Plotki transferowe

Icardi chciał w lecie wrócić do Interu (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 2 lata temu
2905
23

Zgodnie z doniesieniami przedstawionymi przez dziennikarzy Tuttosport, Mauro Icardi w letnim mercato poprosił swoich agentów, aby ci sprawdzili, czy istnieje możliwość jego powrotu do Interu. Nerazzurri wówczas pilnie poszukiwali nowych napastników.

 

Argentyńczyk ma wciąż pozytywne uczucia do mediolańskiego klubu i chciał ponownie zakładać jego barwy. Transfer  trzydziestoletniego już snajpera rozważały inne włoskie drużyny takie jak Milan, Roma czy Juventus, ale dla niego priorytetem byli Nerazzurri.

Ostatecznie do transferu nie doszło, a Icardi ponownie gra dla Galatasaray. W Turcji Argentyńczyk w tym sezonie wystąpił łącznie w trzynastu meczach, w których strzelił jedenaście bramek i zaliczył jedną asystę.

 

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.10.2023 o 22:32 przez SlimShady
SlimShady
To że jest bardzo dobrym napastkiem i potrafi strzelać nie można mu odmówić ale wpakował w telenowele z Wandą Nara i to mu kariere zwaliło, potem przepraszał ale było za pózno. Conte i zarząd go skreślili i sprzedali do Psg gdzie po pierwszym dobrym sezonie zaczoł tracić forme i rozwiódł sue z tą dramababą. W Galacie odzyskał skuteczność ale ludzie przestali go traktować poważnie. Trochę zmarnowany potęciał
06.10.2023 o 10:25 przez Capar
Capar
Dowodzenia i żegnam.
06.10.2023 o 09:34 przez master1986
+1
master1986
no faktycznie skuteczność Icardiego była na wysokim poziomie. Natomiast jak wtedy grał cały zespół? Za Spalla zarówno Inter jak i później Napoli bardzo mocno skoncentrowane było na wysuniętym napastniku stąd gwiazda drewnianego Icardiego czy Oshimena.

Problem Icardiego jest taki, że on bazował tylko na kreatywności zespołu a sam nic nie robił, co przy Lautaro jest bardzo wielkim atutem, więc nie wiem czy z Salerno Icardi wsadziłby 4 bramki bo nie wiadomo czy tyle okazji by było...
06.10.2023 o 09:04 przez SETE
SETE
Mam duże wątpliwości czy te doniesienia Tutto są prawdziwe.
06.10.2023 o 08:48 przez cooba
+2
cooba
Piłkarsko cenię go o wiele wyżej niż Lukaku, Lautaro, Dzeko itp. Ośmielę się stwierdzić, że lepszego napastnika nie mieliśmy, a Interowi kibicuję od prawie 27 lat. Napastnik potrafiący w 26 sytuacjach, jakie wypracowali koledzy w sezonie strzelić 16 goli, Ale... Atmosfera, nieuprawnione ambicje samca alfa, mimo braku Wandy wciąż są czynnikami na nie. Podobnie jak to, że ciężko wyobrazić sobie Mauro w 352.
06.10.2023 o 10:28 przez smerf1600
+1
smerf1600
o kurde serio uważasz go za najlepszego naszego napadziora w przeciągu 27 lat.. ?? To czemu przepadł w PSG, które za jego czasów goliło wszystkich jak chciało aplikując po kilka bramek? Jak PSG się biło o LM to Icardi po jednym meczu w bodaj ćwierćfinale z Atalantą nie podniósł się już z ławki do finału. Fakt chłop nastrzelał przez kilka lat sporo bramek, umie się znależć w polu karnym ale też gdzie mu tam do Ronaldo czy Milito którzy ładowali bramki w finałach europejskich pucharów. Icardi był dobry na podupadającą Serie A, w Europie nikt się o niego nie zabijał, w reprze też zagrał bodaj kilka meczy, miał dobry rok z Galacie i dalej w niej gra, bo nikt go nie chce
05.10.2023 o 22:26 przez kadrian89
+1
kadrian89
Nie ma opcji, kurde faja. Szanujmy sie.
05.10.2023 o 18:14 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Jakby to był FM,to nawet bym go wziął na 3,4 napadziora,ale w normalnej sytuacji,to dziękuje. Za rok wróci Correa,to może wymiana 😅
05.10.2023 o 17:47 przez mroowa111
+1
mroowa111
Umyć podłogę w kiblu tyle on sobie może chcieć
05.10.2023 o 17:19 przez rchemik
+2
rchemik
chyba na zakupy XD
05.10.2023 o 16:56 przez Pjerun
Pjerun
Pomijając aspekty pozaboiskowe to nie jest zawodnik ani do drużyn aspirujących o Scudetto, ani do stylu gry Inzaghiego, ani do 3-5-2. Zawsze uważałem, że jest przeceniany i jego kariera pokazuje, że się chyba nie myliłem. Zawodnik na kluby z miejsc 4-7.
05.10.2023 o 16:45 przez AJ
+2
AJ
Z perspektywy sportowej byłoby to olbrzymie wzmocnienie jednak... Z perspektywy psychologicznej już nie i byłoby to podkopanie pozycji i pewności siebie Lautaro. Jednak jest to były nasz kapitan i ciężko widzę że bez spin by się obyło. Lepiej jest ze został w Galacie, Turcy mają go za pół Boga i wszyscy zadowoleni.
05.10.2023 o 16:41 przez zoniek
+3
zoniek
Ci co hejtują Icardiego przyjęli Lukaku z otwartymi ramionami kiedy ten wrócił z Chelsa gdzie całował jej herb.
Icardi ma o wiele lepsze statystyki od Lautaro i żadne fikołki intelektualne tego nie zmienią.
05.10.2023 o 17:32 przez Nerazzurx10
+4
Nerazzurx10
Różnica między Lautaro i Icardim jest taka, że jeden potrzebuje 10 okazji żeby strzelić 1 gola, a Icardi u nas potrzebował jednej okazji żeby strzelić 3 gole, taka prawda
05.10.2023 o 17:44 przez Chuchu
+5
Chuchu
Z tym że Icardi jak nie strzelił gola, to właściwie wyglądało to jak gra w 10.
05.10.2023 o 16:34 przez Paolo92
+2
Paolo92
"Argentyńczyk ma wciąż pozytywne uczucia do mediolańskiego klubu..."

Jak to "wciąż pozytywne" ?

Icardi trzyma dobry poziom sportowy ,ale wszyscy pamiętamy w jakich okolicznościach odszedł.

Szanujmy się.
Oprócz umiejętności piłkarskich trzeba mieć odpowiedni szacunek do klubu w którym się chce grać.
05.10.2023 o 16:24 przez Orrin
+1
Orrin
Goń się leszczu razem z swoją kobyła
05.10.2023 o 16:19 przez oster
+4
oster
Icardi potrzebował pół sytuacji do zdobycia jednej bramki a pogromca Selernitany musi zmarnować parę setek żeby coś strzelić, jakby Icardi był teraz u nas to bez problemu by strzelał po 35 pranek w samej lidze podejrzewam...
05.10.2023 o 16:23 przez Kokos
+4
Kokos
Oho jest i on naczelny hejter Lautaro, mecz mu nie wyszedł to od razu trzeba pocisnąć, a gdzie wstawka „argentyński Milik”? Po meczu z Salernitana jakoś cicho było
05.10.2023 o 16:39 przez zoniek
+4
zoniek
Nie trzeba być hejterem żeby widzieć, że Lautaro i tak ma gorsze statystyki od Icardiego jeżeli porównujemy ich obu w Interze.
05.10.2023 o 16:54 przez Pjerun
+1
Pjerun
Gdyby Icardi grał teraz w Interze to gralibysmy w 10 przez większość meczów i tworzylibysmy mniej sytuacji i grali gorszy futbol. To jest dobry zawodnik na drużyny 4-7, ale wyżej to nie ta półka. Poza tym on też marnował sytuacje, jak każdy zresztą
05.10.2023 o 16:18 przez Nerazzurri83
+4
Nerazzurri83
Niech wypierdala w podskokach.
05.10.2023 o 16:10 przez Towarzysz
+6
Towarzysz
Not for everyone

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się