Relacje

Wysoka wygrana z Sardyńczykami | Inter 4-1 Cagliari (26)

Autor:
Źródło: inf. własna
6 miesięcy temu
3368
26
Inter wygrana Barella Godin Valero Lukaku

Inter podejmował dziś na własnym stadionie Cagliari. Zespół z Sardynii w ostatnich tygodniach zaliczył spadek formy jednak wciąż był groźnym przeciwnikiem. Antonio Conte jednak zdecydował się na wiele zmian w składzie, dając szansę zawodnikom, którzy nie mieli  dotychczas wielu okazji na grę albo dopiero wracają po kontuzji. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla gospodarzy. Bramki dla Nerazzurrich zdobywali Lukaku, Valero i Ranocchia.

Pierwszą połowę zdominował Inter. Już w 1 minucie meczu, Romelu Lukaku wykorzystał fatalne podanie od przeciwnika, Christiana Olivy, i strzelił bramkę na 1-0. W 12 minucie wydawało się, że Belg podwyższył prowadzenie na 2-0, jednak analiza VAR potwierdziła, że był on na milimetrowym spalonym. Nerazzurri jednak wciąż dominowali i w 22 minucie meczu, Borja Valero wepchnął piłkę do bramki ciałem po tym jak wcześniej z kilku metrów trafił w słupek.

Druga połowa również zaczęła się świetnie dla drużyny z Mediolanu, bo już 49 minucie meczu, Romelu Lukaku, zdobył bramkę głową po rzucie rożnym. Cagliari zaczęło dochodzić do sytuacji. Bliski strzelenia gola był Radja Nainggolan, który trafił w słupek. W 73 minucie, nadzieję gościom przywrócił Christian Oliva, który wykorzystał błędy w kryciu zawodników Interu i oddał mocny strzał na bramkę Handanovicia. W 81 minucie sytuację wyjaśnił Andrea Ranocchia, skutecznie oddając strzał na bramkę głową po rzucie rożnym i tym samym ustanawiając wynik meczu 4-1.

 

INTER (3-5-2): Handanovic; Godin, Ranocchia, Skriniar; Lazaro, Barella, Brozovic, Borja Valero, Dimarco; Sanchez, Lukaku.

Ławka rezerwowych: Padelli, Berni, Bastoni, Pirola, De Vrij, Biraghi, Candreva, Vecino, Agoume, Sensi, Esposito, Lautaro Martinez.

Trener: Conte.

 

CAGLIARI (4-3-2-1): Olsen; Faragò, Walukiewicz, Pisacane, Lykogiannis; Nandez, Oliva, Ionita; Castro, Nainggolan; Cerri.

Ławka rezerwowych: Cragno, Rafael, Klavan, Pellegrini, Cigarini, Birsa, Rog, Joao Pedro, Simeone.

Trener: Maran.

Zobacz też

Sassuolo

Strata punktów na własne życzenie | Inter 3:3 Sassuolo (75)

24.06
18:49
Candreva Dimarco Hellas Werona

Kolejne zwycięstwo wypuszczone z rąk. Hellas 2-2 Inter (51)

09.07
21:16

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2020 o 17:43 przez Dyl87
+1
Dyl87
W Lidze za niedługo tez tak musi być
15.01.2020 o 09:38 przez SETE
+2
SETE
dokl. Typowy sparing. Cagliari nie miało chyba za bardzo ochoty na jakiekolwiek działanie w tym meczu. Tak to wygladalo.
Z tego meczu zapamiętam, ze pierwszy raz od dawna zdobyliśmy bramke po rzucie roznym.
15.01.2020 o 07:33 przez zanetti22
+1
zanetti22
Taki trochę sparing wyszedł. Poza tym nic nowego się nie dowiedzieliśmy: Lazaro słaby tak jak jego dośrodkowania, zero progresu, Dimarco poza szumem zero korzyści, Sensi potrzebuje czasu by wrócić do formy. Ogólnie na tle mega słabego Cagliari wszyscy zaprezentowali się dobrze albo nawet bardzo dobrze. Taki przeciwnik
15.01.2020 o 00:50 przez internazawsze
internazawsze
Ja tam się nie cieszę że Politano odchodzi
15.01.2020 o 00:29 przez DonDawido
+4
DonDawido
Cofnijcie się na moment o rok z lekkim hakiem.

Nie ma Icardiego, nie ma Perisica.
Nie krzyczymy „Candreva wynocha” co 5-10 minut w meczu.
Chcemy żeby Ranocchia został w klubie.
Borja daje dobre zmiany.
Dajemy pograć naszym młodym wychowankom.
Politano ma lada moment odejść z klubu i większość z nas się z tego powodu cieszy.
Wszystko wskazuje na to, że zaraz kupimy jednego z najlepszych pomocników Premier League.
Jesteśmy raptem 2 punkty za Juventusem.

Co za rok.
Co. Za. Rok.
15.01.2020 o 03:27 przez WTC
+2
WTC
Dokładnie przyjacielu. Niesamowity skok jakościowy, na który składają się:
- mądre zarządzanie
- świetny trener
- dobrze dobrane transfery
- oczyszczenie szatni z szumowin.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i już nie mogę doczekać się następnych lat tak rozwijającego się Interu.
15.01.2020 o 04:22 przez Siwanasaki87
+1
Siwanasaki87
Podpisuje się pid tym
14.01.2020 o 23:57 przez ciechan
+1
ciechan
Wkrótce przyjdzie pewnie Spinazzola , a my już mamy trzech wahadłowych . O dziwo, Dimarco wyglądał dziś zjawiskowo, w porównaniu do Biraghiego. Asamoah to już przeżytek chyba. Ze składu Spalettiego zostanie już tylko Skriniar, De Vrij, Brozo , Handa. W pół roku nasza kadra drastycznie zmieniła kierunek . Wielkie brawa dla Conte
14.01.2020 o 23:36 przez Gajdzik
Gajdzik
Bardzo dobrze, jest wygrana, nie ma kontuzji, na razie zapominamy o PW i wracamy do ligowej rzeczywistości, na początek Lecce, mam nadzieję że bez żadnych niespodzianek, a następnie znowu Cagliari i w SerieA pewnie trzeba będzie się bardziej przyłożyć, ale liczę na komplet punktów do końca stycznia! ⚫🔵
14.01.2020 o 22:52 przez Rebelde
Rebelde
Dobra gierka treningowa, dla zawodników mniej grających czy wcześniej kontuzjowanych, złapią trochę rytmu. Lukaku, Barella i Valero, dzisiaj panowie pokazali klasę.
14.01.2020 o 22:48 przez danielinter
-1
danielinter
Dobrze ze trafiliśmy na Cagliari kompletnie bez formy.Jak patrzalem dzis na Radje to Valero go zjadl i mysle ze czarnoplucny Radja co snuje sobie po boisku rzeczywiście by do taktyki Conte nie pasowal.
14.01.2020 o 22:51 przez Snake86
Snake86
A ja uważam, że na tle swoich kolegów i tak się wyróżniał.
Czasem może się snuje, ale przegląd pola i to jak umie dowalić szybkościowo w kontrze to cały czas fajne atuty plus dobry strzał z dystansu... Z lepszym towarzystwem (np. w naszym składzie) Radek byłby świetnym zawodnikiem. Ale jest jak jest, życie toczy się dalej ;)
15.01.2020 o 07:29 przez Pjerun
+1
Pjerun
Kiedy odchodził Radja pisałem, że to nie tylko ze względu na sytuację pozasportowe. Poprzedni sezon u nas miał dosyć przeciętny, często w drugich połowach nie miał już siły. U Conte trzeba za****ac do początku do końca. Z tego względu tez pozbywamy się Pilotami.
15.01.2020 o 07:29 przez Pjerun
Pjerun
Politano
14.01.2020 o 22:05 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
przysięgam, Valero miał chyba przeszczep płuc - strzela bramkę, przecinak w naszym polu karnym, chwilę później już biegnie do kontry prawie na takiej samej wysokości co Romelu. Conte czarodziej cudotwórca *.*
14.01.2020 o 21:55 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
W końcu Dimarco. Co taki gość musi zrobić aby dostać szansę gry choć przez chwilę w meczach w których Biraghi wykorzystywany jest do maximum!? Dac mu więcej szans. Do tego ma super wolne
14.01.2020 o 21:43 przez Snake86
+1
Snake86
Valero dziś jak profesor. Sanchez imponuje zaangażowaniem.

DiMarco i Lazaro bardzo ładnie.
Dlaczego ten pierwszy nie gra w ogóle, a drugi tak rzadko?
W meczach ze słabszymi powinni być regularnie na boisku - myślę, że w krótkim czasie obaj graliby lepiej niż Biraghi, czy Antek. Nie będę narzekał na Conte, ale jednak jest trochę "betonowy" czasem.

Mam nadzieję, że jak utrzyma się dobry wynik - może nawet strzelimy coś jeszcze? ;) - to zobaczymy na boisku Agoume i Esposito.
14.01.2020 o 21:42 przez AveCaesar
AveCaesar
Borha > Eriksen, Dimarco > Kurzawa
14.01.2020 o 20:07 przez ragnar
ragnar
Dosyć mocny skład, Handa Lukaku to zaskoczenie
Conte musi wygrywać, ma to we krwi
14.01.2020 o 20:06 przez Rebelde
Rebelde
Myślałem ze Cagliari, wystawi bardziej rezerwowo skład. A tu proszę, nawet ninja jest.
14.01.2020 o 20:04 przez michal-przybylak
michal-przybylak
Mammamía! Alexis Sanchez! 🖤💙
14.01.2020 o 20:03 przez Domino
Domino
Brozo nie grał w sobotę z powodu zawieszenia ;)
A dziś Vecino nie ma na ławce, chyba problemy z łydką
14.01.2020 o 20:12 przez ddamiann17
+4
ddamiann17
Brozo nie grał w sobotę? 😂 Z tego, co pamiętam to chyba jednak grał :D zawieszony był Barella i Skriniar 👍
14.01.2020 o 20:38 przez darek666sz
darek666sz
Otóż to
14.01.2020 o 20:44 przez Domino
Domino
Jasne, pomyliłem z Barellą :)
Brozo był zawieszony z Genoa
14.01.2020 o 19:55 przez darek666sz
+1
darek666sz
Brozo to musi mieć kondycje,juz nie pamiętam meczu bez Niego 😂

Shoutbox

maverik 11.07.2020 16:50

alfa po co edytor czasu rzeczywistego jak mozna pobrac aktualne sklady z sortitoutsi

WTC 11.07.2020 16:28

dzięki

Alfa 11.07.2020 16:27

a ona sprawdzona

Alfa 11.07.2020 16:27

zyje

Alfa 11.07.2020 16:27

czekaj moze ta moja jeszcze zye

Alfa 11.07.2020 16:27

nie wiem akurat czy ta dana aukcja ale idea ta sama

Alfa 11.07.2020 16:26

ta

WTC 11.07.2020 16:26

o tym piszesz Alfa?

Alfa 11.07.2020 16:26

352 ofkors

Alfa 11.07.2020 16:26

i radkiem

Alfa 11.07.2020 16:26

hakimim

Alfa 11.07.2020 16:26

no ja w 1 sezonie tryplete zrobilem z eryksenem na mezzali

WTC 11.07.2020 16:26

to jednak sobie kupię tego football managera

Czarson 11.07.2020 16:25

jesxzcze jak

WTC 11.07.2020 16:25

to takie cuś jest? ;O

Alfa 11.07.2020 16:25

i przerzucilem :D

Alfa 11.07.2020 16:25

ja sobie kupilem z edytorem czasu rzeczywistego

WTC 11.07.2020 16:23

dlatego chcę nową wersję ;p

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Hellasem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • FT

    SPAL

    0 - 3

    Udinese

  • FT

    Verona

    2 - 2

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • 17:15

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Roma

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    31

    65

  • 5

    Roma

    Roma

    31

    51

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36977