
Santiago Bernabeu, obiekt, który był gospodarzem dwóch wielkich sukcesów Interu - tego z 1964, a także tego bardziej nam bliższego w 2010 roku. Teraz będzie gościł na swoim boisku legendy Interu, które charytatywnie zagrają z drużyną legend Realu Madryt.
W 1964 roku na Santiago Bernabeu Hellenio Herrera wygrał Puchar Interkontynentalny w meczu przeciwko Independiente, a w 2010 roku Jose Mourinho zdobył z Interem trzeci Puchar Europy. 8 czerwca 2014 roku na jednym boisku zobaczymy ogromną ilość legend piłki nożnej.
Kogo będziemy mogli dopingować? Ivana Zamorano, Nicola Bertiego, Francesco Toldo, Youri Djorkaeffa, Andy Brehme, Ivana Cordobę, Javiera Zanettiego, Luisa Figo, Zinedine Zidane'a, Santiago Solariego, Fernando Hierro i Fernando Morientesa. A to nie wszystkich nazwiska!
Obie drużyny wystąpią charytatywnie w akcji "Together for Children", czyli " Razem dla dzieci".
Bilety na spotkanie nadal są dostępne, natomiast transmisję postaramy podać się w dniu spotkania.
Komentarze (9)
Youri omg jeszcze mam jego koszulke