo przyznał, że w jego odczuciu przejście jego klienta do AS Romy jest coraz mniej prawdopodobne.

 

-Zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy umowa może dojść do skutku. Burdisso jest oczywiście niezadowolony z całej sytuacji, ale wie, że nie jest to wina ani Interu ani Romy. Czekamy na sygnał od obu klubów.

 

-W tym momencie Roma może mieć także inne cele. Diego Lugano? Być może.

 

Coraz więcej wskazuje na to, że reprezentant Argentyny pozostanie w drużynie Rafaela Beniteza wbrew swojej woli.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.08.2010 o 12:18 przez SlimShady
SlimShady
Jak Roma nie che nawet dać tych 7 mln to szybko trzeba go gdzie indziej zaproponować. Juve i City sie nim tez interesowały swego czasu tylko,że teraz temat chyba upadł.<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
06.08.2010 o 10:11 przez mati1908
mati1908
w takim razie niech zostanie u nas
06.08.2010 o 00:46 przez Michal_fci
Michal_fci
do City oni by dali 10 chcieli dac 14 a teraz chyba nie daja tyle
05.08.2010 o 22:08 przez Dzyl
Dzyl
Sprzedać go do Juve póki chcą go kupić, nie potrzebny nam on.
05.08.2010 o 22:04 przez piotrekninter
piotrekninter
najlepiej jakby zostal i grzal lawe z Cordoba a Matrix skonczyl kariere i zostal dzialaczem,bo ostatnio za boiskiem sprawdza sie duzo lepiej....
05.08.2010 o 21:12 przez Magiq
Magiq
Tak czy siak za rok będzie po nim bo kończy mu się kontrakt więc albo teraz go opychają albo za rok odejdzie za free.Dla mnie nie robi różnicy co się z nim stanie byle nie trafił do Juve.Niech idzie już do tej Romy za te 6-8 mln.
05.08.2010 o 20:46 przez berniol21
berniol21
Ja go nie chce widziec u nas.
05.08.2010 o 20:33 przez slipdog
slipdog
wiadomo ze w Interze jest nadmiar srodkowych obronców az całych 4 - w tym Materazz i Cordoba młodzi wybiegani w niesamowitej wręcz formie lepiej go oddac za darmo
05.08.2010 o 20:05 przez Michael
Michael
Zgadzam się z sas111, jeśli chce, to obustronnie mogą dojść do zerwania umowy. Tak jak to kolega powiedział, z niewolnika nie ma pracownika. A swoją drogą, to i tak by sobie nie pograł, bo mamy lepszych stoperów, a Interistą to on w ogóle nie jest ani sympatykiem fanów.<br />
Zawsze, gdy oglądałem mecze Interu, popełniał dużo błędów, fakt-strzelił kilka bramek, ale do swojej więcej sobie strzelił, tak dosłownie, jak i metaforycznie i pośrednio.
05.08.2010 o 19:51 przez Tkrauze
Tkrauze
z niewolnika nie ma pracownika !
05.08.2010 o 19:35 przez sas111
sas111
niech sie juz dogadaja bo tylko Inter bedzie tracil na jego pensji.. lepiej szybko to zamknac i skupic sie na WZOMCNIENIACH a nie na sprzedazy i wzmacnianiu sie jedynie pod wzgledem finansowym<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
05.08.2010 o 19:21 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nie. Nie chce go już u nas. Puścić go do tej Romy albo Jufffków. Aby jakąś kase przyzwoitą za niego wyciągnąć
05.08.2010 o 19:18 przez Blablarzynca
Blablarzynca
No i dobrze. Ja za mniej niż 10 nie dawałbym go nigdzie.

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Claudio 25.06.2026 10:46

60 to cena dla promocyjna dla Como

Claudio 25.06.2026 10:45

Wg mnie Paz z bonusami spokojnie wyjdzie 65-70mln

Orzeu 25.06.2026 10:44

Inter ewidentnie czeka z Soletem i Jonesem na to co się stanie ws. Paza

Orzeu 25.06.2026 10:43

pytanie kto po niego zapuka

Orzeu 25.06.2026 10:42

o ile uważam 60 za Palestrę za przesadzoną wycenę tak 60 za Paza to jest realistyczna wycena

Orzeu 25.06.2026 10:42

ja jestem mocno nastawiony

Claudio 25.06.2026 10:40

Tylko nie nastawiaj ie się znowu na tego Paza bo będzie jeszcze większe zesransko jak przy Palestrze.

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625418

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się