Relacje

Inter - CSKA: 20 powołanych (39)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
903
39

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

 

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

 

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso.

 

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 89 Marko Arnautovic.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.03.2010 o 19:46 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
Nie wiem jak można tak lekceważyć przeciwnika żeby napisać taką głupotę typu, że trzeba im 5 bramek w 1 połowie strzelić...<br />
<br />
Ogarnij Typie...
31.03.2010 o 15:27 przez mati1908
mati1908
a mi nie jest szkoda,bo wtedy Quaresma dostaje szanse zamiast niego <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
31.03.2010 o 15:18 przez Inter45
Inter45
szkoda że Balotelli jeszcze nie zagra...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.03.2010 o 14:36 przez crisinter
crisinter
Julio Cesar-Maicon Cordoba Samuel Zanetti-Stanković Cambiasso Sneijder-Eto`o Milito Pandev czyli 4-3-3 ława:Toldo Matrix Chivu Quaresma Muntari Mariga Arnautović<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.03.2010 o 10:47 przez SlimShady
SlimShady
Ja bym postawił na atak, nie ma co sie cackać ten mecz trzeba wygrać, a najlepiej najwyższą przewaga, ponieważ w Moskwie ponoć bardzo trudno obcym wygrać, dlatego bardzo obawiam sie rewanżu, dlatego pierwszy mecz trzeba zagra na pełnej kur..... <br />
Zdecydowałbym sie na 4-3-3, a nawet postawiłbym od początku na Quaresma, myślę że on idealnie nadaje sie na Rusków. Rosyjska piłka jest dobra ofensywnie a kuleje w obronie, szczególnie na bokach, nie ma nic lepszego an nich niż duet dryblerów, Rosjanie podobnie jak Turkowie często faulują, szczególnie takich szybkich dryblerów na bokach, myślę, że na bank Wesley często będzie męczony, ale jakby Ricardo by sie pojawił pewnie tez dużo by nam dał wolnych.
31.03.2010 o 07:28 przez RedKhmer
RedKhmer
Jedenastka praktycznie jest wiadoma,niewiadomo tylko czy zagra 3 napastnikami czy 2 a w pomocy stanko. Po ostatnich zawodach wydaje mi sie ze wlasnie wyjdzie 3 napastnikow.<br />
Jak Pandev nie zagra w podstawowym to zapewne po przerwie jak bedzie remis wpusci Pandeva za Stanko a jak to nie pomoze to standartowo wejdzie Rysiek w 78 minucie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
31.03.2010 o 07:21 przez custom88
custom88
najlepszym rozwiązaniem będzie jak wygramy 3-0<br />
i kartki dostaną maicon, samuel, Zanetti i te osoby co mają jeszcze na koncie<br />
ponieważ wynik byłby spokojny a oni nie zagraliby tylko w rewanżu a do półfinału przystąpilibyśmy w kompletnym składzie<br />
11 na mecz<br />
Cesar, Maicon, Cordoba(Materazzi), samuel, chivu, Zanetti, Cambiasso, Sneijder, Pandev, Milito, Eto<br />
wyjdziemy bardzie ofensywnie bo gramy u siebie więc musimy pyknąć parę bramek żeby w rewanżu zagrać spokojnie
31.03.2010 o 07:13 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
-------------J. Cesar---------------<br />
-Chivu-Cordoba-Samuel-Maicon-<br />
--Cambiasso-Stankovic-Zanetti--<br />
-------------Sneijder---------------<br />
---------Eto`o----Milito------------<br />
<br />
Chyba jedyna niewiadoma, czy Chivu, czy Javier na lewej stronie ;) <br />
Osobiście wolałbym Zanettiego na lewej i wtedy 4-3-3 zagrać <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.03.2010 o 06:50 przez Kubusa10
Kubusa10
Szału nie ma trzeba najlepiej strzelić 2 bramki więcej i mamy awans
31.03.2010 o 02:10 przez bobogol
bobogol
@konradosmen: tyś widzioł spacerek..
31.03.2010 o 00:48 przez Omen
Omen
Jak dla mnie dwa znaki zapytania...Czy Zanetti zostanie przesunięty do pomocy a w jego miejsce Chivu?Na środku Materazzi czy Cordoba?Przekonamy się jutro...To znaczy już dziś : )
31.03.2010 o 00:46 przez Jedrula
Jedrula
Filip lepiej nie wiedzieć i wmawiać sobie, że to jednak jaja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.03.2010 o 23:36 przez Filip©
Filip©
co druga 11 zawiera Kłaresmę. Wy sobie jaja robicie, czy tak na poważnie
30.03.2010 o 22:20 przez mediolanczyk23
mediolanczyk23
JULIO CESAR-MAICON-CORDOBA-SAMUEL-ZANETTI-CAMB&shy;IASSO-MARIGA-SNEIJDER-ETOO-MILITO-QUARES&shy;MA<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.03.2010 o 21:48 przez adik218
adik218
Soprano1986 po pierwsze gdybys sie znał na piłce to bys wiedział ze kazdy zawodnik ma swoja pozycje a jesli uwazasz ze zaneti moze grac wszedzie to chyba rzeczywiscie za duzo grasz na kompie w FIFE...
30.03.2010 o 20:20 przez konradosmen
konradosmen
paka niezła powinien byc spacerek
30.03.2010 o 20:14 przez Beowolf
Beowolf
ale to tylko 20 powołanych <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ... może jeszcze nagłe &quot;olśnienie&quot; przyjdzie i Balotelliego powołają ;) ...
30.03.2010 o 20:13 przez Seba
Seba
Ciekawe kto zagra za Motte. Jeśli Muntar, to będzie nerwowo <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.03.2010 o 19:53 przez Dzyl
Dzyl
W obronie Maicon, Samuel, Cordoba i Zanetti, w pomocy Sneijder, Cambiasso i Quaresma lub Stankovic, w ataku Milito, Eto'o, Pandev. Taki skład chciałbym zobaczyć. Chivu chyba nie jest gotowy aby zagrać w takim meczu w wyjściowym składzie. Ale dobrze będzie jak wejdzie na boisko w drugiej połowie.
30.03.2010 o 19:50 przez Mate1908
Mate1908
Takich powołań można było się spodziewać. Brak Mario także nie jest zaskoczeniem. Mamy bardzo silną kadrę i jutro po prostu wygrać musimy.
30.03.2010 o 19:49 przez Castaignos
Castaignos
Szkoda,że nie ma Mario
30.03.2010 o 19:38 przez bloow
bloow
Mam nadizeje ze Cristian na swojej najlepszej pozycji, na ktorej jest bezbeldny czyli na srodku a Javier na swojej drugiej najlepszej pozycji czyli na boku lewym.
30.03.2010 o 19:22 przez bobogol
bobogol
jeśli faktycznie są takie zagrożenia jak napisał microsoft666 to przy dużej zaliczce bramkowej Maicon i Walter powinni celowo złapać kartkę żeby być czyście na dalszy przebieg rozgywek. <br />
ale to tylko przy jakiejś TURBOprzewadze.
30.03.2010 o 19:21 przez Raffal
Raffal
po pierwsze o Zenettim nie przystoi mówioć 'ten koles'<br />
pozatym nie myśle zeby Chivu byl juz gotowy na mecz w srodku obrony , Bóg jeden wie jak ta piłka sie od czapki jego odbije <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> zreszta tam jest za duzo walki łokciami a na to może jeszcze nie być gotowy. Javier na lewą , Cordoba na srodek i ktos z dwojki Mariga , Deki do pomocy i gramy 433 z Quaresma w ataku <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.03.2010 o 19:10 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
na wszystkich pozycjach.. Chciałbym go zobaczyć na szpicy z Milito ;d<br />
<br />
Chciałbym też zobaczyć Marige w podstawie, a jak tam Chivu? Zdrów w pełnii ?
30.03.2010 o 19:07 przez piotrek7
piotrek7
A i jeszcze jedno bo bym zapomniał. Trochę więcej szacunku do Zanettiego bo kolesiem jest co najwyżej omawiane czarne indywiduum, a nie nasz kapitan, drogi adiku218.
30.03.2010 o 19:03 przez Soprano1986
Soprano1986
ktoś Tu obraza il Capitano, to Ty chyba człowieczku nie znasz sie na piłce jak uważasz ze Zanetti zle gra w pomocy, on gra dobre na wszytkich pozycjach
30.03.2010 o 19:03 przez crisinter
crisinter
Julio Cesar-Maicon Cordoba Samuel Zanetti-Quaresma Cambiasso Stankovic-Sneijder Milito Eto`o ława:Toldo Matrix Chivu Muntari Mariga Arnautović Pandev<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.03.2010 o 18:59 przez piotrek7
piotrek7
Krótko mówiąc, Balotelli w sezonie 2009/2010 odpadł z Ligi Mistrzów na poziomie 1/8 finału.
30.03.2010 o 18:57 przez adik218
adik218
wszystko tylko nie Zanetiego do pomocy bo przegramy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ten koles tam sie wogole nie nadaje..

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625132

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się