Plotki transferowe

Inter chce Caceresa (30)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
390
30

La Gazzetta dello Sport uważa, że już wkrótce możemy być świadkami bardzo ciekawego wydarzenia na rynku transferowym, kiedy to Inter Mediolan zarzuci sieci na prawego obrońcę Barcelony, przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Juventusie, Martina Caceresa.

 

Jutro będziemy świadkami oficjalnego zaprezentowania Rafy Beniteza, jako nowego trenera Nerazzurrich. Prasa jednak wyprzedza fakty już teraz serwując nazwiska piłkarzy, o których Hiszpan poprosi Massimo Morattiego. Kolejnym wymienianym jest nazwisko urugwajskiego 23-latka. Caceres miałby pełnić rolę zmiennika dla Maicona, który na pewno zagra w przyszłym sezonie w Interze.

 

Piłkarz jest własnością Barcelony, jednak klub z Katalonii nie zamierza specjalnie go zatrzymywać. Z kolei Juventus bardzo chciałby wykupić obrońcę, ponieważ ten dobrze zaprezentował się na wypożyczeniu. Jednakże oczekiwania Barcelony, 11 mln Euro, oraz możliwości finansowe Juvenusu są rozbieżne. Czy skorzysta na tym Inter?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (14:50) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Biasin o najbliższych ruchach Interu (25)

22.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.06.2010 o 23:34 przez diamen
diamen
Przecież on gra na środku, na lewej, na prawej. Taki młodszy Burdisso, przydałby się taki zmiennik <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.06.2010 o 22:01 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
Cny- widocznie za krótko jesteś z Interem albo nie jesteś świadom do końca co te czarno białe psy nam zrobiły w ciągu ostatnich 2 dekad (Callciopolli i sezon 98/99 bodajże) więc nie mów nam na czym polega ,,niechęć'' do drugiego zespołu,bo ja mimo że jestem z Interem zaledwie 5 lat to szczerze nie znoszę juffków za ich 2 ,,złote sezony'' i jestem dumny z tego że sprawiedliwości stało się zadość ... Pozdro<br />
<br />
FoRzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.06.2010 o 18:57 przez Cny
Cny
Ja bym go kupił. Młody. Może grać z boku i w środku. We Włoszech się sprawdził. Jak ktoś napisał najjaśniejszy punkt Juve.<br />
<br />
A Ci co piszą, że grał w Juve to niech lepiej zamilknął. Bawi mnie to, bo pałacie nienawiścią do tego klubu, a pewnie sami nigdy nie byliście nawet na meczu Interu, nie wiecie na czym polega niechęć do kibiców drugiej drużyny. Jeśli zawodnik może być wzmocnieniem to mnie nie obchodzi gdzie wcześniej grał.
08.06.2010 o 16:36 przez inter352
inter352
niech wezmą w końcu kogoś z primavery .
08.06.2010 o 15:10 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
słaby zawodnik ? Chłopak był chyba obok Marchisio najjaśniejszym punktem w tym słabym Juve w zeszłym sezonie,w meczu z nami Eto'o i spółka mieli duże problemy żeby go przejść na flance.Poza tym on jest nominalnym stoperem,został przesunięty na prawą obronę z konieczności (w środku grały 2 ,,gfiassty'' jufków <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> ) a nie jak niektórzy ,,znaffcy'' tutaj piszą że to boczny obrońca ... <br />
Moim zdaniem byłby dobrym partnerem dla Lucio w środku obrony,mimo że jest młody gra b.dojrzale, inteligentnie,takie stopera właśnie nam brakuje w kadrze.Pewnie to tylko zwykłe plotki sądząc po sugerowanej cenie ale i tak mile bym go widział w naszym zespole.Pozdro<br />
<br />
FoRzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.06.2010 o 14:39 przez adriano:)
adriano:)
Są to zwykle plotki i nie ma co przywiązywać do nich wagi.
08.06.2010 o 14:21 przez stojakII
stojakII
drzwi dla Caceresa są zamknięte <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.06.2010 o 14:02 przez Mietson
Mietson
Nie oburzajcie się tak. To tylko głupia plotka. Caceres nie będzie chciał iść do Interu bo nie będzie miał okazji do gry (jest Maicon i Zanetti jak niektórzy zauważyli), chociaż to naprawdę dobry zawodnik, co pokazał w zeszłym sezonie. Pewnie Barca trochę odpuści i jednak pójdzie do Juve.
08.06.2010 o 13:32 przez berniol21
berniol21
Nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.06.2010 o 13:32 przez berniol21
berniol21
Nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.06.2010 o 12:59 przez Mechuto
Mechuto
Moze byc<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.06.2010 o 12:14 przez Dzyl
Dzyl
Po co nam tylu obrońców ? Zmiennikiem Maicona to będzie Santon, i ten Aquarabaraya czy jakoś tak. Z bocznych obrońców jest jeszcze Chivu, więc nie potrzeba nam więcej obrońców. No chyba że środkowych bo Matrix się już raczej do gry za bardzo nie nadaje ;p A nie wiadomo co Cordobą, być może zostanie sprzedany.
08.06.2010 o 11:17 przez piotrekninter
piotrekninter
ale po co prawych obroncow mamy na peczki, po co oni wydumuja takie rzeczy, przyjdzie Rafa poprowadzi pare treningow i sam zobaczy ze o co jak o co ale o prawa obrone moze byc spokojny
08.06.2010 o 10:35 przez mati1908
mati1908
pewnie,jako zmiennik czemu nie,tym bardziej ze nie ulega watpliwosci ze Maicon predzej czy pozniej odejdzie wtedy bedzie jego idealnym nastepca
08.06.2010 o 10:13 przez filip85
filip85
Mou w pierwszym sezonie zaliczył same transferowe wpadki (nie wiem czy to były tylko jego pomysły, czy Brancy i Orialiego), drugi sezon to transferowe cuda (Milito, Sneider, Lucio to transferowe mistrzostwa świata, Motta też OK).<br />
Żeby Benitez nie pościągał jakichś średniaków teraz, chyba teraz do najlepszego klubu w Europie będą chcieli iść dobrzy gracze, a nie tylko do Realu, Barcy i Chelsea.
08.06.2010 o 10:10 przez Mate1908
Mate1908
Na tle żałosnego Juventusu wyglądał całkiem nieźle i myślę, że w Interze dałby sobie rade. Jednak w tym momencie nie jest nam potrzebny.
08.06.2010 o 09:52 przez microsoft666
microsoft666
DNO jakich malo!Precz z nim<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
08.06.2010 o 09:47 przez RedKhmer
RedKhmer
Co jeszcze... moze napisza ze Samuel L. Jakson bedzie u nas gral od przyszlego sezonu. Kto wymysla takie rzeczy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.06.2010 o 09:44 przez Ajk
Ajk
Niepotrzebny, zbędny, słaby...
08.06.2010 o 08:43 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Bzdura, po co nam zmiennik Maicona skoro mamy Zanettiego i Santona?
08.06.2010 o 08:29 przez Michal_fci
Michal_fci
Nie i jeszcze raz nie
08.06.2010 o 07:26 przez piter0806
piter0806
NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
08.06.2010 o 07:07 przez SlimShady
SlimShady
Mam nadzieje, że oszczędzimy sobie tego transferu, jest totalnie zbędny, mamy na zmienika dla Maicona juz Santona, który jest równie dobry co Urugwajczyk, 11 mln za gracza zbędnego to nonszalancja i wielki błąd.<br />
Chcemy 3 prawego obrońce, a nie mamy żadnego naturalnego lewego.<br />
Coś czuje, że Santon pójdzie an wypożyczenie, normalnie głupota na to nam do cholery Caceras
08.06.2010 o 00:21 przez konrados
konrados
ciekawe czy go Barca będzie chciała definitywnie sprzedać
08.06.2010 o 00:16 przez pablo77
pablo77
a po co nam on ? do grzania ławki jest juz Rysio . nie lepiej sciagnal juz tego Mascherano i of. pomocnika
08.06.2010 o 00:13 przez Lucca
Lucca
Mam nadzieję że to plotka, bo ani on dobry nie jest a przynajmniej gorszy od naszych nominalnych prawych obrońców : Maicona, Zanettiego i Santona ! <br />
Tyle w tym temacie, lepiej niech się skupią na jakimś kreatywnym pomocniku !
08.06.2010 o 00:06 przez Tifosinho
Tifosinho
a co z Jego rodakiem Aguirregaray? <br />
przecież On miał być zmiennikiem Maicona
08.06.2010 o 00:05 przez Gambit
Gambit
A ja bym sie nad nim zastanowil.W juve radzil sobie calkiem niezle.Do tego jest uniwersalny gdyz poza prawa obrona potrafi tez grac na srodku.Moglby sie przydac choc nie jest to zawodnik z gatunku must have.
07.06.2010 o 23:56 przez Seba
Seba
Nominalnych prawych obrońców mamy aż trzech (Maicon, Zanetti, Santon). Kolejny nie jest potrzebny.
07.06.2010 o 23:52 przez Odet
Odet
La Gazzetta dello Sport raczy żartować.<br />
Chłopak sprawdził się w Juve, niech tam zostanie.<br />
U nas jest zbędny.<br />
Pozdr.

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się