Relacje

Wysoka wygrana z Sardyńczykami | Inter 4-1 Cagliari (26)

Autor:
Źródło: inf. własna
11 miesięcy temu
3468
26
Inter wygrana Barella Godin Valero Lukaku

Inter podejmował dziś na własnym stadionie Cagliari. Zespół z Sardynii w ostatnich tygodniach zaliczył spadek formy jednak wciąż był groźnym przeciwnikiem. Antonio Conte jednak zdecydował się na wiele zmian w składzie, dając szansę zawodnikom, którzy nie mieli  dotychczas wielu okazji na grę albo dopiero wracają po kontuzji. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla gospodarzy. Bramki dla Nerazzurrich zdobywali Lukaku, Valero i Ranocchia.

Pierwszą połowę zdominował Inter. Już w 1 minucie meczu, Romelu Lukaku wykorzystał fatalne podanie od przeciwnika, Christiana Olivy, i strzelił bramkę na 1-0. W 12 minucie wydawało się, że Belg podwyższył prowadzenie na 2-0, jednak analiza VAR potwierdziła, że był on na milimetrowym spalonym. Nerazzurri jednak wciąż dominowali i w 22 minucie meczu, Borja Valero wepchnął piłkę do bramki ciałem po tym jak wcześniej z kilku metrów trafił w słupek.

Druga połowa również zaczęła się świetnie dla drużyny z Mediolanu, bo już 49 minucie meczu, Romelu Lukaku, zdobył bramkę głową po rzucie rożnym. Cagliari zaczęło dochodzić do sytuacji. Bliski strzelenia gola był Radja Nainggolan, który trafił w słupek. W 73 minucie, nadzieję gościom przywrócił Christian Oliva, który wykorzystał błędy w kryciu zawodników Interu i oddał mocny strzał na bramkę Handanovicia. W 81 minucie sytuację wyjaśnił Andrea Ranocchia, skutecznie oddając strzał na bramkę głową po rzucie rożnym i tym samym ustanawiając wynik meczu 4-1.

 

INTER (3-5-2): Handanovic; Godin, Ranocchia, Skriniar; Lazaro, Barella, Brozovic, Borja Valero, Dimarco; Sanchez, Lukaku.

Ławka rezerwowych: Padelli, Berni, Bastoni, Pirola, De Vrij, Biraghi, Candreva, Vecino, Agoume, Sensi, Esposito, Lautaro Martinez.

Trener: Conte.

 

CAGLIARI (4-3-2-1): Olsen; Faragò, Walukiewicz, Pisacane, Lykogiannis; Nandez, Oliva, Ionita; Castro, Nainggolan; Cerri.

Ławka rezerwowych: Cragno, Rafael, Klavan, Pellegrini, Cigarini, Birsa, Rog, Joao Pedro, Simeone.

Trener: Maran.

Zobacz też

Nicolo Barella Marcelo Brozovic Szachtar

Inter bez gola i z coraz bardziej skomplikowaną sytuacją w grupie | Szachtar 0-0 Inter (58)

27.10
18:01
Romelu Lukaku Varane Real Sanchez Alexis

Pożegnanie z Europą. Inter - Real Madryt 0:2 (120)

25.11
20:37

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2020 o 17:43 przez Dyl87
+1
Dyl87
W Lidze za niedługo tez tak musi być
15.01.2020 o 09:38 przez SETE
+2
SETE
dokl. Typowy sparing. Cagliari nie miało chyba za bardzo ochoty na jakiekolwiek działanie w tym meczu. Tak to wygladalo.
Z tego meczu zapamiętam, ze pierwszy raz od dawna zdobyliśmy bramke po rzucie roznym.
15.01.2020 o 07:33 przez zanetti22
+1
zanetti22
Taki trochę sparing wyszedł. Poza tym nic nowego się nie dowiedzieliśmy: Lazaro słaby tak jak jego dośrodkowania, zero progresu, Dimarco poza szumem zero korzyści, Sensi potrzebuje czasu by wrócić do formy. Ogólnie na tle mega słabego Cagliari wszyscy zaprezentowali się dobrze albo nawet bardzo dobrze. Taki przeciwnik
15.01.2020 o 00:50 przez internazawsze
internazawsze
Ja tam się nie cieszę że Politano odchodzi
15.01.2020 o 00:29 przez DonDawido
+4
DonDawido
Cofnijcie się na moment o rok z lekkim hakiem.

Nie ma Icardiego, nie ma Perisica.
Nie krzyczymy „Candreva wynocha” co 5-10 minut w meczu.
Chcemy żeby Ranocchia został w klubie.
Borja daje dobre zmiany.
Dajemy pograć naszym młodym wychowankom.
Politano ma lada moment odejść z klubu i większość z nas się z tego powodu cieszy.
Wszystko wskazuje na to, że zaraz kupimy jednego z najlepszych pomocników Premier League.
Jesteśmy raptem 2 punkty za Juventusem.

Co za rok.
Co. Za. Rok.
15.01.2020 o 03:27 przez WTC
+2
WTC
Dokładnie przyjacielu. Niesamowity skok jakościowy, na który składają się:
- mądre zarządzanie
- świetny trener
- dobrze dobrane transfery
- oczyszczenie szatni z szumowin.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i już nie mogę doczekać się następnych lat tak rozwijającego się Interu.
15.01.2020 o 04:22 przez Siwanasaki87
+1
Siwanasaki87
Podpisuje się pid tym
14.01.2020 o 23:57 przez ciechan
+1
ciechan
Wkrótce przyjdzie pewnie Spinazzola , a my już mamy trzech wahadłowych . O dziwo, Dimarco wyglądał dziś zjawiskowo, w porównaniu do Biraghiego. Asamoah to już przeżytek chyba. Ze składu Spalettiego zostanie już tylko Skriniar, De Vrij, Brozo , Handa. W pół roku nasza kadra drastycznie zmieniła kierunek . Wielkie brawa dla Conte
14.01.2020 o 23:36 przez Gajdzik
Gajdzik
Bardzo dobrze, jest wygrana, nie ma kontuzji, na razie zapominamy o PW i wracamy do ligowej rzeczywistości, na początek Lecce, mam nadzieję że bez żadnych niespodzianek, a następnie znowu Cagliari i w SerieA pewnie trzeba będzie się bardziej przyłożyć, ale liczę na komplet punktów do końca stycznia! ⚫🔵
14.01.2020 o 22:52 przez Rebelde
Rebelde
Dobra gierka treningowa, dla zawodników mniej grających czy wcześniej kontuzjowanych, złapią trochę rytmu. Lukaku, Barella i Valero, dzisiaj panowie pokazali klasę.
14.01.2020 o 22:48 przez danielinter
-1
danielinter
Dobrze ze trafiliśmy na Cagliari kompletnie bez formy.Jak patrzalem dzis na Radje to Valero go zjadl i mysle ze czarnoplucny Radja co snuje sobie po boisku rzeczywiście by do taktyki Conte nie pasowal.
14.01.2020 o 22:51 przez Snake86
Snake86
A ja uważam, że na tle swoich kolegów i tak się wyróżniał.
Czasem może się snuje, ale przegląd pola i to jak umie dowalić szybkościowo w kontrze to cały czas fajne atuty plus dobry strzał z dystansu... Z lepszym towarzystwem (np. w naszym składzie) Radek byłby świetnym zawodnikiem. Ale jest jak jest, życie toczy się dalej ;)
15.01.2020 o 07:29 przez Pjerun
+1
Pjerun
Kiedy odchodził Radja pisałem, że to nie tylko ze względu na sytuację pozasportowe. Poprzedni sezon u nas miał dosyć przeciętny, często w drugich połowach nie miał już siły. U Conte trzeba za****ac do początku do końca. Z tego względu tez pozbywamy się Pilotami.
15.01.2020 o 07:29 przez Pjerun
Pjerun
Politano
14.01.2020 o 22:05 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
przysięgam, Valero miał chyba przeszczep płuc - strzela bramkę, przecinak w naszym polu karnym, chwilę później już biegnie do kontry prawie na takiej samej wysokości co Romelu. Conte czarodziej cudotwórca *.*
14.01.2020 o 21:55 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
W końcu Dimarco. Co taki gość musi zrobić aby dostać szansę gry choć przez chwilę w meczach w których Biraghi wykorzystywany jest do maximum!? Dac mu więcej szans. Do tego ma super wolne
14.01.2020 o 21:43 przez Snake86
+1
Snake86
Valero dziś jak profesor. Sanchez imponuje zaangażowaniem.

DiMarco i Lazaro bardzo ładnie.
Dlaczego ten pierwszy nie gra w ogóle, a drugi tak rzadko?
W meczach ze słabszymi powinni być regularnie na boisku - myślę, że w krótkim czasie obaj graliby lepiej niż Biraghi, czy Antek. Nie będę narzekał na Conte, ale jednak jest trochę "betonowy" czasem.

Mam nadzieję, że jak utrzyma się dobry wynik - może nawet strzelimy coś jeszcze? ;) - to zobaczymy na boisku Agoume i Esposito.
14.01.2020 o 21:42 przez AveCaesar
AveCaesar
Borha > Eriksen, Dimarco > Kurzawa
14.01.2020 o 20:07 przez ragnar
ragnar
Dosyć mocny skład, Handa Lukaku to zaskoczenie
Conte musi wygrywać, ma to we krwi
14.01.2020 o 20:06 przez Rebelde
Rebelde
Myślałem ze Cagliari, wystawi bardziej rezerwowo skład. A tu proszę, nawet ninja jest.
14.01.2020 o 20:04 przez michal-przybylak
michal-przybylak
Mammamía! Alexis Sanchez! 🖤💙
14.01.2020 o 20:03 przez Domino
Domino
Brozo nie grał w sobotę z powodu zawieszenia ;)
A dziś Vecino nie ma na ławce, chyba problemy z łydką
14.01.2020 o 20:12 przez ddamiann17
+4
ddamiann17
Brozo nie grał w sobotę? 😂 Z tego, co pamiętam to chyba jednak grał :D zawieszony był Barella i Skriniar 👍
14.01.2020 o 20:38 przez darek666sz
darek666sz
Otóż to
14.01.2020 o 20:44 przez Domino
Domino
Jasne, pomyliłem z Barellą :)
Brozo był zawieszony z Genoa
14.01.2020 o 19:55 przez darek666sz
+1
darek666sz
Brozo to musi mieć kondycje,juz nie pamiętam meczu bez Niego 😂

Shoutbox

pablo77 06.12.2020 00:01

a Sass na fali, więc jakoś mi się to kleiło...

pablo77 06.12.2020 00:01

racja, ale myślałem ze po takiej porażce z Realem mogło coś w nich pęknąć, jakiś kwas mógłbyć z Vidalem w szatni. Zresztą Real dawno tak słaby nie był to naprawdę słabo o nas swiadczylo :)

KibicInteru 05.12.2020 23:59

żeby tak przegrywac mecz za meczem

KibicInteru 05.12.2020 23:59

no ale Inter z COnte nie miał jeszcze takiej złej serii

pablo77 05.12.2020 23:58

no Barcelona coś w kratke gra

pablo77 05.12.2020 23:57

i nie, nie obstawiam piłki w ogole :)

Cny 05.12.2020 23:57

ypada sie tlyko cieszyc ze nie jestesmy w sytuacji barcelony :D

pablo77 05.12.2020 23:57

no dwie kompromitujące porażki z sass i bm wtedy bylaby seria 3 porazek z rzędu, wiec raczej ciezko zeby to przetrwał

Cny 05.12.2020 23:56

oni chyba serio w szatni siedzieli i mowili, łooooooooooooo pany ale mamy grupe smierci

KibicInteru 05.12.2020 23:56

no były ale no nie wiem co by sie musiało stać by go zwolnili juz teraz

Cny 05.12.2020 23:56

i pozniej nasz kapitan recznik wychodiz i opowiada te same banialuki do mikrofonu

pablo77 05.12.2020 23:56

ale przyznaj Kibicu ze te dwa ostatnie mecze z Sass i Borussia byly kluczowe

Cny 05.12.2020 23:56

jeszcze opowiadajac ze to najciezsza grupa

KibicInteru 05.12.2020 23:55

mam nadzieje że nie obstawiłeś tylko xd

Cny 05.12.2020 23:55

a Ty w jednej ze slabszych grup sobie nie poradziles

Cny 05.12.2020 23:55

bo dalismy Ci to czego chciales

Cny 05.12.2020 23:55

chinole stawiaja jasno sprawe, pracujesz wedlug naszej wizji (glownie transfery) albo odchodzisz

pablo77 05.12.2020 23:55

tak mi się po prostu wydawało KibicuInteru, myliłem się jak widać :)

Cny 05.12.2020 23:54

sa dwie opcje wtedy

pablo77 05.12.2020 23:54

niby tak Cny ale ciezko mi sobie wyobrazić ze zajmujemy ostatnie miejsce w grupie i on zostaje jakby nigdy nic

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • FT

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    10

    21

  • 3

    Juventus

    Juventus

    10

    20

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27073

Liczba newsów: 38077