Relacje

Inter - CSKA: 20 powołanych (39)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
897
39

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

 

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

 

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso.

 

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 89 Marko Arnautovic.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.03.2010 o 19:46 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
Nie wiem jak można tak lekceważyć przeciwnika żeby napisać taką głupotę typu, że trzeba im 5 bramek w 1 połowie strzelić...<br />
<br />
Ogarnij Typie...
31.03.2010 o 15:27 przez mati1908
mati1908
a mi nie jest szkoda,bo wtedy Quaresma dostaje szanse zamiast niego <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
31.03.2010 o 15:18 przez Inter45
Inter45
szkoda że Balotelli jeszcze nie zagra...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.03.2010 o 14:36 przez crisinter
crisinter
Julio Cesar-Maicon Cordoba Samuel Zanetti-Stanković Cambiasso Sneijder-Eto`o Milito Pandev czyli 4-3-3 ława:Toldo Matrix Chivu Quaresma Muntari Mariga Arnautović<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.03.2010 o 10:47 przez SlimShady
SlimShady
Ja bym postawił na atak, nie ma co sie cackać ten mecz trzeba wygrać, a najlepiej najwyższą przewaga, ponieważ w Moskwie ponoć bardzo trudno obcym wygrać, dlatego bardzo obawiam sie rewanżu, dlatego pierwszy mecz trzeba zagra na pełnej kur..... <br />
Zdecydowałbym sie na 4-3-3, a nawet postawiłbym od początku na Quaresma, myślę że on idealnie nadaje sie na Rusków. Rosyjska piłka jest dobra ofensywnie a kuleje w obronie, szczególnie na bokach, nie ma nic lepszego an nich niż duet dryblerów, Rosjanie podobnie jak Turkowie często faulują, szczególnie takich szybkich dryblerów na bokach, myślę, że na bank Wesley często będzie męczony, ale jakby Ricardo by sie pojawił pewnie tez dużo by nam dał wolnych.
31.03.2010 o 07:28 przez RedKhmer
RedKhmer
Jedenastka praktycznie jest wiadoma,niewiadomo tylko czy zagra 3 napastnikami czy 2 a w pomocy stanko. Po ostatnich zawodach wydaje mi sie ze wlasnie wyjdzie 3 napastnikow.<br />
Jak Pandev nie zagra w podstawowym to zapewne po przerwie jak bedzie remis wpusci Pandeva za Stanko a jak to nie pomoze to standartowo wejdzie Rysiek w 78 minucie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
31.03.2010 o 07:21 przez custom88
custom88
najlepszym rozwiązaniem będzie jak wygramy 3-0<br />
i kartki dostaną maicon, samuel, Zanetti i te osoby co mają jeszcze na koncie<br />
ponieważ wynik byłby spokojny a oni nie zagraliby tylko w rewanżu a do półfinału przystąpilibyśmy w kompletnym składzie<br />
11 na mecz<br />
Cesar, Maicon, Cordoba(Materazzi), samuel, chivu, Zanetti, Cambiasso, Sneijder, Pandev, Milito, Eto<br />
wyjdziemy bardzie ofensywnie bo gramy u siebie więc musimy pyknąć parę bramek żeby w rewanżu zagrać spokojnie
31.03.2010 o 07:13 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
-------------J. Cesar---------------<br />
-Chivu-Cordoba-Samuel-Maicon-<br />
--Cambiasso-Stankovic-Zanetti--<br />
-------------Sneijder---------------<br />
---------Eto`o----Milito------------<br />
<br />
Chyba jedyna niewiadoma, czy Chivu, czy Javier na lewej stronie ;) <br />
Osobiście wolałbym Zanettiego na lewej i wtedy 4-3-3 zagrać <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.03.2010 o 06:50 przez Kubusa10
Kubusa10
Szału nie ma trzeba najlepiej strzelić 2 bramki więcej i mamy awans
31.03.2010 o 02:10 przez bobogol
bobogol
@konradosmen: tyś widzioł spacerek..
31.03.2010 o 00:48 przez Omen
Omen
Jak dla mnie dwa znaki zapytania...Czy Zanetti zostanie przesunięty do pomocy a w jego miejsce Chivu?Na środku Materazzi czy Cordoba?Przekonamy się jutro...To znaczy już dziś : )
31.03.2010 o 00:46 przez Jedrula
Jedrula
Filip lepiej nie wiedzieć i wmawiać sobie, że to jednak jaja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.03.2010 o 23:36 przez Filip©
Filip©
co druga 11 zawiera Kłaresmę. Wy sobie jaja robicie, czy tak na poważnie
30.03.2010 o 22:20 przez mediolanczyk23
mediolanczyk23
JULIO CESAR-MAICON-CORDOBA-SAMUEL-ZANETTI-CAMB&shy;IASSO-MARIGA-SNEIJDER-ETOO-MILITO-QUARES&shy;MA<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.03.2010 o 21:48 przez adik218
adik218
Soprano1986 po pierwsze gdybys sie znał na piłce to bys wiedział ze kazdy zawodnik ma swoja pozycje a jesli uwazasz ze zaneti moze grac wszedzie to chyba rzeczywiscie za duzo grasz na kompie w FIFE...
30.03.2010 o 20:20 przez konradosmen
konradosmen
paka niezła powinien byc spacerek
30.03.2010 o 20:14 przez Beowolf
Beowolf
ale to tylko 20 powołanych <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ... może jeszcze nagłe &quot;olśnienie&quot; przyjdzie i Balotelliego powołają ;) ...
30.03.2010 o 20:13 przez Seba
Seba
Ciekawe kto zagra za Motte. Jeśli Muntar, to będzie nerwowo <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.03.2010 o 19:53 przez Dzyl
Dzyl
W obronie Maicon, Samuel, Cordoba i Zanetti, w pomocy Sneijder, Cambiasso i Quaresma lub Stankovic, w ataku Milito, Eto'o, Pandev. Taki skład chciałbym zobaczyć. Chivu chyba nie jest gotowy aby zagrać w takim meczu w wyjściowym składzie. Ale dobrze będzie jak wejdzie na boisko w drugiej połowie.
30.03.2010 o 19:50 przez Mate1908
Mate1908
Takich powołań można było się spodziewać. Brak Mario także nie jest zaskoczeniem. Mamy bardzo silną kadrę i jutro po prostu wygrać musimy.
30.03.2010 o 19:49 przez Castaignos
Castaignos
Szkoda,że nie ma Mario
30.03.2010 o 19:38 przez bloow
bloow
Mam nadizeje ze Cristian na swojej najlepszej pozycji, na ktorej jest bezbeldny czyli na srodku a Javier na swojej drugiej najlepszej pozycji czyli na boku lewym.
30.03.2010 o 19:22 przez bobogol
bobogol
jeśli faktycznie są takie zagrożenia jak napisał microsoft666 to przy dużej zaliczce bramkowej Maicon i Walter powinni celowo złapać kartkę żeby być czyście na dalszy przebieg rozgywek. <br />
ale to tylko przy jakiejś TURBOprzewadze.
30.03.2010 o 19:21 przez Raffal
Raffal
po pierwsze o Zenettim nie przystoi mówioć 'ten koles'<br />
pozatym nie myśle zeby Chivu byl juz gotowy na mecz w srodku obrony , Bóg jeden wie jak ta piłka sie od czapki jego odbije <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> zreszta tam jest za duzo walki łokciami a na to może jeszcze nie być gotowy. Javier na lewą , Cordoba na srodek i ktos z dwojki Mariga , Deki do pomocy i gramy 433 z Quaresma w ataku <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.03.2010 o 19:10 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
na wszystkich pozycjach.. Chciałbym go zobaczyć na szpicy z Milito ;d<br />
<br />
Chciałbym też zobaczyć Marige w podstawie, a jak tam Chivu? Zdrów w pełnii ?
30.03.2010 o 19:07 przez piotrek7
piotrek7
A i jeszcze jedno bo bym zapomniał. Trochę więcej szacunku do Zanettiego bo kolesiem jest co najwyżej omawiane czarne indywiduum, a nie nasz kapitan, drogi adiku218.
30.03.2010 o 19:03 przez Soprano1986
Soprano1986
ktoś Tu obraza il Capitano, to Ty chyba człowieczku nie znasz sie na piłce jak uważasz ze Zanetti zle gra w pomocy, on gra dobre na wszytkich pozycjach
30.03.2010 o 19:03 przez crisinter
crisinter
Julio Cesar-Maicon Cordoba Samuel Zanetti-Quaresma Cambiasso Stankovic-Sneijder Milito Eto`o ława:Toldo Matrix Chivu Muntari Mariga Arnautović Pandev<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.03.2010 o 18:59 przez piotrek7
piotrek7
Krótko mówiąc, Balotelli w sezonie 2009/2010 odpadł z Ligi Mistrzów na poziomie 1/8 finału.
30.03.2010 o 18:57 przez adik218
adik218
wszystko tylko nie Zanetiego do pomocy bo przegramy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ten koles tam sie wogole nie nadaje..

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się